Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
18. máj 2010

mon..dies telefonovat s milacik?? 😉 😉 😉 potom raksne dlhocizne telefonovanie 😀 😀

lia23
18. máj 2010

mon..ano viem o tom ze na nete su poniketori velke svinee 😀 😀 😀 lenze vies ako..myslela som ze prave ona takak nie je...neivem nejak som to od nej necaaala..a myslim ze ani jedna odtialto 😉

mon777
18. máj 2010

Lia...mám pocit, že to nečakala ani jedna z nás🙂 No hej...s kým iným by som JA mohla volať?? 😀 😀 😀 Len dúfam, že to nedopadne tak, ako včera 😢 😢 😢 vysvetlím, keď dotelefonujeme 😉 Teraz frčím pohľadať slúchatká, lebo mobil sa záhadne objavil vedľa mňa 😀 😀 Alebo tam ležal celý čas?? Kto ho má v tom bordeli vidieť?? 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

Už ich mááám 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

On ma zrušil 😠 😠 😠 Zasa 😠 😠 😠

lia23
18. máj 2010

zasa??co ta aj vcera zrusil? 😅

mon777
18. máj 2010

Pfúúú...keby len zrušil 😠 Oslavoval narodky, tak bol tak namol, že mi 8-krát zopakoval, že citujem: "mám právo byť opitý" a stále sa odvolával na to, že má dnes 20 a že oslavujú. Ale on má 20 DNES a chlastali VČERA 😠 😠 😠 A dnes mi napíše sms, že nevie, prečo spal dorána v cudzej izbe na intráku, prečo má mokré veci a že sa zobudil na to, že už nevedel vydržať spať v tom smrade, čo po ňom ostal na tej izbe (akože ju celú nakomplet ogrcal). 😠 😠 😠 😠 😠

lia23
18. máj 2010

mon..no tak to si nehcem predstavit aky bol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mon777
18. máj 2010

A zabudla som na to najdôležitejšie...povedal, že mu môžem zavolať o 20:00...volala som...zrušil ma. Volala som o 20:03, zrušil ma...volala som o 20:15...zrušil ma. Potom naveľa o 20:34 zdvyhol a aj to sa len chychúňal, že "Peťko je opitý...hihihi hahaha" a marhovite sa zabával na tom, že ide krivo o chodníku. A potom po 20 minútach telefonovania mi jednoducho zložil. Ani ahoj, ani milujem ťa...nič. 😠 😠
Ale keď som mu povedala (teda napísala sms ráno), že som kvôli nemu plakala až kým som nezaspala, prisala, že sa chlastu už ani nedotkne a že teraz nevie, ako sa mi pozrie v piatok do očí...

zuzanockamt
18. máj 2010

mon ... no teda 😔 ... ja som rada, ze MM uz mal toto obdobie za sebou, ked som ho spoznala a uz sa opijat a zurovat nepotreboval

lia23
18. máj 2010

mon tak to je smutne...ze ti tak mrzko zlozil..ale snad sa to vyriesi... 😉 😉 😉

mon777
18. máj 2010

Ako on to nerobí často...v podstate to nerobí, odkedy sme spolu, lebo zistil, že by ma veľmi rýchlo stratil. Ale toto ma dorazilo. Ale čo už...stáva sa. Pokiaľ to u neho bude len raz za rok....aj môj otec sa ľúbi ožrať...raz za rok samozrejme 😀

mon777
18. máj 2010

Lia...my sme si to už vyriešili, len keď si na to spomeniem, tak som znova tak...hmm...sklamaná. Ale už viem, prečo mi zložil a nič nepovedal, takže sa nehnevám. Len teraz ma zrušil a keď som mu volala znova, tak povedal...mojo, teraz nie, prezvoním, keď budem môcť...ak bol zasa v tom debilnom Ringu, tak poviem krčmárke, aby ho tam nepúšťala 😠 😠 😠

lia23
18. máj 2010

hmmano urcite si nenechaj od neho skakat po hlaveee 😉 😉 😉 😉 😉

mon777
18. máj 2010

Lia...o to sa neboj. On keď povie, že niečo neurobí, tak to neurobí a keď povie, že niečo urobí, tak to urobí. Proste...nenávidí klamstvá a podlé správanie iných. A o to viac som si istá, že sa to nezopakuje, keďže vie, že som kvôli nemu plakala. 😉

monkula
18. máj 2010

mon, prídu aj horšie veci... Toto sú krásne puberťácke hádky, v ktorých sa vlastne nič podstatné nerieši... teda v Tvojom veku by som sa tiež trápila, ale ešte sa na tom potom zasmeješ..

misss
18. máj 2010

Ahojte babušky...prave som sa zapla a skoro mi oci vypadli..tak predsa je to pravda...inak tie veci jej poslala hlavne Kattka08 😀 😀 ..myslite, že platila aj poštovne???

Adka..zuby zatial stale len tie 2, ale zato takeeee ostre.... 😀 😀

Mon..čo som sa ja napočuvala: "Ja už nikdy nebudem pit.. 😝 😝 "..haha,...sa zasmejem a ideme dalej..

monkula
18. máj 2010

misss, takže si myslíš, že poselala veci sama sebe., aby povzbudila ostatné? že aha, ona mi pomohla, aj vy musíte? 😀
Aj ym sme bývali v Dúbravke, chýba mi to tam... 😵

mon777
18. máj 2010

Monika ... veď to je jasné...ale tak hovorím..už ma to neštve, lebo viem, prečo zložil (a nechcem to tu rozoberať)

misss ... Ale on je jednoducho iný. On VŽDY splní, čo povie. Ozaj.

Možno si teraz o mne budete myslieť, že som nejaká najivka alebo čo, ale keby ste ho poznali, tak by ste chápali 😀

lia23
18. máj 2010

mon..tak som rada ze si si ista svojim chlapom..tak to am byt..co uz ja fakt povedt nemozem..

miss...to vazne??:Dno to dievca je fakt choreee 😀 😀 😀 😀 ktovie..mozno si aj to postovne zaplatilaa 😀 😀 😀

monkula
18. máj 2010

a bola dojatá, ke´d videla to množstvo vecí... myslíte, že si aj potriasla rukou? 😀

zuzanockamt
18. máj 2010

mon ... na zaciatku su vsetci taki ... casom ich to prejde ... hlavne, ked uz je spolocna domacnost a istota 😀

misss
18. máj 2010

ved pisala, ze jej poslala vecičky po malej..inak mna to ABSOLUTNE nenapadlo, že by to mohli byt OJ..Y, uplne som jej to zožrala aj s navyjakom..až teraz vidim podobnosti v smajloch a tak..tak nie vsetky sme cestne..ale až tolko nickov???fuuuha..
ale klobuk dole, viete kolko to chcelo fantazie, povymyslat tolke osudy a pamatat, ze kde co napisala..ved kolko to zvladala 2-3 mesiace..

mon777
18. máj 2010

Lia...Veď to som a ani nevieš ako 😀

Zuzi...aj Lii som písala, že sa toho bojím 😖 Ale tak ja mu verím a proste...cítim, že to bude všetko super. Možno menšie zmeny, ale...

Naozaj ma teraz musíte mať za hlupaňu, keď si to myslím 😒

lia23
18. máj 2010

monkula..si aj sama podakovala: 😀 😀

mon777
18. máj 2010

misss...možno to mala napísané na papieri a položené vedľa PC 😀

zuzanockamt
18. máj 2010

mon ... nemame ta za hlupanu ... aspon ja nie ... vsetky sme boli na zaciatku take ... kazda sme chodili s idealom 😀

monkula
18. máj 2010

aj sa vyobjímala 😀 😀 a plakala si na ramene... 😀

lia23
18. máj 2010

mon..nemamee!!!!!

mon777
18. máj 2010

Zuzi... 😀 Ja nehovorím, že je 100%-ný a že nemá chyby. Má ich dosť, ale to aj ja...máme ich všetci...ja len hovorím, že je NA MŇA hrozne dobrý a že je pre neho rodina základ života. Vidím to aj na tom, že keď povedal mame, že ho doma vidí poslednýkrát, plakal mi na pleci, že je debil, že to povedal. Ale keďže mi urobila to, čo mi urobila, povedal, že ho to mrzí kvôli tomu, že je mu to predsa len mama.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre