Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
15. jún 2010

Zdravím 😉
Baby, ako sa máte?? Čo je nové vo svete??

lia23
15. jún 2010

@mon777 asi tak...ja uz sa ucim iba 3 dni...toto prezijem a koniec..ideme to tatier na tyzden a potom do Sturovaa 🙂 🙂 🙂

mon777
15. jún 2010

@lia23 teším sa s tebou 😉 No pre mňa končí škola už teraz 😀 Okrem štvrtku...to musím odpovedať z RUJky 😀

mon777
15. jún 2010

Baby, pred chvíľkou som sa vrátila z cca hodinovej prechádzky s malou Jankou 😀 Och! Teraz hróóózne ľutujem, že som sa vôbec s nimi šla prejsť. Viete si predstaviť, aké to je...kočíkať miminko, po ktorom túžite a potom ho proste vrátiť?? ☹ ☹ ☹ Teraz mi je z toho smutno. Asi som nemala nikam chodiť a mala som ostať doma 😢 😢 😢

mon777
15. jún 2010

Ahojte....ja len...chcem vám povedať, že končím s koníkom. Dôvody nepoviem. Jednoducho tu končím. Keď...máte na mňa FB. Ahojte.

mon777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trdielko149
15. jún 2010

nic v zlom adminka preco je zakazane pisat velkymi pismenkami?a keby mal niekto nechtiac zapnuty capslock?tak co by bolo? a pritom by prispevok nemusel byt zly ... v zlom s nadavkami a tak ... nechapem ale ved dobre pravidlo je pravidlo
mon bude mi tu za tebou smutno no ja mam FB na teba 🙂 ja tvoje dovody chapem velmi dobre ...

lia23
16. jún 2010

moon...toto nam nerob...fakt nam tu bdues chybat ☹ ☹ ☹

pepsyna
17. jún 2010

ahojte baby,no co ako sa mate?ako pozeram,zase to tu viazne...
@mon777 to naozaj koncis?dufam,ze si to rozmyslis a vratis sa za nami 😉
@lia23 ako ti len zavidim tie tatry a sturovo 😀 ja by som hned sla 🙂
inak baby mm musi ist v sobotu na 3 tyzdne do nemecka z roboty 😢 to jehrozne,dufam,ze malinka vydrzi v brusku,kym pride...uz teraz mi je smutno za nim a to este ani neodisiel...vcera som celu noc plakala ☹

misss
17. jún 2010

@pepsyna ahoj moja..na 3tt?? no parada.. ☹ ..a on co robi???no to ti teda nezavidim...
a inak ako sa citis??este nemas poslickov?? 😀

pepsyna
17. jún 2010

@misss ahooj,ja ze tu nikto nie je 😀 on robi v takej firme,kde sa vyrabaju take izolacie-neviem to presne popisat...no a ta firma je z nemecka a par krat do roka tam chodi zopar ludi-vzdy sa striedaju,no a teraz to vyslo nanho ☹ je sice pravda,ze za to dostane 1000 eur k platu,takze aspon budeme mat viac peniazkov,lenze je to blbo naplanovane...poslickov este nemam-a ked pridu budem drzat kym nepride 😀

pepsyna
17. jún 2010

a ako sa mas? tomasko poslucha? 🙂

misss
17. jún 2010

Jasne, poslucha..aj ked poslednych par dni sa nemozem od neho ani pohnut..zacal sa stavat na nozicky a stavia sa na vsetko, co ma po ruke..dvere, stol, choditko..proste o všetko.. 😀
..no..peniazky sa vam urcite hodia, ale 3 tyzdne je dost..a este takto ku koncu tehu...uff..nezavidim..

pepsyna
17. jún 2010

jeej no tak to musi byt zlate 🙂 zachvilu sa nabehas za nim,ked zacne chodit 🙂 aj ja uz by som chcelaa 😵 ale my musime vydrzat-len sa modlim aby to neprislo skor 😕

misss
17. jún 2010

tak budem s tebou drzat palce...nech malinka pocka na tatina.. 😉
musim ist pomaly pripravit Tominovi papat, lebo by sa kazdu chvilu mal zobudit.. 😀

pepsyna
17. jún 2010

dakujem misss 🙂 aj ja pojdem daco ukuchtit-dnes mam na plane spenatik mnam 😀

lia23
17. jún 2010

ahojte babulky...vcera som si pisala s nasou monickou..a ze vas podzravujee... 😉 😉 😉

pepsyna..no tak to jo..len ked osm sa dneska dozvedela tie podmienky..tak koniec...az je do placu.a.el dako tam 4 dni prezijem..a potom apartmany stuorovo: 😉 😉 😉

pepsyna
17. jún 2010

@lia23 aj my ju pozdravujeme 😉 a ake podmienky??hmm?

mon777
17. jún 2010

Baby, mám novinku, ktorá mi nedala nenapísať ju vám 😀 😀

mon777
17. jún 2010

No už sa ma opýtajte, že akú, lebo to naťahovanie nevydržím 😀

pepsyna
17. jún 2010

@mon777 povedz povedz nenatahuj naas 😲

pepsyna
17. jún 2010

@mon777 ja som vedela,ze sa medzi nas vratis 😵 a zeby aj tehu? 😕

mon777
17. jún 2010

NA 45% 😀 😀 😀 😀 😀 Dnes som bola na gyn a povedala mi, že mi to teraz nemusí byť ešte vidno a že sa mám zastaviť o mesiac, ak mi budú takto blbnúť krámy 😀 😀

mon777
17. jún 2010

juchúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Len aby som sa zasa netešila predčasne 😢 😢 😢 čo je pri mojom šťastí viac ako pravdepodobné 😢 😢 😢

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 a aj ti meska MS? ... robila si nejake testy?

pepsyna
17. jún 2010

@mon777 a koli comu si bola na gynde?mas problemy s kramami?meskaju ti?a kolko ti meskaju?a robila ti aj sono alebo test?ja ked som bola prvy krat u gyndosa mojho,tiez nic nebolo vidno,len som mala viac prekrvenu maternicu a tak a aj sono mi spravil a mala som zhrubnutu sliznicu maternice ale nic ine nevidel-az mi spravil test-taky obyc, co sa da aj kupit a tam taka slabulinka druha ciarka 😀 a ty si si nerobila test??tak sup sup,nech sme si isti 😀

zuzu4444
17. jún 2010

@mon777 radsej sa este nevytesuj, bo dopadnes ako ja.........MS meskala 7 dni, testy pozitivne, bola som stastna ako blcha a plod nakoniec sa neudrzal a odisiel spolu s MS a tu som mala silnu teda riadne. tym ti chcem len povedat aby si sa nesklamala ako ja.

zuzanockamt
17. jún 2010

mna moja dokina poslala na sono az v 8 tt ... a isla som za nou, ked som bola asi 6 tt, ale mne vysli pozitivne testy este pred meskanim MS, hoci slabsie zo zaciatku, ale boli tam jasne viditelne

mon777
17. jún 2010

No bola som na gynde, lebo mi mala mrcha doraziť 11. a nedošla. Len 14 alebo 15 už neviem presne došiel len taký hnedý výtok. A dneska mi povedala, že vraj som už na konci cyklu. A ja na ňu váľam oči, že čo ti veje?? 😀 No povedala, že sa ZATIAĽ nemáme čoho báť, ale že mám dojsť o mesiac, ak budú zasa blbnúť😀 😀 😀 😀 Ale vraj na 45% môžem byť. Ale vraj sa uvidí potom, že čo bude a ako bude.
No hej..aj sono bolo. Kks, 4€ pýtala 😠

zuzanockamt
17. jún 2010

tak vyskusaj test a uvidis ... kedze ti cyklus prebehol az do konca, tak mas asi vyssiu sliznicu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre