Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
24. apr 2010

fuhaa.asi by som ju poslala doriti..ved oni tam su pre teba a nie ty pre nich.. 😠

mam4
24. apr 2010

tak to ina drzana, mne manzelik doniesol taku nie najmensiu telku 🙂 a nikto ani pol slova nepovedal 🙂

natalie_tmk
24. apr 2010

Ja asi rusim ju... zavidi, ze mam veci, ktora ona este ani nevidela 😀 A ked sa zacnem stazovat, sfukne ma s tym, ze keby som zila v jej obdobi, porodila by som na poli a za pol hodinu musela makat zas 😠 A ked jej poviem, ze chcem nieco od bolesti, povie, ze nech si nezvykam na luxus dnesnej modernej doby, ze v minulosti boli zeny silnejsie, lebo nemali lieky 🙄

mam4
24. apr 2010

a ako co jej vadilo na tej mp3 ?? alebo si myslela ze to je diablovo dielo ?? 😎

mam4
24. apr 2010

jaaaaj aka srandistka 🙂 mala byt riaditelkou vo veznici 😉

mam4
24. apr 2010

a dost pochybujem ze ona rodila na poli alebo ze nikdy nevzala ibalgin a prave preto ze take niekedy nebolo boli ludia presne ako ONA 😉

misss
24. apr 2010

8o)))..chudatko natalie..ved v noci ti moze byt jedno ze kto ma smenu a rano tam bude niekto iny..nie??booohe..
Ako nic proti madarom, ale uz pomaly cele kramare hovoria po madarsky.. 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Som hovorila aj lekarovi, nech mi daju nejaku normalnu 😖 A on mi na to povedal, ze ona je najlepsia na oddeleni... Tak saom sa pytala, ci ma tym chce vystrasit, lebo ked to mysli vazne, tak rychlo zdrham prec... on sa len zasmial 🙄

neviem, pytala som si hodinky do izby, nech viem, kolko je hodin a mi odkazala, nech sa orientujem podla slnka. Tak jej hovorim, ze uz aj Hitler mal hodinky, ze je 21. storocie. Tak nastvana odisla a poslala nejaku mladu praktikanktu, ktora mi doniesla radiobudik (ale s odkazom, ze radio nesmiem zapinat 😀 )

misss
24. apr 2010

hahaha..dobra.. 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

Tie jej hlasky si asi zacnem zapisovat a mozem aj vydat knihu 😀

mam4
24. apr 2010

tak radsej pekne posluchaj aby sa k tebe nenastahovala na "straz" 😀 😀 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

jezis, ked si ku mne dovlecie spacak, asi vyskocim z okna 😀 😀 Cize ak sa tu viac ako 2 dni neukazem, poslite niekoho na kramare 😀 😀

mam4
24. apr 2010

joooj len neskac !! lebo urcite skoci za tebou chyti ta za nohy a potom bude ine hlasky pustat 😀 😀 😀
oki, idem uz spat...
dobru noc vam prajeeeeeeem 😉

misss
24. apr 2010

bruuuuuuu mam.. 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

nestraaas 😀 😀 😀

Aj ja by som uz mala ist spat... ale nejako sa mi nechce 😀 Radsej jej idem zazvonit, nech sa prejde 😀

misss
24. apr 2010

http://www.aktuality.sk/clanok/161926/britska-m...

ja este cakam na muza,kedy pride z praaace.. 😢

natalie_tmk
24. apr 2010

Ten clanok som citala, nieco hrozne 😖

A kedy by sa mal vratit?

misss
24. apr 2010

neviem..cakam ho kazdu chvilu...

natalie_tmk
24. apr 2010

Tak to sa ti uz urcite vrati 😉

michaa
24. apr 2010

ahojte, mi aj trvalo kym som vas precitala. stihla som medzitym pozriet vcerajsi panelak, upiect kolac a spravit salat na veceru :D ako sa ma malinke natalie? moja mala mi dnes dopriala, aj som toho zvladla prekvapivo vela - teda okrem prace do skoly 🙂 ach

misss
24. apr 2010

hovoril, ze okolo 21..a furt nic..dneska su tie dni bratislavi a isiel pomahat do bufetu do ZOO..tak urcite pride neskoro..snad kazdu chvilu..

natalie_tmk
24. apr 2010

michaa - malicke je v pohode, len lenive 😀

misss tak urcite uz cocvhila dorazi 😉 Trva mu cesta dlho z prace domov?

misss
24. apr 2010

podla toho ako mu pojdu autobusy, ale snad ho niekto dovezie..

natalie_tmk
24. apr 2010

Urcite je v poriadku 😉 Neskusala si mu volat?

michaa
24. apr 2010

no aspon tak. ved sa preberie urcite a bude kopat ostosest. mne zase pomalicky rastla, pritom som aj 3kg pribrala v prvych dvoch mesiacoch - ked svoju velkost dobehla, vaha mi zase klesla o 2kg menej. cudne

misss
24. apr 2010

Uz je doma..ideeem.. 😀 papapa

natalie_tmk
24. apr 2010

no supeeer, pozdravuj ho 😀 dobru noc 🙂

michaa tak vahu mi ani nespominaj... Ja ani 10 kil nenaberiem za cele tehu 😠 Ale hlavne, ze su mimca zdrave 😉

michaa
24. apr 2010

zeby genetika? 😝 moja mamina dala so mnou aj s bratom 6kg za cele tehu. co vobec neni vela podla mna... a ty si bola tiez chuducka, takze vela necakaj. budeme jak hajzlove pavuky 😀

natalie_tmk
24. apr 2010

nestras 😀 Tesila som sa, ze konecne priberiem, aspon pocas tehu 😖 A nic z toho? 😢 😀

michaa
24. apr 2010

telo si vypyta ak bude potrebovat, uvidis sama. ja jem stale a nepriberam vobec. potom zacinam byt hypochonder, ze ci mi stitna zlaza nevyskocila (mala som s nou problemy pri prvom tehu).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre