Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
18. aug 2009

awoj maji som rada že si sa nam konečne ozvala.....moja držim ý palce nec ta malička už tolko netrapi a nech už to mas konecne za sebou neboj ty o zvladnes......maji vies co dobra sprava idem si dorobiť maturu ..teraz si dam žiadost riaditelovi o nahradnom termine dokoncenia si nejakých skusok ,,,hadam sa zlutuju a daju mi to prejst lavou za dnou,,,uvedomila som si že odklad na rok,,nije riešenie,,,len utek pred ničim....aj ked už som v 20tt...ale hadam zmaturujem aj s bruchom🙂)))držkaj sa mi....cmukam pa 😀

andrea12737
18. aug 2009

Ahojte kocky...gerci, musim reagovat na tvoje rozhodnutie, myslim si ze robis velmi dobre a drzim ti prsty aby si to zmakla, hlavne teda aby ti to schvalili, ozaj nedavaj si odklad.. ja som tri roky studovala popri malom a ani raz ma nenapadlo zeby som si dala odklad, i ked v piatom som uz nevladala, ale zmakla som to...drzim ti velmi velmi prsteky 😵
maji drz sa, sucitim s tebou 😎 😒 😉 stoji za to si to vytrpiet 🙂
pheobe je mi taktiez luto, co sa deje vo vasej rodine.. vydrzis to, prezila som si to pred troma rokmi hned 3 mesiace za sebou..bol to o nicom rok...az na to ze sa mi narodil maly 😵 , takze kto vie, mozno je to predzvest niecoho pekneho co pride, ked sa to smutnee obdobie ukonci...... 🙂
pekny den vam prajem.

gerci90
18. aug 2009

dakujem ti pekne aDI.....veru tak rozhodla som sa aj vdaka vam ....velmi ste mi pomohli vsetký tu....dakujem vam 😅

phoebe003
18. aug 2009

Ahojky holky, tak ján jsem home z Liberce, mám toho tak akorád plné zuby a jdu ještě pořáááádně uklidit, protože zítra stíhat nejséíš nebudu ani omylem...

r123 vítej, vítej mezi námi 😵 A je to pravda. záleží na ženské jak moc, nebo málo je na miminko připravenáááá

nadhera, myslím, že na mladých maminkách není nic špatného a ani si nemyslím, že jsme nějaké špatně vychované "poběhlice" jak si někteří myslí...Teda beru maminky kolem těch 18 ti let, 13 - 16 let je holka ještě sama dítě...Můj osobní názor...

adelka89
20. aug 2009

Ahoj holky, mam nejake bolesti,takze padim na smbulanci do nemocnice,snad bude vsechno dobre 😔

marfuuuska
20. aug 2009

Ahojky Adelko držim palečky, aby vše dobře dopadlo.

adelka89
20. aug 2009

Dekuji moc

miroslava89
20. aug 2009

ahojte som akosi dlho nenakukla medzi vas..

adelka drzim palceky nech vsetko bude dobre🙂

adelka89
20. aug 2009

holky tak jsme doma, vsechno je zatim OK,kdyby bolesti pretrvavaly,tak nastupujeme do nemocnice ☹ ale snad to nebude potreba, fotecku mame v albu 🙂 jsme jeste drobci, mimisek odpovida 4+4tt

miroslava89
20. aug 2009

adelka to je dobre ze je vsetko ok🙂 snad bude aj nadalej🙂

phoebe003
20. aug 2009

Ahojky holky tak ja se vam hlasim ze slovenska. Je tadz perfektne....

Adelko drzim pesticky, snad uz bude mimisek v poradku, nebude te zlobit a bude hezky uhnizdeny tam, kde ma byt....

maja177
21. aug 2009

ahoj krasky
tak ja furt cakam jak na zazrak bozi, rano ma fajin bolelo brucho a uz zasa nic...normalne, ked mam dake bolesti, zacnem sa tesit jak male decko z hracky 😀 ale furt marne, zakazdym to prejde... ach jo, vidim to na Vianoce :D

adelka89
21. aug 2009

maji 🙂 mate jeste chvilku cas 🙂 Natalce se u tebe libi 🙂 ale musis byt uz unavena, ze?

maka123
21. aug 2009

ahojky holky taky jsem za vama dlouho nezabrousila´,jak se dneska mate?
Maja:tobe uz to doslova klepe na pupek vs nachystane?

maja177
21. aug 2009

ja uz som sa stym zmierila, ze pojdem rodit na vianoce, alebo najskor na mikulasa 😀

botis
21. aug 2009

caute baby, tak ja som mala prve dieta v 19stich, vpohode som zvladla svadbu aj maturu a dokonca som isla aj na vysku... presiel rok a uz cakame druhe babo, velmi sa tesim, dcerka ma teraz 13mesiacov, ja 20rokov, manzel o 4viac. nadalej budem studovat, bude to zlozitejsie ale vsetko sa da.
tak vam drzim palce pri porodoch a nicoho sa nebojte, na veku rozhodne nezalezi kazdy je na tom inak

gerci90
22. aug 2009

awoj botis..spravne na veku nezaleži ked je na to holka pripravena tak nevidim v tom problem....

BAbule a vy ako ako inak tehulkujete....juuuj MAJI tej tvojej nejako sa u teba paaači:D inač aj ja čakam dievcatko 😖 i ked som viacej chcela chlapa...:D

maja177
22. aug 2009

gerci, ved to je fuk, len nech je zdravucka 🙂 a baby su aj tak lepsie, aj ako babatka, to ti kazdy povie 🙂 sice chlapi sa maju v zivote lepsie, ale my zenske sme silne hehe 🙂

ja uz som nejake tri hodinky hore s bolestami v podbrusku, uz by sa mohlo aj daco diat kurniksopa 😀 😝

gerci90
22. aug 2009

aale mýsliš že bý to bolo dneskA???juuj ako ty zavidim....a jasne hlavne že bude zdravucka ved to ma teši,...len meno neviem,,,žiadne sa mi nelubi: 😠 inač maji kedy si zacala citit prve pohýby??? 😲

maja177
22. aug 2009

ja som citila pohyby uz v 17 tt, nemyslim, ze to bude dnes, taketo bolesti uz ma strasia neviem kolko a stale prd stoho 😀 malinka si zomna robi prdel a naramne sa jej to paci 😀

gerci90
22. aug 2009

mala aka zlata a necitis nijake zvlasne bolesti???boli to&&,,??? 😒

maja177
22. aug 2009

boli to jak keby som mala take paradne silne kramy, mam krce v podbrusku a picha ma v krizoch, a leze mi to nanervy, lebo to zakazdym prejde 😀

gerci90
22. aug 2009

ale este neprenasas že????

maja177
22. aug 2009

nie, ved ti tu pise hore v pase, o dva dni som este len 39 tt

gerci90
22. aug 2009

hej hej teraz som si všimla prepac..... 😖 ale no tak vidis este mate cas.,..a už si zbalena do porodnice??

maja177
22. aug 2009

zbalena som uz od 27 tt, ked mi zacali kontrakcie 😀

gerci90
22. aug 2009

jaaj inac mam new foto v albume kuk...🙂))

maja177
22. aug 2009

gerci jaki ste chutni 🙂 musim aj ja daco popridavat, aby ste videli aky mam kotlik, idem daco pohladat hehe

gerci90
22. aug 2009

pokukaj moja pokukaj...

gerci90
22. aug 2009

uf maji tak to mas už teda pooooriadne brušisko.....ale postielku mas nadhernu ,,,kraaasnu...aj kocicek,,juj tešim sa spolu s tebou na malu moooc... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre