Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adka_praha
12. apr 2010

mne sa strasne lubilo, ked sa mi cele brucjo prelievalo ku koncu tehu, ked sa mala zacala vrtiet... 😀 a mm chudak mal z toho stresy, lebo si nedal vyhovorit, ze ma to neboli... 😅

norikk
12. apr 2010

a vydavali ste sa ako tehotne??

adka_praha
12. apr 2010

ja hej...na konci tretieho mesiaca som bola...a este som si myslela, ze vlastnu svadbu nestihnem, lebo som musela chvilu lezat v nemocke, koli spineniu... 😅

misss
12. apr 2010

ja nie..ja som oterhotnela 3 mesiace po svadbe..no, na konci to bola sranda a niekedy aj nie, ked ma kopal tak fajne do rebier, do zaludka alebo do mechura.. 😀 😀

misss
12. apr 2010

Adka a ty kojis este??

adka_praha
12. apr 2010

ja uz nie...nejak sa nam nedarilo, tak o zaciatku 2-ho mesiaca sme na bebe...ty este kojis? 🙂

misss
12. apr 2010

ja nie..mne zacal strajkovat okolo 3 mesiacov, ale este asi mesiac sme fungovali na odsavanie a potom este 2 tyzdne iba v noci som kojila a potom sa uplne odstavil..

adka_praha
12. apr 2010

to pekne... ja si nejak hlavu nelamem tym, ze sme skoro ani nekojili...ono to nema aj tak zmysel sa tym trapit a zas na druhu mohol aj manzel krmit a ja som si mohla trocha viac pospat... u nas to bolo prvy mesiac so spankom katastroficke... 😕

misss
12. apr 2010

ani ja som sa tym moc netrapila..som si povedala, ked budem, tak bude a ked nie, svet sa nezruti..ale vydrzali sme pomaly do 5 mesiacov, tak som rada..teraz papame uz vsetko (zeleninku, masko, ovocie, kasicky).. 😀

Norikk: a vy kedy planujete tu svadbu?Inak mne sa kamoska vydavala cca v 6 mesiaci..

adka_praha
12. apr 2010

ty brdo to je dobra... 😅 ja som ledva zvladla v tom tretom a to este nebola klasicka svadba ale len my nasi rodicia, surodenci a svedkovia a obed v restike...ja som nechcela tie somariny okolo toho... 😅

vsetko? mne kratuch zasadne odmieta ovocie... 😠 dokonca aj banan... 😕

lia23
12. apr 2010

ahojte kocky..mam na vs prosbu..kamoska tehulka a ide vydavat tuto sobotu a ja neivem co jjej kupit...dohodli sme sa ze neico pre babo...lenze ja neivem co..s priatelom sme boli kukat nejaku supravicku..a tak..ael ja vobec neivem co ☹ ☹ ☹ co navrhujete?

misss
12. apr 2010

no chuderka sa ledva zmestila do siat..jej moc narastlo brusko od poslednej skusky siat..ja som preto chcela otehotniet az po svadbe..aby som si ju dosytosti uzila....ved je to len raz..

misss
12. apr 2010

Ahoj Lia..ak neviete co, tak by ste jej mohli dat napr.:
- poukazku do obchodu s babatkovskymi potrebami..urcite si tam nieco vyberie..
- nejake to oblecko, ponozticky, papucky
- nejaku hracku pre babo
😀 😀

adka_praha
12. apr 2010

ja by som bola za tu poukazku... 🙂 nech si sami vyberu co sa im paci... 🙂

lia23
12. apr 2010

hmm misss..a tu poukazku simam odkial zobrat?:D
to normlane davaju v obchdoch?

adka_praha
12. apr 2010

v niektorych...viem ze v pre deti to mali... 😕

norikk
12. apr 2010

jj skus sa spytat predavaciek pri pokladni,ci nemaju darcekove poukazky 😀 ...viem ze u nas v knihkupectve take mozes kupit 😀 ...a my planujeme svadbu 26. 6. to budem v 26 tt. 😀

lia23
12. apr 2010

hmm...oki opytam sa a daco pohladam

norikk
12. apr 2010

a kolko ma kamoska,ked sa smiem spytat

lia23
12. apr 2010

18 ma

norikk
12. apr 2010

a v ktorom je tt?

natalie_tmk
12. apr 2010

Lia - tak napr. ked sa moja sesternica vydavala, tak jej jedni darovali darcekovy kos - s babetkovskym oblecenim a kozmetikou. Mozes ist do obchodu pre mimina, a povedat, ze chces dat urobit darcekovy kos za urcitu sumu a oni ti tam daju taky mix veci 😉

lia23
12. apr 2010

nataly..hm to je fajn napad:Dale to by bolo drahee:(a ja tolko nemam...

norik..je v 38 tt...a 1.5 ma termin🙂

norikk
12. apr 2010

uu, tak to aby sa poponahlali 😀 to zvladne takto?? nespravia ju radsej po porode?

lia23
12. apr 2010

hmm asi nie:Dhehe ved to uz je tuto sobotu na urade..a iba rodicia a surodenci tam budu a svedkovia...u nich dma...

natalie_tmk
12. apr 2010

lia nemusi to byt take drahe... staci, ze povies, ze ho chces napr. tak do 15-20eur (ak ti aj priatel doplati...) 😉
Ale snad na nieco prides, este mas cas 😀

natalie_tmk
12. apr 2010

Inak dnes som mala prisernu migrenu, skusala som milion sposobov ako sa jej zbavit a ani jeden nezaucinkoval... tak som napokon chtiac-nechtiac, musela vziat tabletku 😒 Snad som tym nic nepokazila 😖

adka_praha
12. apr 2010

natalie tabletky radsej nie...mozu zatazit organy miminka...skus sa spytat v lekarni radsej na nejake homeopatika alebo na gynde povedz ze ta casto moc hlava bolieva, nech ti povie co s tym... 😕

natalie_tmk
12. apr 2010

adka som si vzala detsky panadol, velmi to poskodi? ☹

adka_praha
12. apr 2010

natalie zas som ta nechcela vyplasit...jedna tabletka nic nespravi, ale RADSEJ homeopatika a povedz to na gynde, ze ta hlava bolieva...tabletky by sa mali v uplne krajnom pripade...nestresuj... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre