Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

15siska16
31. mar 2010

ahoj aj ja mam 17rokou 2 roky priatela ktory ma 25 rokou a aj ked sme babo neplanovali velmi sa tesime a potrat neuznavame v kolkatom si mesiaci???

15siska16
31. mar 2010

kattka08 ja som tu nova neviem sa s tohto vysomarit

lizatko1009
31. mar 2010

ahoj bashenka ja mam 19 a bejby 😉

kattka08
1. apr 2010

siska tak sa tesim s tebou, rodicia a svokrovci to uz vedia? Ako sa s tym vyrovnali? Podporuju vas?
Ja mam uz 2rocnu dcerku Melaniu 🙂

tara39
1. apr 2010

ahojte 🙂 mame tu nove kocky ako pozeram
siska mas 17? ja mam este len 16, zas som najmladsia
katka planujes druhe? 😵

kattka08
1. apr 2010

tara ahoj 🙂 No tak potajomky planujeme, nasi rodicia nic nevedia, to by nas zabili 😀 Ale nenaiehame, nechavame tomu volny priebeh 😵
Ty ako? Nemala si este rozhovor s mamkou? 🙂

bashenka
1. apr 2010

Caawte baby 🙂 kattka08 o tebe mi pisala vcera jedna baba 🙂 Ja mam tiez 19 a 2-rocnu dceerku 🙂 len skoda ze nejsom z race ale z petrzalky :P

tara39
1. apr 2010

este nie katka, dufam ze to dobre dopadne. preco by vas zabili? 😀
bashenka citala som ze si prerusila skolu, asi sa ti tam nechce vracat co?

bashenka
1. apr 2010

Tak niesom z toho nadsena ale nastupujem vo februari to bude sk.rok 2010/2011 Takze vracat sa budem musiet 🙂 A ty cakas? Tiez si prerusis? 🙂

tara39
1. apr 2010

urcite prerusim, ale asi tak na rok a potom ISP...

kormelia11
1. apr 2010

ach dievcata tak sa vam ozyvam pravdepodobne nie som tehotna vsetky priznaky ktore mam sposobuje zrejme streptotok ☹ ☹ ☹ vola som dnes o vysledky ...som taka sklamana ☹ neviem co uz robit vsetko sa na mna lepi kazdy jeden bacil ci virus okrem streptotoka mam aj boreliozu ☹ hrozi mi nemocnica tiez len cakam za vysledkami ake budu ☹ ani vam neviem povedat ako mi je ☹ clovek by tak chcel babo a stale nic a namiesto toho sa nanho lepia len rozne bacili ☹ ☹ ☹

lia23
1. apr 2010

kormelia..jooj ma to mrzi..ze nie si tehulka..ale neboj urcite to raz pride...ais by ti mali dat nieco na imunitu...ale si sti kup daco v lekarni..

kormelia11
1. apr 2010

lia ...ja som sa toho nabrala uz dost ☹ no nic este cakam na sobotu ci pride ...lebo keby som nahodu zostala tehotna tak neviem co s tym streptotokom ci by nemohol poskodit plod ☹ ach stale musim mat nejake problemy

kattka08
1. apr 2010

bashenka jeej, az teraz som si vsimla, ze mame rovnako stare dievcatka 🙂

tara - zabili by nas, lebo Melku sice predychali, ale uz chcu, aby som sla do skoly, ze na dalsie deti bude cas potom 😀

bashenka
1. apr 2010

No a to som si mysela ze som jedina 19-tka s dietatkom v BA 🙂

bashenka
1. apr 2010

A v tom ta obdivujem ze sa snazis o dalsie 🙂 Ja si planujem az tak ked tu skolu konecne dokoncim

natalie_tmk
1. apr 2010

Ahojte baby 🙂 Ako sa mate dnes?

lia23
1. apr 2010

kornelia..no tak to jo..tak babo by este mohlo pockat mesaic-dva...a az potom..aby nebolo ohrozene.. 😉 😉

kormelia11
1. apr 2010

lia..no mohlo yb pockat len uvidime ci aj pocka ako som pisala o vsetkom rozhodne sobota 😒

maka123
1. apr 2010

zdarte tehulky a maminky,jaky mate dneska den,my jsme dneska uplakany 😒 adelka ty uz rodis,dlouho jsi tu nebyla 🙂 🙂

natalie_tmk
1. apr 2010

ahoj maka. Preco uplakany? Drobcovi sa nieco nepaci? 🙂

miroslava89
1. apr 2010

ahojte fuuha tu sa osadenstvo poriadne zmenilo..

maruska_p
1. apr 2010

Ahojte. Vy, ktoré už máte vlastných drobcov, do akého veku ste kojili??

adka12
1. apr 2010

Baby obdivujem vás, v 16-tich, 17-tich byť tehotná.... no ja si to teda neviem predstaviť 😖
To ste asi sotva plánovali.... len nechápem, ako sa niečo také pritrafí pri dnešných možnostiach ochrany...
Ale držím vám palce, hlavne si nevšímať okolie a veľa sily. A hlavne keď bude čas, dokončite si školy, ja tiež študujem popri malej, síce už končím vysokú, ale aj tak, je to dosť náročné s dieťatkom 😅

natalie_tmk
1. apr 2010

adka, niekedy ani ochrana nepomoze 😀

baramborka
autor
2. apr 2010

ahojte baby..... PO DLHEJ DOBE sa hlasim 🙂 no... zajtra mam 18 a verim ZE DO ROKA A DO DNA sem napisem to krasne co som napisala uplne prva v tomto celom fore.... 🙂 robimm obrovsku chatu a cchem tak zakyvat mladosti a pomodlit sa aby som zapadla medzi vas 🙂 wau
BRUTAL VAS PRIBUDLO som nadsena ze som tuto skupinu spravila ...... vidim ze to predsa malo zmysel... 🙂
BLAHOZELAM VAM VSETKYM KOMPLETNE....DRZTE SA BABY .. PAMATAJTE KEBY BOLO VSETKO LAHKE , AKE BY TO UZ BOLO NUDNE NA TOMTO SVETE... NUDILI BY SME SA 🙂 ...uzivajte si krasne materstvo ved nato sme stvorene aby sme rodili a nikde neni urceny vek ten si urcili ludia 🙂 a to trapny diplomati 🙂 🙂 hihih
ja si este na rok " odskocim" zmaturovat a potom pridem a budem vam straaaasne kývat 🙂 🙂
secky vas cmukam strasne 🙂

baramborka
autor
2. apr 2010

aaaaaaaaaa MALY ODKAZ PRE ISTE DAMY KTORE CHODIA DAVAT RADY DO TEJTO MIESTNOSTI - nech sa paci dajte sipku naspat a mozte ist do dalsicjh 1000 inych miestnosti kde si popiseete ale prosim nikdy NEKRITIZUJTE mlade baby..toto musi byt jedina miestnost kde si mozu povedat svoje problemy starosti a myslim ze aj radosti a tym ze im poviete : je to nezodpovedne a pod. TYM NIC NEVYRIESITE IBA SI NAPISETE DVA RIADKY A ZIVOT PROSTE FRCI...radsej nas podporujte ..aj ja som medzi ne patrila a kazdy dobry ohlas ma posunul vopred...
NIC PROTI NIKOMU .... 😵

misss
2. apr 2010

Ahojte..ja už sice nemam ..nasť, ale ked sa maly narodil, mala som 21..to nie je az tak daleko od nast.. 😀 😀
Už nejaku chvilu citam vase prispevky a uplne to s vami preživam...

Tara..držím vsetky palce, nech to doma dobre zoberu..verim, ze ked opadne prvy sok, tak sa budu velmi tesit..a hlavne, ked uvidia toho krasneho maleho drobceka, ked ho privedies na svet.. 😀 😀

..a nebojte sa..o babatka sa urcite budete vediet postarat..je to proste v nas.. 😀 😀
DRŽTE SA..

tara39
2. apr 2010

pocuvajte ma baby. som na tom najhorsie ako mozem. surne potrebujem jednu vec. ako sa rataju TT? od poslednej MS alebo ako to je? a kolko presne konik pridava? prosim piste viacere potrebujem zistit ci som uz presvihla 12. tyzden...

wacinka
2. apr 2010

ahojky ano od poslední MS se počítají týdny. Ale mně doktor pak počítal dle ultrazvuku. Byla jsem ultrazvukově týden pozadu 😉 já měla špatnej cyklus vždycky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre