Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
3. máj 2010

Ja si myslim, ze urcite sa stretnu...som velice zvedava, ako to bude dalej..ale aspon sa vsetko dalo celkom do poriadku.. 😀 😀

natalie_tmk
3. máj 2010

nejako rychlo si sa na to namotala 😀

misss
3. máj 2010

sak som vtedy pisala, ze potrebujem niečo na "premotanie".. 😀 😀 .. a ja zboznujem taketo filmy/serialy... 😀 😀

natalie_tmk
3. máj 2010

Ved aj ja na tom zavislacim 😀 Koho mas radsej? Stefana ci Damona? 😀

corinne_99
3. máj 2010

Taak baby idem sa vam pochvalit... idem od lekara a cakam CHLAPCEKa 😵 😵 😵

certica22
3. máj 2010

AHoojky.. Ja som tu písala pred paru dnami ..kramy by som mala dostat niekedy koncom tyzdna..ae zyvcajne vzdy pred ma uz strasne bola asi tyzden a teraz nic.. taka uplne slabulicka bolest a to uz paru dni ..troska sa mi aj zvacsili ..a uz par dni mam taky biely vytok..ale to tak raz ho mam a raz ne..aj ked sme s priatelom spolu spali.. plno toho na nom ostalo..no neviem co si o tom mam mysliet.. este sa mi to nestalo.aj v podrbusku ma boli sem tam ...... len som zvedava ci kramy pridu ..len to cakanie je na nevydrzanie...:(ked sa do soboty neobjavia priznaky asi spravim testik ...
NATALY... nechapem tych učitetov.. niekedy mi to pripada akoby vsetko robili naschval..a tebe vedia aj ucitelia ze si tehu ?

certica22
3. máj 2010

corinne... gratulujem a maš už vybraté aj meno? 🙂

natalie_tmk
3. máj 2010

Cori, GRATULUJEEEEEEEEM 😀 😀 Zajtra sa stretavame, ok? 😀

certica - vychadza ti to, ze by si bola tehu? kramy ti teda meskaju nejake... 4 dni? Ucitelia vedia ze som tehu, ale studenti len niektori...

certica22
3. máj 2010

natalie...nie kramy mam dostať ešte len tento vykend... tak preto sa pýtam či by som mohla mať tento výtok už teraz ...ešte pred MS..

natalie_tmk
3. máj 2010

certica, tak ja som si robila test medzi ms. O dva tyzdne som mala dostat druhu... A vysiel mi test pozitivny 😉

certica22
3. máj 2010

ale prva MS ti meškala alebo normalne si mala?

natalie_tmk
3. máj 2010

hmm... mala som, ale len slabu, asi 2 dni. Hlavne mi bolo velmi zle, jedla som rozne jedla, boleli ma prsia, v brusko 😒

certica22
3. máj 2010

tak ja som strašne unavena take 2 tyždne....aj v podbrušku ma boli asi od poslednej Ovu ...neboli v kuse..ale sem tam raz boli raz ne....aj ten vytok čo mam posledne dni ..je veľmi čudny...a prsia.. tie ma vždy zvykli bolieť už dosť dlhu dobu a zatial ten taka uplne malinka bolest ani necitim..len sa mi zvacsili takže neviem čo o tom myslieť..a babo si mala planovane?

natalie_tmk
3. máj 2010

a snazila si sa otehotniet? Nemozes si tie znaky len namyslat? 😒
Babo bolo neplanovane.

zuzanockamt
3. máj 2010

certica ... na tehu priznaky je este skoro ... kedze MS mas dostat az koncom tyzdna ... ja som tyzden pred MS vobec nic este necitila ... a aj ked mi uz vysiel tehu test pozitivny, tak ziadne priznaky neboli ... a to som test robila asi 2-3 dni pred MS

certica22
3. máj 2010

snažila?:. tak viem že keby som bola tehu tak ma byť z čoho ....možno to robi psychika.a možno som aj tehu neviem.. asi musim predsa len čakať....na výkend..jaaaj ...(..a mena mas uz vybrate ?

natalie_tmk
3. máj 2010

Jasne, dovtedy pockaj, lebo by si sa mozno len zbytocne sklamala 😒 V pondelok si hned rano ako vstanes urob. Ale aspon 2 😀
Mena zatial nemam... pre chlapca chcem DAMIÁN, ale pre dievcatko neviem 😒

certica22
3. máj 2010

mno hej hej :D tak to spravim ... ja by som aj bola rada ak by bolo..ale tak trošku sa aj bojim toho že ako naši by zareagovali..ako viem že by ma neposlali na potrat..ale ako by to bolo doma :(....... ja zase pre dievčatko skor..ako pre chlapca.ale Damian..a je pekne meno ..a ty si z Košic?

norikk
3. máj 2010

baby ale bude sranda,ked budeme rodit, ako pozeram,mame tu vsetky dost blizko termin....september oktober ,nie? 😀

cicuska9999
3. máj 2010

ahojte pridavam sa k vam ja mam sice uz a tym ale rodila som ako 17 rocna a teraz mam 19 😉

natalie_tmk
3. máj 2010

certica a ake mas pre dievcatko? Mozem sa inspirovat? 😀 Ano z Kosic 😉

norikk - tu asi tak na 3 tyzdne nikto nenapise ani slovo, lebo budeme vsetky rodit 😀

certica22
3. máj 2010

pre dievčatko ..to su viacej... narpr. Sofia, MIška Saskia.Timea. Laura alebo karolinka... ale keby som mala vybrat nejake neviem ktore by som vybrala ::D hhh 🙂) to sem 2 ptm :D

norikk
3. máj 2010

natalie mi davame Soničku, priatel tak povedal uz skor, tak sme pri tom ostali, ale minule som zacala uvazovat o Eliške, keď to meno precital z kalendara,mozes sa insrpirovat 😀 ale hlavne je vyberat meno podla priezviska...a kedze priatel ma v mene "č" tak aj viac sa mi hodi meno so slovenskymi ď/ť/ň/ľ/š/č atď... 😀

natalie_tmk
3. máj 2010

Ja som rozmyslala nad menom: "Amélia Zoe" ale este neviem naisto 😖 Inak som si napisala cely zoznam, a potom som postupne skrtala mena 😀 Ale este vzdy mi ich 13 zostalo 😀 😀

misss
3. máj 2010

Babulky, ja som už rozmyslala nad menom pre chlapca, aby sa hodilo ku nam.. 😀 😀 ..a uplne my buchlo do oči v jednom članku meno Matuško..tak ked budem mat raz chlapceka, tak bude určite Matúš...dievcatko sme chceli Vanesku, ale už ich je okolo tak vela, že sa mi to meno až sprotivilo a my Vanesku určite mať nebudeme.. 😀 😀 ..

natalie_tmk
3. máj 2010

Ja asi zostanem pri tychto a potom ked budem mat dalsie deti, tak sa rozhodnem pre dalsie, co sa mi pacia 😀 Inak ja som tu na konikovi nasla tolko mien 😀 Ani som nevedela, ze je mozne, aby sa babo tak volalo... ale hrozne sa mi niektore zapacili 😵

lenrie
3. máj 2010

ahojte kocky,vy ste toho popisali,ani nestihnem precitat vsetko,natalie ako????ja dnes nic netsiham,maly ma horucky ☹ ☹ tak som rad,ze rano nesiel do ksolky,celu noc s abudil na bolesti hrdla a teraz mu uz aj horucka stupa ☹ ☹ ☹ misss,Vanesku sme aj my cheli apresne ,uz ich je vsade dost tak padlo Riana 😉 a navyse,ked dakde idem,tak skoro kazde ciganca je Vanesa

mon777
3. máj 2010

lenrie ... Riana je pekné meno 🙂 Také nezvyčajné, ale veľmi pekné 🙂

Nati ... to v škole ti nezávidím. Mňa dneska tiež klepalo stále, lebo som si ráno nestíhala urobiť desiatu ani piť som nemala so sebou, tak viem, aké si to mala

lenrie
3. máj 2010

mon,dakujem,to vyberal manzel z netu,kedze mne sa pre dievcatko ziadne meno nejak extra nepacilo,okrem vanesy ale tu muz necchel,tak si sadol k netu ansiel Rianu 😉

mon777
3. máj 2010

Je veľmi pekné 🙂 Ale aj Rita sa mi páči 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre