Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

krpcek
4. apr 2010

diamond ak ti to neprejde tak potom uz rodis . . .ak sa ti zacne bolest stupnovat alebo bude mat nejaku intenzitu chod do porodnice.
pri kontrakciach aj tvrdne brucho. tusim si na najlepsej ceste k drobcovi! 😉

valria321
4. apr 2010

diamond to budeš vedieť určite ked to na teba pride🙂

diamond_23
4. apr 2010

prebehla som sa a preslo to a potom zas zacalo jak som si sadla 😀 krize a sem tam brucho take tlaky a mi aj tvrdne aspon mysim ze toje ono..take akokeby stiahnutie citim vnom ...ale pravidelne sa mi to nezda este..len ze ma tie krize bolia uz od pol 3 poobede..tak dlho som to este nemala 😕 a ta bolest s ami nejako nestupnuje len raz ma tie rize bolia slabsie raz silnejsie a tak sa to strieda

krpcek
4. apr 2010

diamond no ak by ti to do rana nepreslo, asi by som radsej zasla do pordonice.

diamond_23
4. apr 2010

No ved uvidim ci to prejde ked zalahnem 😀 zatial nejako nic len sa to strieda krize brucho..ale viac tie krize...taka divna bolest nieco ako keby ma pichalo alebo co..otras 😀 sa smejem este zatial sak ma to prejde 😀

misss
4. apr 2010

Ahojte..trosku sa vam o toho zamiesam.. 😀 😀 tiež som sa moc bala, či vobec spoznám, ked to na mna pride, ale ked to prislo, tak som hned vedela..a to som mala predtym velmi vela poslickov..
Diamond - drzim pasticky..uz nech to mas rychlo a stastne za sebou... 😀 😀

diamond_23
5. apr 2010

No dakujem..ale jak som isla spat tak do rana to preslo a teraz mi nic neni tak to boli poslickovia len 😀 ale takych som este nemala co trvali tolko hodin

lizatko1009
5. apr 2010

ahojte baby, dnes moja kamoska mala bolesti v krizoch aj v bruchu a neprestavali isla do porodnice a uz bola otvorena, do hodiny a pol porodila, ma dcerku, vola sa barborka, narodila sa v 36tt vazi 2,55 a 47 cm, hlavna vec, ze je zdrava, tak sa vytesujem 😅 a zajtra idem kuk 😎

lia23
5. apr 2010

ahojte kocky..no co koze sa mate???vyoblievane a vysibanee?? 🙂 🙂 😉 😉 😉

dimamond...nemala by si ist tym ku dr,??...

natalie_tmk
5. apr 2010

Ahojtee 🙂
Ja nevysibana ani neobliata a som takaaa stasna z toho 😀

Ty lia ako? Kolko krat si sa prezliekala? 😀

lia23
5. apr 2010

hehe oco ma rano v postely..to bolo este v pohode..tolen hrncekom..svagor ma len vonavkou..ael prisiel priatel..aj s bratom jeho..tak jeden ma drzal..a druhy oblieval..ael to som este dopadla dobre..bo som cakala ze ma hodia do sprchy:D:D

lia23
5. apr 2010

natali..repco si nehodis do albumu nejake fotky bruska?? 🙂 🙂 🙂 😉 😉

natalie_tmk
5. apr 2010

Mala si sa rovno hodit do plaviek 😀 A postavit do psrchy, to by si im skazila celu zabavu 😀

Fotky by som aj pridala, ale pribrala som 3 kila, to ani nevidno 😵

lia23
5. apr 2010

heeh no jo...ale ja som enhcela..ale ptom som ich setkych aj oca obliala...naspet:Dhehe:Dco uz no..ael tak hod aj tak🙂nech mas aj ty pamiatku🙂

natalie_tmk
5. apr 2010

Sikovna si 😀

No idem sa o chvilku pohrabat vo fotkach, co mam v pc, alebo urobim nejaku aktualnu a hodim 😉

lia23
5. apr 2010

heehe uz sa tesime:Dtak si svihni:D

natalie_tmk
5. apr 2010

Nebud netrpezliva 😀 Ale nejako mi nejdu dat fotky do pc 😒

lia23
5. apr 2010

hmm ako to...mas este volnu pamet,

lia23
5. apr 2010

kocky..neviete co je s tarou??

natalie_tmk
5. apr 2010

Mam... ono mi ich stiahlo do pc, a nic mi nezobrazuje - cela plocha, kde by mala byt fotka, je biela 😒 A vo fotaku mi ich ukazuje normalne 😠 😒

lia23
5. apr 2010

hmm ak ich skus pridat na MK...a uviids ci zobrazuje
alebo skus ich zmensit

natalie_tmk
5. apr 2010

No idem este skusit nieco s nimi spravit 😉

Inak tiez vobec neviem, co je s Tarou 😒 Dlho sa tu neukazala, dufam, ze nic vazne sa nestalo 😖

lia23
5. apr 2010

mne vravela ze ide do BA...ku priatelovej babke..pisala som jej SMS...ael neodpisala mi...teda ani dorucenka mi nerpisla...takze ma mobil vypnuty...

natalie_tmk
5. apr 2010

Ach ☹
Tak aspon nejaku nadej maju, ked odisla. Alebo usla? Nevies? Nevies co na to jej rodicia?

lia23
5. apr 2010

mne pisala ze usla...aj ked som ju od toho odhovarala...ale nedala si povedat..enivem fakt ako ot je...ale dufam ze su obaja v poriadku..rodicia chceli aby sla na potrat..

natalie_tmk
5. apr 2010

To viem, ze ju nutili 😒 Dufam, ze tam bude mat uz klud a priatelova babka jej pomoze...

acko
5. apr 2010

k tare:
mobil si asi vypla aby ju nevedeli rodicia najst. drzme palce nech sa jej rodicia spamataju - verim, ze ano a coskoro bude zase u nich doma.

natalie_tmk
5. apr 2010

Aj ja dufam, ze si uvedomia, o co prisli a budu ju prosit, aby prisla 😒

lia23
5. apr 2010

jj ..ale aj tak..nik nedava jej rodicom pravo nato aby rozhodovali o zivote malickeho...sak to malicke za nic nemoze...tak preco to nezoberu ako hotovu vec...preco sa s tym nezmieria..a neprijmu to tak ako to jee??chcela ybs om vidiet..ci by ona sla na potrat keby bola v jej veku...

krpcek
5. apr 2010

fuuu takze predsa usla. . . 😅 no tak snad sa to da skoro do poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre