Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
4. mar 2010

lizatko uz som isla spat...no ak bude malinka dobrucka a zdravucka tak si urcite najdem niekedy cas aj na konika 🙂

maka123
4. mar 2010

simusska no jasan ze jsem zkousela teple koupele,macham se vzdycky pul hodky,nejsi nejstarsi v tomto tematu ja mam 22 ale kdyz jsem sla do jinych temat tak me vsichni odsuzovali ze taka mlada a bla bla.....no uz to klepe na pupek posledni dny mam takovy stres jestli to vsechno zvladnu a tak,holky muze byt priznak pocinajiciho porodu 2 dny prujem ?

simusska
4. mar 2010

maka taka mlada? ved ja si myslim ze 22 je na babätko normalny vek...urcite je lepsie mat prve v 22 ako v 35

maka123
4. mar 2010

simusska no prave,tady se citim daleko lip,tam to bylo mas si jeste uzivat a takova mlada,toz tak

maka123
4. mar 2010

jsem zase nastvana jeste mi neposlali materskou darebaci,a to ma dojit dneska

simusska
4. mar 2010

maka tak mozno poobede...ale neviem lebo ja narok na matersku nemam... 😒 a prosim ta ked ma zena babo tak si uz podla nich neuziva? sice uz na diskoteky ani chatovacky chodit nebudeme ale zivot nam teraz prezmenu skrasli maly anjelicek🙂

maka123
4. mar 2010

simusska ja nevim jak to mysleli ,ale prece nebudu cekat do 30 pak zjistim ze to nejde a budu to teprvve resit???na co budu cekat?bydlime s pritelem ve svojem jsme uz spolu taky nejaky patek vydelavame si sami tak co,proste ty baby jsou cudne.

simusska
4. mar 2010

no a 22 je idealny vek na dieta ved mnohe tehotenstva po 30 uz byvaju aj rizikove a samotne otehotnenie je uz tazsie

simusska
4. mar 2010

baby este ste v skole?

kormelia11
4. mar 2010

simusska...ahojky 🙂

simusska
4. mar 2010

kormelia ahoj...ty si tiez nastrocna tehulka?

maka123
4. mar 2010

simusska mas pravdu ja to vidim kolem sebe mam starsi kamaradky a ty otehotnely skrz umele oplodneni.

kormelia11
4. mar 2010

no este som nastrocna ale dlho uz nebudem 😀 a tehotna no uvidim o par dni 😀

simusska
4. mar 2010

aj mne uz konci to nastrocna...uz len trosku ....a co babo ste planovali? budes rada ked bude?

maka123
4. mar 2010

kormelia taky zdravim mimco bylo v planu?

kormelia11
4. mar 2010

no planovali ako planovali nebranime sa velmi tomu 😅 ked bude budem samozrejme veeeeeeeeeeelmi rada aj by som velmi chcela aby to bola pravda len by to znamenalo zrusenie povodneho terminu svadby :D kedze to ma byt o 9mesiacov:D

simusska
4. mar 2010

kormelia a kedy mate naplanovanu tu svadbu? my sme to asi tak planovali ako vy iba s tym rozdielom ze my sme svadbu zacali vybavovat az po otehotneni🙂

kormelia11
4. mar 2010

13 novembra ma byt .. skor termin nebol volny tam kde sme chceli..hrozne je to so salami 😀 a vam za aky cas sa podarilo vybavit svadbu...

simusska
4. mar 2010

nam? za 3 meisce....

kormelia11
4. mar 2010

no stihli ste to docela rychlo 🙂

lia23
4. mar 2010

cafte zienkyy🙂..akoze sa mi tu mateee???simuskaa...este nic mojaa???babo sa etse nepyta vonkaa?? 🙂

tara39
4. mar 2010

ahojte sama som tu?

kormelia11
4. mar 2010

tara39 ahojky 😀

tara39
4. mar 2010

ahoj 🙂

kormelia11
4. mar 2010

ako bolo v skole 😀 😀

tara39
4. mar 2010

dalo sa, dnes celkom v pohode nastastie 🙂 a ty ako?

jankaat.
4. mar 2010

ahojte🙂 co nove??

mne dnes v skole schvalili ziadost o individualne studium.. akurat ze pondelok si musim obehat vsetkych profesorov co ma ucia.. a kto vie odkial pozhanat knihy..ach jaj

kormelia11
4. mar 2010

no ja tak ako pred maturami 😀 uz stresujem z toho vsetkeho..chcem uz cim skor zmaturovat a nevidiet skolu:D

jankaat.
4. mar 2010

kormelia a chystas sa po maturach aj na vysku?

kormelia11
4. mar 2010

jankaat. nie na vysku sa tohto roku nechystam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre