Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
11. feb 2010

moja zlata urcite sa neboj ked sa budes bat bude to len horsie, radsej mysli pozitivne, chod na nakupy pre drobca, ja som mala uz skrateny na 1cm v 7 mesiaci a nejak vydrzal, ale ja som mala aj vysoky tlak ked som bola tehotna, musis otiahnut aspon do toho 27tt aby mal dobre pluca vyvinute, ja som sa bala, ale pri porode som nato vobec nemyslela a ked sa narodil tak plakal ostosest, takze pluca mal dobre 🙂 ale jednej co bola so mnou na izbe sa narodilo dievcatko v 36tt a malo iba 2kg infkeciu aj zltacku dostalo pri porode, vyzerala ako malinka babika. neberies magnezium?

bombulka200
12. feb 2010

LIZATKO no hej niektorí nakupuju len aby čo najdrahšie bolo .....ADELKA, LIZATKO no vy ste mali opačný problém ako ja ... ja som sa zase dva dni nevedela otvoriť ale potom to šlo už velmi rýchlo 😅

adelka89
12. feb 2010

lizatko tak maly uz ma 1650g a jsem v 31tt.
na nakupy nemuzu, musim lezet, jinak me posle doktorka do nemocnice ☹

adelka89
12. feb 2010

holky 😔 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
nic horsiho rodice potkat nemuze ☹

lizatko1009
12. feb 2010

bombulka mala sa ti narodila v ktorom tt? za ako dlho si porodila?

adelka tak to ma uz peknu vahu, len sa musis drzat, ja som uz dostavala bolesti zo stvrtka na piatok, vysetrili ma a povedl, ze to uz co chvila bude a tiez ma chcel nechat uz v nemocnici a ja som sa s nim dohodla, ze od pondelka pridem ked nasi pridu z dovolenky pichli mi magnezium a sla som domov a v sobotu rano sa uz narodil 😀

preboha neverim, ze sa toto stalo, bozeeee 😔

phoebe003
12. feb 2010

Adelko máš pravdu... Nic horšího není....

tara39
12. feb 2010

ahojte kocky. tak sa k vam pridavam. babo mame iste

simusska
12. feb 2010

adelka moja malicka mala naposledy v 32+6 - 2118 g...joj ale tak teraz mam pocit ze uz moze mat aj 3 kg...

simusska
12. feb 2010

jej tara tak ti blahozelam 😀

kajiq
12. feb 2010

Adel, lizatko čo som v tej teme pozerala tak tie baby čo sa im kočik pači ešte len babo čakaju..šak oni sa zbadaju ked sa za nimi budu ludia obzerať a tak.. 😀 tych 30 tisic by som tiež vedela využiť aj užitočnejšie..boli tam tušim 3 prispevky zmazane a teraz ten posledny čo som pozerala tam volaka baba dala a ťa spominala 😀 jaaj naivky..si myslia že ked daju 30 tisic za kočiar že robia pre svoje dieťa to najlepšie 😀 fakt dobre noo... 😀
A s malym som bola na poradni ešte jak sme z nemocnice prišli a vtedy mu ešte nič nebolo..teraz ani neviem kedy mam isť 😀 No ten espumisan mu davam,ale tam je napisane že dojčatam sa dava 25 kvapiek, no mne sa to zda nejak moc na 3 tyždnove babo..ale zda sa že mu to pomaha.. 😵 spinkava dobre, v noci sa budi 2x, niekedy aj 1x...tu teplu vodu som ešte neskušala, ale dik za radu, skusim 😀 ja ho občas davam na bruško ked tak strašne plače, ževraj to pomaha trochu stlmiť bolesti.. 🙂
Adel prosim ta nečitaj take veci... ☹ je to hrozne smutne a to ti určite neprospieva ☹ radšej čitaj niečo pozitivne 😵

Tara vitaj 😵 a v kolkom tt si?

lizatko1009
12. feb 2010

kajiq ani tam neodpisujem, bola by som hlupa, znova by bola hadka, nasram im 😀 potom ked pridem z mesta ti napisem ip.

tara39
12. feb 2010

dakujem krasne🙂 podla mojich vypoctov vo stvrtom ale podla netu v siestom. tak nejako 😵

kajiq
12. feb 2010

Tara takže sa tešiš čo? 😵

Lizatko ideš shopovať? 😀 jasne čakam 😵

tara39
12. feb 2010

tesim tesim 😵 len vzhladom na moj vek som si vela trufla

simusska
12. feb 2010

tara a kolko mas rokov? neboj ved väcsina z nas tu ma len nast a zvlada to vyborne🙂

tara39
12. feb 2010

16. 😔 vy mate kolko?

kajiq
12. feb 2010

Tara aj ja mam 16 a už mam babo 😀 nebooj je to fajn.. 😵

barbina182
12. feb 2010

ty mas 16..?

phoebe003
12. feb 2010

Ahojky holky, tak jsem se teď parádně vytočila, musela jsem seřezat Elinu, vzteklina vzteklá protivná... Jsem byla s Adamem v pokojíčku a ležela jsem na posteli a sledovala jak si hraje s kočkou a najednou tam přišla Ela, ta mne neviděla a začala Adama jen tak z ničeho nic mlátit barbínou do hlavy, tak jsem vyběhla a taky jsem jí jednu třískla a panenka letěla do koše!!!

kajiq
12. feb 2010

Barbina koho mysliš? 😀

phoebe003
12. feb 2010

tara wow 16, držím pěstičky děvče 🙂 už to vědí rodiče??

simusska
12. feb 2010

kajiq ty mas 16? a to ja sa obavam ze ako to zvaldnem ze som mlada a to mam 19....

barbina182
12. feb 2010

kajiq teba vyzeraz na viacej na foto,,ako to zvladas s malym aky si mala porod..normalny ci cisarak..?

tara39
12. feb 2010

vazne? a kedy si otehotnela? ja ho velmi chcem ale ked si predstavim ze co ostatni...ale som rada ze aspon ty tu mas este 16 😵 lebo ostatne maju uz tak po 18 zvacsa...a viac. som myslela ze budete sokovane ze mam 16 😉

kajiq
12. feb 2010

Pheobe krutee.. 😒 no deti su už take..a Adamkovi sa nič nestalo?

tara39
12. feb 2010

dakujem 🙂 nevedia...mum to myslim zvladne ale k ocovi sa nevyjadrujem...ten to bude niest velmi, ale velmi tazko...ale od babatka ma nic neodradi ked ho uz cakam 😵

phoebe003
12. feb 2010

kaji Adámkovi ne, ale mne teď bolí ruka... Nevím, co to do ní vjelo. Vždycky je na něj jako mílius a teď najednou tohle...

phoebe003
12. feb 2010

tara já se strašně bála to doma říct, tak jsem si přinesla fotku z UTZ a dala jsem ji rodičům na stůl...No tátu málem trefil šlak, ale mne už bylo 18 🙂 takže se s tím musel vyrovnat... 😀 A co otec děťátka? hlásí se k němu? Kolik je příteli?

tara39
12. feb 2010

aj ja sa bojim...a riadne...no mna mama planuje vziat ku doktorovi v blizkej dobe takze ona to zisti zrejme tak a fotrik...uf. tesi sa velmi zle tiez ma 16. ale zo skoly hned ide do prace a robi skoro do pol noci...ze zarabu babu na vecicky 🙂 😉 😵

tara39
12. feb 2010

sorry nie zle to malo byt ale... 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre