Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
21. dec 2009

a gerci90 som sa inač celkom zasmiala ked mi robil ten odposluch srdiečka doki sedel chvilku pri mne a mala ako keby to citila tak kopkala ako diva až sme sa smiali xixi potom doki odišiel si zapaliť a mala stichla a ked sa vratil znova začala moja laska kopkať🙂))asi ho moc nemam v laske xixi🙂))už ju cem mať vonku robil mi aj prietoky a všetko oki tak nabuduce idem buduci tyžden v pondelok ak vydržime ale ešte ten tyžden dva by mohla vydržať nech ma aspon 3 kg ja už sa jej neviem dočkať božee☹(((((si na tom asi rovnako že🙂)):

adelka89
21. dec 2009

lucy gratuluju 🙂
gerci rosteme rosteme, malicky uz ma cca 22 cm a vazi neco kolem pul kila 🙂 brsko mi uz tvrdne,ale zatim to neni nic vazneho, cetla jsem, ze hubene holky s tim mivaji problemy a beru magnesko tak snad se to ustali 🙂
valria neboj, malicka uz mozna ty tri kila ma, utz ti nerekne presne cislo, kamaradce rikali, ze ma jeji malicka neco do tri kg a po porodu mela 3,7 kg 🙂 takze se neboj 🙂
holky trosku vam zavidim (jen v dobrem 🙂 ) taky bych chtela mit malickeho uz u sebe, na druhou stranu se strasne bojim tomo, ze se malickemu bude chtit na svet moc brzo ☹
ale dulezite je pozitivni mysleni 🙂 urcite je mu u me dobre 🙂

gerci90
22. dec 2009

valri...moja zlata na tu vcerajsiu sms,,,by som ti veelmo rada odp,ale zlatko...zamrzol mi tel,.a už som ho viacej nezapla.,..dnes s nim utekal Kubik do orange...bo ho mam asi týžden a už njede:((tak ked ma opat pripoja tak sa ty ozvem 😕 zlatik ja neviem kolko ma mala kg,...bo naposledy som bola na sone v 36tt,,ale na takom starom este komunistickom kde ty nepovedia nic ,,len ju rýchlo pomeral ,,povedal že to sedi s TT,,a to bolo vse. 🙄 dneska som bola rano na pasoch...tak ze je to v poriadku.,..tu u nas v MFN sa ty k nicomu nejako extra nevyjadruju...a ked sa vypitujes tak tým ich otravvujes a tak sa potom aj sprawaju....och jooj ja už mam ine nervy,,tak vidis teba to už pomalicky caka som zvedava kedy budem na rade aj ja...ja by som chcela taký ideal vies 39tt..hlavne nech je zdravucka a už pri mne,...🙂

ADELKA::::nebojkaj vsetko dobre dopadne a ty si budes uživat tehulkovanie aspon tak dlho ako mi s Valri🙂)hlavne si davajte pozor...a to pozýtivne myslenie vveru treba🙂)

valria321
22. dec 2009

gerci90 dnes pokojne nič neboli tak pohodka by som rada dnes stromček ozdobila ....ja som dnes začala 37tt a 38tt je taky ideal si myslim že babo už je dokončene ale keby sa nahodou zdržala o čosi neskôr nevadilo by aspon by bola poriadne pripravena na svet🙂))gerciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii neviem sa dočkať 🙂)))a aby si nebola prekvapena možno ta to chyti skôr🙂)

valria321
22. dec 2009

adelka89 no moja ja si spominam ako som tu kočky čitala ked som bola 21tt a som si hovorila že aj ja cem a zachvilku to už je tu neboj dočkaš len si tehulkovanie uživaj je to krasny pocit a ked už budeš pred koncom budeš mať veru všeliake sny aj myšlienky že ako to zvladneš aka budeš mama a takk niekedy som z toho mimo ale potom si spomeniem na tu bublinku čo mam v brušku a vše je o.k a strašne sa tešim držim pršteky nech aj tebe to tak ubehne🙂))ani sa nenazdaš a maly bude pri tebe🙂))

gerci90
22. dec 2009

no moja milučka ja pochybujem veru..akože boli ma brucho fajne cele....asi tvrdne...ale nwm ci to vypada na porod tento rok ete 😖 ale tak no ten 39tt...dovtedy vydržim dako...hadam&🙂)......

a to adelke si nap,veru prawdu i ked mne sa týchto 9m.zda ako vecnost a ratam sekundy kedy sa nastane koniec tehulkovania a zaciatok maminkovania🙂

valria321
22. dec 2009

gerci90 no len aby si nebola prekvapena draha 🙂))a čo ti povedali v nemocke ta aj kontroloval si aspon trošku otvorena...ešte sa ta opytam nekrvacala si trošku ked ta kontroloval?

gerci90
22. dec 2009

eee nekrvacala a mna tam nepozeraju a ja som otvorena na prst už vyse 3 týž,aj som brala magenzko a tak&:(ale dalej sa už neotvaram a veru nie nic mi nepov,mala si spokojne kopkala na pasoch tak to mbolo asi oki..

valria321
22. dec 2009

gerci90 lebo debil mna moj doki včera kontroloval a som mierne krvacala potom už je oki ale to že je normalne aby vedel že či sa otvaram som mala nervy ale kamoška hovorila že to on musi aby vedel čo a ako..som zvedava že či tam bude pchať prsty aj nabuduci pondelok ak hej tak už mu čosi poviem xi🙂!)

gerci90
22. dec 2009

mna to strasne boli ked ma prezera....ako nikdy to neboo dajake prijemne ale tak teraz je to brutaal...ale tak asi je to tym že už som otvorena.:(

valria321
22. dec 2009

gerci90 a prave preto som sa začala bať pôrodu hehe ked už teraz to tak boli čo potom☹(

gerci90
22. dec 2009

ani mi newrav ....ja si to radcej ani nepredstavujem:(

juliq101
22. dec 2009

Ahojte 🙂

jankaat.
22. dec 2009

ahojte...

valria,gerci-vam sa to uz tak krati😅 zaavidim v tichosti🙂

adelka89
22. dec 2009

holky mate pravdu strasne to leti 😅 😔 a vy uz pomalicku finisujete 🙂

jankaat.
23. dec 2009

adelka ale aj ty to uz mas za polovickou🙂

juliq101
23. dec 2009

Ahojte 🙂
Konečne som si sadla 😵
Ja dnes celý deň behala po meste doma upratovala ako divá pomáhala som maminke so všetkým 🙂
Ráno som sa zobudkala až okolo 10:30 som sa napapala obliekla a šli sme na nákupy ja som si dokúpila nejake darčeky mamina tiež a ovocie sme nakúpili a také potrvainy čo ešte bolo treba.Domov sme prišli až okolo tretej sme obedovali v meste a začali sme upratovať všetko a to doslova všetko celý dom od hora dole a naopak sa tu ligocú 😀 Ja som o 20:00 šla vonku a teraz som prišla som strašne unavena 😒 keby si teraz lahnem spím do rána čo do rána keby som mohla tak spím celú zimu 😀

adelka89
24. dec 2009

jani to jo, ta prvni polovina utekla strasne rychle a ted taky nestiham pocitat tydny 🙂

jankaat.
24. dec 2009

ahojte ja lentak na rychlo Statne a Vesele vam prajem🙂

adelka89
24. dec 2009

ja bych uz zapomnela 😅 taky prejeme krasne Vanoce 😵

valria321
24. dec 2009

babiky šťastne a vesele vianoceeeeeeee a nech ste zdrave aj bublinky v bruškach🙂))

phoebe003
24. dec 2009

Jen jednou za rok prijdou Vanoce. Jen jednou za rok se maly, snehem zachumlany stromecek promeni v zarici svetelko ticheho lidskeho stesti. Jen jednou za rok jsou lidska srdce tak blizko sebe, ze jedno duhe slysi. Krasne a radostne Vanoce preje Phoebe s rodinou 🙂

mám Vás holky ráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááda 🙂♥♥♥

valria321
24. dec 2009

gercii90 draha a ty kde si čakam že prideš kuk dufam že si sa neprejedla kapusnice🙂)))))))lebo ja hej🙂))))))ale nie som zvedava že ako maš tak potom pošli sms alebo napiš sem🙂)

baramborka
autor
25. dec 2009

ahojte baby SOM skutocne uprimne rada ze je vas tolko vela...baby ktore ste pribudli vsetkym blahozelam a prajem do noveho roka vela zdravia stastia lasky a radosti s vasimi buducimi malymi anjelikmi :D

to JULIQ101 : setri sa,..ja som sa tiez namahala lietala aj robila a potratila som..u mna to bolo aj kusok psychickeho radu ale davaj si pozor....ani nevies aky dar nosis pod srdcom ja som o neho prisla prresne v 8 tt....TAK BACHA ,, a inak ti blahozelam rovnako ako JANKE .T a nebojte baby zvladnete to ani neviete ako by som s vami menila 🙂

TAK OSLAVTE NOVY ROK JA V UTOROK LETIM DO ANGLICKA ZA SESTROU 🙂
opartujte sa a gerci a valria prajem vam bezproblemovy porod a hlavne rychlyy 🙂

VASA baramborka 🙂

valria321
25. dec 2009

baramborka a dufam že ty sa tu čoskoro ocitneš tiež ako tehulka držim prštek a potom budeme zase podporovať teba🙂)))viem že si mala smolu a o drobca prišla a je mi to luto no život ide dalej ty mlada pekna užastna ženska teda myslim si po tom čo si písala a verim že aj ty raz budeš dobra mamča🙂)

adelka89
25. dec 2009

baramborka. klidny a pohodovy let preju 🙂
a vam vsem ostatnim krasny zbytek svatku 🙂
valria gerci uz se s vami velice tesim az budete mit vase devcatka u sebe 🙂

diamond_23
26. dec 2009

Ahojte rada by som pokecala obcas ked mozem =D aj ked nepatrim medzi nastrocnee mam 23..v marci 24(vypadam ale na 20 😀) ale lepsie by sa mi kecalo tu medzi vami 😀

valria321
26. dec 2009

adelka89 dakujemee teda píšem aj za gerci🙂)ani mi sa už nevieme dočkať si zlata🙂)

valria321
26. dec 2009

diamond_23 jasne moja pridaj sa k nam ani ja už niesom nasťročna mam 21 ale su tu suprove kočky mamičky a tehulky a fajn sa mi tu piše tak som tu🙂))ty si mamička alebo čakaš babetko???

gerci90
26. dec 2009

awojte babulky moje ,.,,,tak ake boli Vianoce????spokojne s jEžISKOM??? 😝 ....babulky dakujem vam krasne vsetkým ktore nam (mne a Mojej Valrii))prajete vse dobre...veru dufam že budeme mat pohodový a rýchlý porod...a potom konecne s babikami už po celý život spolu_ 😉

Valrii---moja draha kapusnice som sa neprejedla ale kolacov o dusu,,,bože že už 38tt,,,ja tomu hadam ani neverim ,.a každy den je pre mna dlhsi..kedže som už taka nedockava kedy to asi pride 😖 ..

potom sem hodim dake fotky s vianoc....zatial sa držte....pohladkajte bruska aj za mna.....a opatrujte sa_🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre