Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
22. jan 2010

adelka ahoj ako sa citis? brusko netvrdne? gerci nepisala? juuuj nechcene som natrafila na temu zomrelo mi dieta a toto som nemala citat strasne som z toho smutna ako tam niektore mamicky pisali som plakala jak diva ☹

adelka89
22. jan 2010

lizatko takove veci necti, taky jsem na to jednou narazila a pak jsem kvuli tomu nespala, protoze jsem otevrela album jesdne holciny a tam mela to sve mrtve miminko vyfocene... fakt jsem nekolik dnu kvuli tomu nespala 😔
brusko ani netvrdne ale ty poslove dneska zase...
gerci nepsala snad se maji dobre 🙂

lizatko1009
22. jan 2010

adelka ved prave ze som tie fotky videla 😔 uz ani nebudem, lebo ma to vzalo nikdy v zivote neprajem nikomu aby sa mu toto stalo aby musel taku bolest prezit, ja osobne by som to nezvladla, to je ine ked dieta potratis v nejakom 3 mesiaci ako uz narodene, hrozne daco, uz nechcem ani na to mysliet.
a kedy ides na poradnu? uz si dostala od gynekologa kufrik? a pohyby citis pravidelne?

adelka89
22. jan 2010

lizatko nemysli na to, je to strasne, kdyztak napis adminkam at ji to foto smazou nebo mne uz nic jineho nenapada, vim o nekolik holkach, co je to hodne vzalo 😔 obdivuju to maminku, ale ...
pohyby citim pravidelne 🙂 kufrik jaky myslis? Prenatal box jsme dostali uz nekdy v 11tt do poradny jdu az 11.2. chodim jeste stale po 4 tydnech, ale snad uz si me zacne volat po 3.
Jak se mate? Co malicky? Uz spinka?

lizatko1009
22. jan 2010

adelka ten prenatal box som myslela este pri odchode z nemocky dostanes jeden ruzovy kurfik spomienok dobre vecicky su tam od ziletky az po domestos na wc 😀 to je dobre ze citis pohyby, lebo by mali byt pravidelne v rovnakom case. vybavicku uz mas? a kocik? no uz ku koncu ta bude volat castejsie lebo este robia aj vyter na streptokoka a aj tie ozvy. mame sa fajne nedavno sme sa okupali zjedol kasu a teraz fici s babkou a dedkom na posteli 😀 neskoro mi chodi spat o 12, ale to nevadi hlavna vec ze spi celu noc.

adelka89
23. jan 2010

lizatko 🙂 tak to mas doma malu sovicku 🙂 tak ten ruzovy kufrik jsme jeste nedostali, asi az v te porodnicic 🙂
kocarek jeste nemame ale uz jsme se byli tento tyden divat a asi mame vybrano 🙂
dneska jedeme k nasim a vecer na ples tak uz se tesim 🙂

babullka1
23. jan 2010

Ahojte,tak ako sa mate???My s Matuskom dobre 🙂 Ale moja mala sestricka-iba 2 mesacna lezi v nemocnici 😔 Doviezli ju zo silnymi hnackami 😒 je na infuzkach a antibiotikach.... 😔

lia23
23. jan 2010

hehe AHojte.e.nesiem dalsiu spraavicku 😀 😀 😀 Kajiq ma Samka...🙂narodil sa 22.01. o 13:10...vazi 3440g a ma 52 cm 🙂 🙂 🙂

lia23
23. jan 2010

babulka..ahoj..tak to je dobre..z.e sa mate dobre.🙂a ze matusko je zdavucky..ale je mi luto tvojej sestricky.. ☹ale tak urcite setko dobe dopadne... 🙂 🙂 drzim palce 🙂 🙂

lizatko1009
23. jan 2010

adelka ten kufrik dostanes az pri odchode z porodnice a tam este budes vypisovat papierik a ti este pride dvd o kojeni , ale skor by som povedala ze to je iba reklama na nutrilon, a aky sa ti paci kocik? tak prajem vam prijemnu zabavu 😉
babuôôka ako sa ma maly matusko? aj my mame matuska 😀
a gratulujem kajiq ku syncekovi az nato meno, nehnevajte sa na mna, ale nemozem z mien samko, sebko.

babullka1
23. jan 2010

ahojte...dakujem,Matusko sa ma super-dnes som mu nasla PRVY ZUB 😵 😵 😵 je taky zlaty.....sestra neviem ako sa ma,tato akurat isiel za nou,tak mu potom zavolam a uvidime..ale dufam ze lepsie...Lizatko vsimla som si ze aj ty mas Matuska 😀

adelka89
23. jan 2010

babulka snad bude sestricce brzo lip, dej nam potom vedet 🙂
Lia dekujeme za zpravicky 🙂 to je super, nevis jaky mela porod? jestli mela nakonec tu epiduralku vyvolany???

adelka89
23. jan 2010

babul moc gratulujeme k prvnimu zoubku 🙂

marhulka20
23. jan 2010

Jéj krásna téma 😵 Ja som vlastne prvé bábo mala tiež ako násť ročná 😵 v 18 🙂 😵 a teraz sa nám opäť rodinka rozrástla 🙂 😀 😀 ale s deckami už končím 😔 😀

babullka1
23. jan 2010

marhulka ty mas 3catka????? 🙂

marhulka20
23. jan 2010

Áno bambulka 🙂

marhulka20
23. jan 2010

teda babulka 😅

babullka1
23. jan 2010

Marhulka-velky obdiv mas u mna..ja mam dost s jednym 🙂

lia23
23. jan 2010

adelka..tak kajiq ze praskli plodovu vodu a potom prisli bolesti...a ze mala epiduralku..tak ze v pohodke:Dze ani enive ako porodila😀tak to am uper 🙂 🙂 🙂

babullka1
23. jan 2010

marhulka deticky mas nadherne 🙂 pozerala som albumy..a ka krasna mlada slecna 😀 tvoja starsia dcerka 😵

adelka89
23. jan 2010

lia tak to je perfektni 🙂

lia23
23. jan 2010

adelka...tak jasne..perfektne.. 🙂 🙂 uz to ma za sebou a uz sa tu caka asi len na teba🙂tak aj tebe drzim pacle..ale dufam ze to pride az najskor o 10tyzndov.. 🙂 🙂 🙂

marhulka20
23. jan 2010

babulka mám toho veru dosť ale všetci pomáhajú babky,tety,susedia všetci 😀 napríklad dnes ani neviem,že mám deti 😅 Ďakujem pekne za pochvalu 😵

simusska
24. jan 2010

ale lia pred adelkou som este aj ja🙂

mirkaa11
24. jan 2010

ahojte baby už som tu kedysi písala. Aj ja som mala prvé dieťa keď som mala 19. A tiež sa nám odvtedy rodinka rozrástla. Marhulka máš krásne detičky. A to ja sa stále bojím ako to budem zvládať s tromi deťmi. 😀

simusska
24. jan 2010

a co to tu? to tu uz nema kto ani pisat? gerci a kajiq v porodnici a tu mlklo

lia23
24. jan 2010

simuska..rpepac ze som este na teba zabudla 😀 tak to ste ai poseldne dve v teto meistosti.. a este par ktore amju do terminu daleko:..🙂

simusska
24. jan 2010

no lia a ked to tak bude pokracovat tak to a tu nebude dat ani s kym pisat...ked mi s adelkou odrodime a nikto novy nepride tak neviem:(

lia23
24. jan 2010

hmm mozno sa ja k vam pridam 😀 😀 aj ekd myslim ze to este potrva..ale tak clveok nikdy neive..🙂neboj urcite sa sem niekto prida 🙂 🙂 🙂

adelka89
24. jan 2010

simi my neodejdeme my jen odrodime 🙂
holky dneska na me jde nejaky splin ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre