Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

enny17
15. apr 2010

ahoj no ja mám 17 rokov tiež som tehotná ale nevšímam si ostatných ludi pretože jedine čo chcem je priviesť na svet zdráveho chlapčeka všetci ma presviedčali aby som šla na potrat ale nedala som sa prehovoriť a teraz som už v 25 týždny a som štastná budem mať chlapčeka priateľ ma 32 je to pomerne dosť velký vekový rozdiel ale všetko sa dá zvládnuť už sme si kupili aj vlastný domček takže sa osamostatnujeme ...a ako si natom ty chodíš do školy?

misss
15. apr 2010

no, my kupeme uz o 18..uz sa konecne zobudil..ideme papat.. 😀

natalie_tmk
15. apr 2010

enny a ako reagovali tvoji rodicia? Inak ti gratulujeeem 😉 Ocko sa urcite tesi na drobca rovnako ako ty 🙂 Urobila si dobre, ze ostatnych si nepocuvala.

adka_praha
15. apr 2010

teraz kto ty?... 😅

enny17
15. apr 2010

noo dakujem inak aj ja tebe 🙂 no on je velmi štastny 🙂 ako zareagovali rodičia no tak žila som len s mamkou no tak ked som jej to povedala tak nevedela že či sa ma smiať alebo plakať a teraz sa velmi teší na vnučika 🙂 a tvoji ?

mon777
15. apr 2010

Ahoj, baby. No tak som vám prišla povedať, že sa k vám zatiaľ nepridávam. Ako mi len odľahlo, keď bola čiaročka len jedna 🙂
Ale zároveň som aj trošku ostala smutná 😒

enny17
15. apr 2010

inak ty by si mala vedieť ako to je s pôrodnym a dôlžite veci okolo toho ???sesterka to tu už zistovala 🙂

natalie_tmk
15. apr 2010

mon tiez som ten pocit zazila... az na to, ze u mna bol vysledok opacny - dufala som, ze nebudem tehu, ale vedela som, ze ked najdem len jednu ciarku, budem sklamana 😒

enny moji to vzali dooost zle... neprijali to 😒

enny17
15. apr 2010

a teraz po čase sa stym nezmierili???

mon777
15. apr 2010

Začínala som sa na to malé tešiť a nič z toho ☹ Ešte sme sa aj s priateľom dnes tak dajak "pochytili" a bola to moja vina, tak sa cítim teraz dosť mizerne a neviem, čo mám robiť ☹

enny17
15. apr 2010

kamoška urobila tak že ked sa jej priatel do nej spravil tak dvihla nohy a hned bola tehotna vyskúšaj to a pozri si svoje plodné dni na internete malo by to výnsť nám sa to podarilo až po 4 mesiacoch

natalie_tmk
15. apr 2010

enny - nie ani teraz, zial 😒

mon - pohadali ste sa kvoli tomu? ☹

mon777
15. apr 2010

Nie. Kvôli tomu nie. Ani nevedel, že som si myslela, že budeme mať bábo. Sme sa pochytili, lebo som sa od jeho kamaráta dozvedela, že niečo, čo mi dal a vravel, že to robil on vyrobil Peter. (nie môj Peťko, ale ten jeho kamarát.) No a som sa ho pýtala na to ... no a on mal pocit, že mu neverím. Je to zložité a nechcem to rozoberať. Teraz sme spolu telefonovali asi hodinu a vyjasnili sme si to. Len sa toho stalo tento týždeň až moc a on je psychicky na dne, tak ho aj tá somarina vzala.
Úplne ho chápem. Len ma teraz mrzí, že je smutný AJ kvôli mne a neviem, ako a čo mám urobiť, aby nebol.
A radšej mu ani nechcem povedať, že som mala pocit, že som tehotná, lebo by ho to asi určite ešte viac položilo.

enny17
15. apr 2010

neboj nestracaj nadej ked sa narodí budú s toho malého hotový a budú štastný 😉

natalie_tmk
15. apr 2010

mon tak mu len napis SMSku - ze ta trapi, ze je smutny (aj kvoli tebe) a ze ho lubis 🙂 Urcite sa potesi 😉 A to o podozreni na babo mu povies neskor, ked bude vhodna chvila.

mon777
15. apr 2010

Ja si myslím to isté Enny 🙂

Teraz to beberú dobre, lebo si ešte mladá a určite chcú, aby si vyštudovala 🙂 Ale keď uvidia prvú fotečku 🙂 Juj, to bude radosti 🙂

mon777
15. apr 2010

Nati...hovorili sme o tom hodinu. Povedala som mu, že neviem, čo mám urobiť, aby sa nehneval a aby nebol smutný. Povedala som mu len to, že viem jedno.........že PREPÁČ asi nestačí. No a on povedal, že stačí, ale z hlasu mu bolo cítiť, že ho to aj tak trápi.

natalie_tmk
15. apr 2010

Ja ich uz aj tak nikdy neuvidim 😀 (co ma strasne tesi), takze su mi ukradnuti 😉

natalie_tmk
15. apr 2010

mon tak mu daj cas, nech si to zorganizuje v hlave, nech sa prevetra, a potom bude zas vsetko v pohode 😉 Urcite ta lubi, a nehneva sa na teba, len je to teraz este cerstve. Po case si na to uz ani nespomeniete 🙂

mon777
15. apr 2010

Asi máš pravdu. Ale je to už druhýkrát, čo sme mali takýto STAV NÚDZE kvôli tomu idiotovi Petrovi. Chudáčik Peťko 😒 Keby len nebol odo mňa tak ďaleko ☹ ☹ ☹

enny17
15. apr 2010

natalie : to bývaš teraz u priatela či ????ak sa ta možem spýtať

mon777
15. apr 2010

A prečo by si ich nemala už nikdy vidieť?? Nechápem.

natalie_tmk
15. apr 2010

Laska to prekona, neboj 😉 A vsetky hadky utuzuju vztah este viac, cize aj tu plati: vsetko zle je na nieco dobre 🙂

enny17
15. apr 2010

mon neboj sa ja sa teraz velmi často hádam s priatelom ..mali sme prelomové dni myslela som že ostanem sama ale všetko potrebuje čas 😉

natalie_tmk
15. apr 2010

enny - na intraku na druhom konci republiky som 😀 a potom sa stahujem k babke mimo statu (po skonceny skolskeho roku) 😉
mon - lebo u mna uz navzdy skoncili. Ja nechcem viediet ich, oni nenavidia mna (co bolo aj pred tehu, tym sa to len prehlbilo)...

enny17
15. apr 2010

no tak to ti držim palce ja si asi ani neuvedomujem aké mam štastie že ma mamka podporuje 😒

mon777
15. apr 2010

Ale ja sa hádať nechcem!! ☹ A on to vie. Sme spolu 8 mesiacov a 11 dní a pochytili sme sa len dvakrát 😀 To je jediné, čo ma na tom všetko teší.

Len ma dosť mrzí a trápi, čo teraz chudáčik prežíva. A tým nemyslím len tú našu výmenu názorov, ktorá sa v podstate ani nedá nazvať hádkou. Myslím tým všetko, čo sa stalo od minulej soboty do dnes.

natalie_tmk
15. apr 2010

enny - mas pravdu, ak mas mamu, co stoji za tebou, je to viac ako si mozes priat 😉 Vaz si ju, lebo ti urcite nie raz pomoze 🙂

( ja sa padam vonku prevetrat a potom idem brigadovat, majte saa )

mon777
15. apr 2010

Ahojki 🙂 A nezrob sa 😉

No hej. Nati má pravdu. Môžeš byť rada, že máš takú mamku. Moja by ma asi zabila, keby som jej teraz v 17 v druháku zapotila, že budeme mať s Peťkom mimino. On má 19 a teraz 21.5. bude mať 20. Problém je taký, že keby som mala babulo, neboli by peniažky, lebo je ešte na škole a naši sú v debilnej finančnej situácii. Preto som sa aj potešila, že bola čiaročka len jedna. fakt môžeš byť rada, že máš takú mamku.

lia23
15. apr 2010

Ahojte kocky..no co akoze sa amte?🙂vidim ze tu mame nove nástky... 🙂 🙂 🙂 víítam 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre