Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
17. mar 2010

nie cez prazdniny letne sa nam narodil v auguste, ale uz mam 19

tara39
17. mar 2010

prosim...?

tara39
17. mar 2010

lizatko a ty si hovorila ze si chodis do skoly napisat pisomky a tak vsak? ako sa ti to podarilo vybavit? to by som aj ja chcela, aspon komisionalne nemusis robit

lia23
17. mar 2010

tara..myslis tu u nas???tu v Rk sa mi uplne pozdava Javorka..mladsii...🙂uzasny doktor...srandovny..🙂odporucila by som ti ho..uz konecne chod za nim...ted aku doktorovi...nemozes tak dlho cakat..

lizatko..ty si 3cka??ako to je moznee???ci si si dala odklad??

aktka..rpeco by mala tara klamat???ako si nato prisla?

lizatko1009
17. mar 2010

tara to riaditel mi tak sam dal.

lia ja som isla neskor koli tomu aby ma mal oco v 1rocniku 😀

lia23
17. mar 2010

lizatko..enchapemD:D:D:D

tara39
17. mar 2010

vies co ja by som sla aj k vam, lebo tu vobec neviem aki su tu a nechcem sa nikoho pytat, vies...a zobral by ma aj ked niesom z RK? lebo by som chcela takeho co nebude na mna neviem ako zazerat ze som v 16 tehotna...lia neviem aky ma na to dovod, ked som si to precitala tak som mala slzy v ociach, ale tak ja som teraz strasna citlivka takze to je jedno

tara39
17. mar 2010

lizatko to mas super riaditela

lia23
17. mar 2010

tara...neivem tiez aky ma nato dovod..aksli nanu..je to jej nazor....co sa tyka doktora..on by ta urcite zobral...ved to je jedno odkial si...nie..🙂hlavne ze chodis:Da ma za teba peniaze🙂..on je uplne super..a urcit enebdue pozerat ze si 16-rocna a tehotna..ja som mala 17 ekd mi povedla ze som tehotna..a este aj srandoval🙂 😉 😉

norikk
17. mar 2010

tara v LM matw Helios??

tara39
17. mar 2010

ani ja neviem...ale tak myslim ze kazda vieme co je pravda...lia myslim ze ho skusim ked o nom tak pekne hovoris 🙂

lia23
17. mar 2010

eheh urcite ho skus🙂ved ak b y sa nepacilo..co sa bude rucite pacit,,,tak mozes prestupit inde.)

tara39
17. mar 2010

norikk myslis to sanatorium ci co? mne tu vyhodilo nejaky salon helios ci co, neviem ze by sme to tu mali...

tara39
17. mar 2010

no jasne lia 🙂 len neviem kedy by som tam zabehla...a ako to tam je, objadnavas sa? nejak dopredu moc?

lia23
17. mar 2010

hmm neivem..aj som tam zatialnovacik....prestupila osmk nemu len zaciatkom rok..a chodila som tam len s vysledkami.t.ak som sa neobjednavala..ale myslim ze tak do tyzdna..

norikk
17. mar 2010

a to nie je to iste?? 😀 ....ta som myslela,ze tu co je na konikovi tema o Heliose, ze to je to z LM...takzeby si sa tam zien spytala na gynekologa....

tara39
17. mar 2010

norikk ja ti ani neviem... 😅
lia a co ked si mu povedala ze cakas babo? aka reakcia? ci si ho nechala aby sam zistil? 🙂

lia23
17. mar 2010

on mi to zistil z krvy...najprv ma posadil na kozu a pozrel ci babo vindo..a potom povedal ze nevidno ale testy su pozitivne...vetdy som babo enchela...tak mi strasne zle prislo vravim ze to je zle..a on ze preco.. a ja ze ja mam iba 17.. a on mi zacal spievat ze. 17.. a pocit zeny..a bla bla bla...tak ma tymto tak trosku dostal🙂ale terza uz cem babo..

tara39
17. mar 2010

heh tak podareny 🙂 no veru by som mala ist. a kde to je? lebo s mojou orientaciou...tam nezajdem ani za 3 dni 🙂

lia23
17. mar 2010

bola si dakedy v rk??🙂

tara39
17. mar 2010

dakedy hej ale asi tak ze na stanici a spat 🙂

lia23
17. mar 2010

tak to bude horsiD:poznas evanjelicky kostol??:D:D:

tara39
17. mar 2010

nie 😀

lia23
17. mar 2010

kurna:Dtak to ti fakt neivem vysvetlit:Djedine ze by ti to neikto vysvetlil:DpodrobnejseiD:alebo ako:Dalebo by sm sla s tebou🙂

tara39
17. mar 2010

no ja som nemehlo viem 😀 ale nechcem ta obtazovat...jedine keby si chcela, bola by som rada 🙂

lia23
17. mar 2010

jasne v pohodkee...on tam je kazdy den do 2..potomma nejake administrativne vecicky:D

tara39
17. mar 2010

no tak super, uvidim ako so skolou, vies do kedy idem mat lebo mi dost ide odpadnut...ale do druhej, aby som stihla...a ty kedy tak skor koncis?

tara39
17. mar 2010

lia musim odbehnut brat ma vola, potom dobehnem este hadam 😉

lia23
17. mar 2010

pondelok...stvrtok a piatok..koncim o pol 2...

lia23
17. mar 2010

oki bezaj..tak ppa a brunocku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre