Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
17. apr 2010

baby,mne je nahovno ☹

simusska
17. apr 2010

norikk mna vysli obe obrucky dohromady 250...ale to vsetko zavisi aj od velkosti...

natalie_tmk
17. apr 2010

Tak ja som prave dosla z roboty, totalne unavena (hlavne psychicky) a priserne hladna 😀

norikk - co ti je? 😨

norikk
17. apr 2010

ale uz nic,len som sa bala,ze bude s priatelom zle....uz dobre,len som nemala zrazu komu sa vyzalovat... ta aspon tu 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Hadka presla este skor ako zacala? 😀 Super 😉

norikk
17. apr 2010

ani ne,len som sa bala ako zareaguje na to,co som mu napisala,ale je to dobre...ach jaj...natalie a ty ked pracujes?? to vladzes??

norikk
17. apr 2010

*kde

natalie_tmk
17. apr 2010

Aspon ze ziadna velka kriza medzi vami 🙂

Pracujem v nakupnom centre v detskom kutiku ( ci ako sa to vola 😀 ) cez vikendy. Cez tyzden sa na par hodin staram o dve deti...

Nevladzem, ale nejako si zarobit musim 😒 z coho by som si platila jedlo, oblecenie, a dalsie veci? 😒

norikk
17. apr 2010

pani,natalie,obdivujem ta...ja som taka leniva,ze ja uz nic,maximalne doma popracem sem tam 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Ved aj ja som leniva 😀 Ked nemusim, ani na zachod nedojdem 😀

No ale peniaze mi treba kazdy den ☹

adka_praha
17. apr 2010

no ako dnesok baby bol riadne zabity... 😝 uz aby nam zuby vyliezli, lebo tusim zachvilu vyleziem ja z rozumu...akurat som obedovala... 😠 konieeeec...iba som prisla kuknut, co ste stihli prebrat, ale dako mrtvato tu bolo... 😅

natalie_tmk
17. apr 2010

adka cakali sme na teba 😀

misss
17. apr 2010

Ahojte..adka, aj ja cakam netrpezlivo na tie zubky..uz sa ich neviem dockat..z nicoho nic zacne plakat a cpat si celu pasticku do pusinky, alebo sa zakusne do dudla flase..chudatka nase..nezavidim im.. 😢 😢
Inak ako??Natalie, kedy budu nofe fotecky?? 😀 😀
Norikk, nas vysli obrucky 8000,- - este v korunach..nechce sa mi to prepocitavat na € a bolo to aj s vygravirovanim.. 😀 😀

norikk
17. apr 2010

to aby som zacala kradnut :D nam este postel,matrace, skrine,telku treba :D a to neratam co pre male 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Inak aj ja obcas v obchode takep okusenie mam, ci neukradnem, lebo prechy nie su 😀 😀 😀

misss - neviem kedy budu, mozno dalsi tyzden? 😀

misss
17. apr 2010

no..to si mozte pripravit este dost peniazkov..ale da sa usetrit na vselicom..my sme tiez nekupovali tie najdrahsie veci a aj na svadbe sme dost usetrili,.. 😀

adka_praha
17. apr 2010

ked uz o svadbe...my sme sa na to zvysoka vy toto...my dvaja, bracho my isiel za svedka, moj tatko tam bol, mm rodicia s brachom a jeho krstni, krstna mu isla za svedka a este jeho sesterka (ich dcera-nechceli ju nechat samu doma)...a smitec...obrad, obed, posedenie, tatkovia sa zryli jak dive svine (dalsi den znova a este aj ten dalsi... 😀 )...na druhy den sme si spravili do obeda mecheche s gulasom u nas, rodina, poobede sme mali mechceche s kamosmi a bolo vseeeetkym fajn... 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Tak ja aspon na tej svadbe usetrim 😀 😢

Ale aj tak neviem, odkial tie prachy vezmem... asi zacnem podavat sportku 😀

misss
17. apr 2010

No Natalie, na tom by si asi viac prerobila, ako zarobila.. 😒 ..

natalie_tmk
17. apr 2010

Tak pojdem zobrat 😀

adka_praha
17. apr 2010

no ja podavam euromiliony a posledne tri tyzdne som na tom vyhrala aspom 1,50 eur a to len preto ze som nic netrafila... 😀

norikk
17. apr 2010

adka a to ty si pisalaa,ze tvoj mm studuje,ze si cez tyzden sama?

natalie_tmk
17. apr 2010

adka 😀 😀 a kolko si za to zaplatila, ked si podavala? 😀

adka_praha
17. apr 2010

norikk nie, moj mm maka... 😉

natalie 2 ecka ale to som napisala uz cisty zisk to 1,50... 😀 no z biedy ma to nevytrhne ale potesi... 😀

norikk
17. apr 2010

ta kto to pisal ☹ ...ale s tym zvyskom som mala pravdu?? chcem vediet ako to zienky ,co su same zvladaju....ja sa stahujem k priatelovi po svadbe,ale ten pojde od septembra,resp. oktobra na vysku,taze sa uvidme len cez vikendy ☹ ...a jeho mamka robi,taze pomahat mi budu len poobede/resp ku veceru ...ci to zvladnem doobeda

natalie_tmk
17. apr 2010

Ja rozmyslam ci nevykradnem banku 😀 Nepridas sa? 😀

Vkuse som hladna 🙄

natalie_tmk
17. apr 2010

norikk urcite zvladnes, neboj 😉 A budes mat podporu aspon poobedie, vzdy lepsie ako nic 🙂

adka_praha
17. apr 2010

norikk neboj sa...zvladnes to... 😉 len si musis verit... 😉 mne nikto VOBEC nepomahal, ked sa mala narodila, vsetko som si previedla do praxe sama, co som si nacitala o kupani a celkovo o starostlivosti...a hodne mi pomohol aj konik, lebo kdejakych uzitocnych rad tu je habadej... 😉
je pravda ze vacsinu dna sme cez tyzden same doma a aj dnes sme boli...v pohode sa to da zvladnut, len teraz malej idu zuby tak je to na zabitie, lebo uz 2 tyzdne je urevana upistana a mna dooost uz par dni z toho boli hlava, ked to furt pocuvam...ale to prejde... 🙂

adka_praha
17. apr 2010

natalie a na ktoru ze to baku ideme? 😀 mas plan? 😀

norikk
17. apr 2010

juj adka,tak musite mat "veselo" 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre