Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

kormelia11
31. mar 2010

sisi ...pobolievat ta moze aj keby si bola tehotna 🙂 mamina kolegyna si tak myslela ze boli ju tak dostane dostane a neprisla a ani nepride lebo je tehotna 🙂

tara39
31. mar 2010

tusila som to 🙂 ani neviem ako ale vedela som to tak sme s priatelom spravili ale druha bola dost slaba. priznaky som este nemala. sisi ano moze, ale radsej bud pripravena. uvidime aj ja som na vas zvedava 🙂

sisi8881
31. mar 2010

tara....neboj ja som pripravena, bud pride alebo nepridev sobotu vam dam vediet co a ako 😉

tara39
31. mar 2010

sisi dobre budem cakat 🙂 ja som si raz bola ista ze som tehotna no a ked prislo tak som z toho mala dost... 😔 ale uz babo rastie, aj zle mi porobi sem tam takze je to dobre 🙂 drzim palce moja

kormelia11
31. mar 2010

zena to vie vycit 🙂 ani ta brusko nepobolievalo??mne chodi ms vacsinou skor takze teoreticky by som ju mala dostat aj dnes..no som zvedava ako sa so mnou tento mesiac priroda pohra :D:D

sisi8881
31. mar 2010

tara. dakujem si zlata 🙂

natalie_tmk
31. mar 2010

Ahojtee 😀

Ako sa mate baby? 😝 Ja sa veziem vo vlaku momentalne, onedlho dorazim domov, polovicu cesty mam za sebou 🙂

wacinka
31. mar 2010

kormelia jaké léky máš?
já jsem vtěhotenství měla macmiror, a ještě 3 antibiotika, měla jsem zánět ledvin a tak se snažili léčit, ale na malou to dopad nemělo 😉

kormelia11
31. mar 2010

ahoj natalia 🙂 ako sa cestuje ? 😀 konecne po skole hejze 🙂 aky si mala den?

natalie_tmk
31. mar 2010

kormelia ahooj 🙂 Dobre sa cestuje 😀 Surfujem na nete, a ako som vas citala, tak som sa tak nepritomne usmievala a starsi pan sediaci oproti, na mna tak divne zazeral 😀

kormelia11
31. mar 2010

wacinka..presne ten macmiror aj Ketonal...rozhodla som sa ze ich nakoniec teraz nezacnem brat lebo aj tak maju prist este vysledky lebo mi aj vyter brala a menstruaciu mam dostat uz v sobotu tak by mi asi dovtedy ani tabletky nezaucinkovali..

kormelia11
31. mar 2010

natalia zazeral hej :D starsi ludia take nechapu ako usmievanie na pc a tak :D a ake mas pocasie vo vlaku?:D

natalie_tmk
31. mar 2010

Oprsane okna mam 😀 Asi tak ako na väcsine uzemia Slovenska 😀
Ale som rada, ze uz mam konecne skolu za sebou, uz si len uzivam pohodu 😎

bashenka
31. mar 2010

Caaute baby mozem sa k vam pridat? 🙂 doma sa flakam ani von sa neda iist. Nejakee nastrocne tehotne? ... Ja uz mam sice "po" ...prinieslo mi pred dvoma rokmi dcerku no a mam 19 takze asi tak 🙂

natalie_tmk
31. mar 2010

bashenka ahoj 🙂 Jedna baba odtial - kattka08 je na tom presne rovnako 😉 Tiez ma 19 a 2rocnu dcerku 🙂
Inak to pocasie stve aj mna 🙄

bashenka
31. mar 2010

No idem kuknut ci nahodou nepoznam 🙂

bashenka
31. mar 2010

aha... no keby som to vedela .. 🙂 neviem to najst a odkial je? Lebo ja si tu pripadam asi jedina mlada mama a uz mi to dost prekaza 🙂 som z petrzalky

natalie_tmk
31. mar 2010

Z Bratislavy je - Raca.

No tak tie pohlady, ze mam 17 a som tehotna... 😖 Mam pocit, ze ludia nevedia nic ine, len odsudzovat nieco, co sa aj minimalne vymyka normalnu 🙄 Ale ved ty to urcite poznas tiez 😀

Ake si mala tehotenstvo a porod?

bashenka
31. mar 2010

Jaj tak z race ked je tak to tazko budem poznat nech sa prestahuje do petrzky :D .. tehotenstvo som mala po fyzickej stranke uplne super to mozem byt Bohu stastna aj druhe chcem mat take 🙂 ziadne bolesti ani vracanie ani nevolnost proste ako keby som ani nebola tehotna...ale po tej psychickej stranke troska horsie... lebo som si musela uvedomit ze vlastne cakam babo a nebude to lahke.. a este sa na nas TATO vykaslal a odstahoval sa mimo krajinu ...dobre ze? 🙂 ale uz je setko v pohode a porod bol uzasny :P

bashenka
31. mar 2010

A ty mas babo? alebo cakas? A tie pohlady tak to je cista katastrofa tiez niektori ludia by si mohli vstupit do svedomia akoze nie kazdy to robi ale na niektorych ludoch to vidis ze co si o tebe myslia 🙂

natalie_tmk
31. mar 2010

Tak to si bola stastna zena 😀
Takze zijes s malou sama? 🙂 Pozerala som si tvoj fotoblog, malicka ma prekrasne oci 😵
Chcela by si aj druhe babo?
A nebolo ti ani zo zaciatku zle? Lebo mne dost, aj teraz mi este obcas je a dost ma bolieva brucho 😒 Chodim casto na kontroly 😖

natalie_tmk
31. mar 2010

Cakam babo, koncim 16.tt 🙂
Pohlady, ked som to povedala v skole riaditelovi a triednej, boli neskutocne. Ziadna opora, len ciste pohrdanie, odsudozvanie, ohovaranie 😒 A doma podobne...

bashenka
31. mar 2010

No mam teraz priatela chvalabohu uzastneho budeme teraz spolu 11mesiacov a vo vsetkom mi pomaha takze az take samy niesme. Dakujem za kompliment ja milujem jej oci 🙂 A zo zaciatku mi nebolo vobec zle az som si pripadala cudna...ci som vobec tehotna 🙂 ale mavala som zrana take tocaaky hlavy ze sa mi chcelo aj odpadnut niekedy ale nikdy som neodpadla, hlavne ked som cestovala do skoly autobusom v preplnenom a nikdo mi neuvolnil miesto tak vtedy 🙂 A druhe chcem urcite ... a ako ta bolieva brucho v ktorom si mesiaci? To cakas prve ze? to si musis asi vytrpiet :( a nebojis sa porodu? Lebo ja som z neho mala kazdodenny stres

bashenka
31. mar 2010

Jaj a kedy mas termin? Kolko mas vlastne rokov? 🙂 Mne v skole naslubovali jak ju budu chodit kocikovat a kazdy den budu u mna jak pre nu maju nakupene vecicky 🙂 haha a nic z toho nikdy nikto neprisiel ani pozret sa... svine 🙂

natalie_tmk
31. mar 2010

Neviem ci porodu, to mi zatial nejako nedochadza 😀 Ale strasne sa bojim, ze sa nebudem vediet o mimco postarat. Ze sa teraz, ked som tehu, o seba zle staram alebo nieco robim inak a drobcovi to ublizi 😒
A mrzi ma, ze sa nemam nakoho obratit, ked chcem nieco vediet. (Je mi jasne, ze konik je na to, ale ziveho cloveka nanahradi, hlavne ked potrebujem nieco narychlo 😖 )

natalie_tmk
31. mar 2010

Ja mam v skole fajn spoluziakov, ale ti to este nevedia 😀 A spolubyvajuce na intraku si zo mna srandu robia (v dobrom) 😀
Mam 17rokov a termin v septembri - 16teho 😵

bashenka
31. mar 2010

A kolko mas rokov? Odkial si? Nemas sa coho bat... a uz vobec nie ked si este tehotna nemas co pokazit 🙂 jemu je v brusku dobre 🙂 to si este uzivaj nic nerobenie vsetko pride az ked sa narodi 🙂 ja som nemala na nic cas, mamina ti bude pomahat? A priatel?

natalie_tmk
31. mar 2010

U mna je to trosku tazsie 😀 Uz som to sice predtym pisala. Priatel zdrhol (zlakol sa, bastard 🙄 ) a "maminka" ma vyhodila z domu.
Tebe zo zaciatku pomahala tvoja rodina?? Ako to prijali, ked si bola taka mlada?

bashenka
31. mar 2010

A este to na tebe nieje vidno ked to nevedia? Ja som mala len 16 ked som otehotnela 🙂

bashenka
31. mar 2010

A kde teraz vlastne si ked ta vyhodila? Mne mama pomahala ... no to je bastard ja som tiez takeho mala a este mi povedal ze je neplodny 🙂 urobi mi decko a povie ze je neplodny... blbec.. No zozaciatku bolli vsetci v soku ale tak potom prijali situaciu sak co mali robit :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre