Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
18. jún 2010

mooon..ale ale..co to citaam..boze si tehu??ja sa tak starsne s tbeou tesim..snad ti to vynde..🙂drzim ti palceky...🙂aby na testiku boli // 🙂 🙂 🙂

moniciak
18. jún 2010

@mon777 podla mna ze by si sa nemala stresovat ak aj nie si vzdy pride dalsi mesiac a dalsia sanca...okrem toho malo komu sa to podari na prvy krat 😉

mon777
18. jún 2010

Liuš...ešte neviem. Možno som, možno nie som.

moniciak
18. jún 2010

@mon777 ale kedy sa dozvies prevdu??? 😎

mon777
18. jún 2010

No ak mi zasa tak divno budú blbnúť krámy, tak mám dojsť a potom mi vezme krvičku a uvidí sa, čo povedia testy. Čiže sa čaká celý mesiac ☹

mon777
18. jún 2010

Baby, prečo tu nie ste?? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀

lia23
19. jún 2010

mooon...no a citis daco??,citis sa dako inakise??

tara39
19. jún 2010

ahojte damy, je tu nejak prazdno 😕 co je nove?

zuzu8755
19. jún 2010

Môžem otehotnieť ak som začala brať po 4 rokoch antikoncepciu, ale úplne prvú tabletku som si vzala 2 deň PO menštruácii a mala som pohlavný styk hneď v deň kedy som vzala prvú tabletku, ale priateľ sa neurobil do mňa, ale vonku. Aká je pravdepodobnosť že mi zabrala už prvá tabletka? A aká je pravdepodobnosť že môžem byť tehotná?

tara39
19. jún 2010

zuzu neviem, podla mna ti to este neucinkovalo...

zuzu8755
19. jún 2010

@tara39
tak teraz tabletka alebo? ani plodné dni som nemala....a kedy začínajú účinkovať tie tabletky? ale veď keď sa priateľ spravil vonku tak by to malo byť v pohode či?

tara39
19. jún 2010

ale tabletky sa zacinaju brat hned po MS ci nie? tak velka pravdepodobnost si myslim ze nebola ked si nemala ani plodne ale nikdy nevies...citis sa nejako inak?

zuzu8755
19. jún 2010

praveže ziatial nie, ale je len to par dni dozadu

tara39
19. jún 2010

tak len vydrz, velka sanca tam nebola...

zuzu8755
19. jún 2010

ďakujem aj tak za radu 🙂

zuzanockamt
19. jún 2010

@zuzu8755 urcite nebudes tehu 😉 ... HAK treba brat hned v 1.den MS alebo na 5-ty den MS ale vtedy sa treba este chranit, no kedze tvoj priatel ejakuloval mimo teba, tak sanca je ozaj minimalna

zuzu8755
19. jún 2010

Ďakujem veľmi pekne za radu, lebo som naozaj začala brať tabletky až po menštruácii, teda nejaký 7 alebo 8 deň

majatob
19. jún 2010

ahoj holky, nahodou jsem zase po dlouhe dobe narazila na tuhle diskuzi, tak jsem sla pozdravit stare zname...a koukam, ze uz nikoho z vas neznam a jste o 300 stran dal 😅
tak jen vsem preju krasne a pohodove tehotenstvi at uz planovane nebo ne a na konci zdraveho clovicka v naruci 🙂

pepsyna
20. jún 2010

ahojte kocky,tak sa hlasim,ze moj milacik uz odisiel 😢 (nakoniec nesli vcera ale dnes rano) co ja tu budem 3 tyzdne bez nehoo?fnuuk... ☹

moniciak
20. jún 2010

@pepsyna cawes kedy si sa dozvedela ci to bude chlapec alebo dievca??? 😉

pepsyna
20. jún 2010

ahoj @moniciak moj doktor sa s tym dlho osival-nechcel mi povedat...ale ked som bola v nemocnici v 20tt tak tam mi doktorka povedala ze pipik tam nie je-ze uz by plaval 🙂 no a moj doktor mi to potvrdil myslim na tom sone v 30tt....ale ja som od zaciatku vedela ze to bude baba 😝 ja som o inej moznosti ani len neuvazovala... 🙂 a ty by si chcela chlapca ci dievca?

moniciak
20. jún 2010

@pepsyna snubenec by chcel chlapca kt. by sa volal vladko ako on a o inej moznosti ani neuvazuje ale ja som vzdy tuzila po dievcatku ktore bude nosit krasne satocky a copiky 😀

pepsyna
20. jún 2010

@moniciak no to my sme sa s mojim drahym zhodli hned ako sme sa to dozvedeli,ze to bude dievca 🙂 a inak kolko ma tvoj priatel rokov?aj chystate svadbu alebo ako?pozeram,ze si tu celkom nova,tak napis daco blizsie 😉

moniciak
20. jún 2010

@pepsyna velmi nerada sa opisujem najma preto ze mam 17 a priatel 19 takze to nie je nieco cim by sme sa mali chvalit...a jasne ze bude svadba moji rodicia su dost greckokatolici oni by to neprezili 😀

zuzanockamt
20. jún 2010

@pepsyna a byvate s drahym sami, ci s rodicmi? ... lebo teraz, keby si mala byt sama doma taku dlhu dobu a pred porodom, tak to nic moc 😒

pepsyna
20. jún 2010

@zuzanockamt byvame u svokrovcov ale teraz ked nie je doma,tak budem vacsinou doma u nasich 😉 este si ich trochu uzijem-no veru nic moc nie je ani to,ze musel akurat na 3 tyzdne prec a pride len niekolko dni pred terminom-dufam,ze to stihne...
@moniciak neboj, ved na to je tato tema 😉 je tu vela nastrocnych,co to zvladaju a navzajom si poradia a podporia sa 😉 a svadbu kedy planujete?ked budes mat 18,alebo skor?

zuzanockamt
20. jún 2010

@pepsyna a planuje byt drahy aj pri porode?

pepsyna
20. jún 2010

@zuzanockamt no pri porode samotnom nie-vies on je taka padavka,co sa tyka krvi a tak-nechcem ho do toho zbytocne tlacit,ked viem,ze by mal z toho traumu. 😅 ale bude ma cakat na chodbe pri sale,takze bude malinku hned vidiet...a moja kamaratka robi na porodnej sale,tak mi slubila,ze mi pride pri porod 🙂

zuzanockamt
20. jún 2010

@pepsyna ja som s MM dohodnuta, ze bude pri mne pocas 1. doby porodnej, pocas kontrakcii, ale uz ked pride 2. doba porodna a zacne sa tlacit, tak pocka vonku ... ak sa samozrejme okolnosti nezmenia, ale zatial sme takto dohodnuti 😅

trdielko149
20. jún 2010

@moniciak ahojky ty si tu zrejme nova 🙂 tak vitaj medzi nami dievcatami tehuľami a maminami 🙂
pre ostatne dievcence neviem ako by som porodila bez mojho "muzika" kedze je vojak hned ako som mu povedala ze som tehu mi oznamil dve zasadne veci : bude to dievcatko a bude pri porode,on je silny chlap,bol v 2 misiach v zahranici taky porod zvladne 😀 zvaldol na vybornu,pekne somnou predychaval ,pomahal,sprchoval ma v porodnici,dvihal,drzal..aj by tlacil keby mohol 😉 sestricka mu dala vsetky pokyny a tak to vsetko prebehlo v absolutnom poriadku 😵
domka som nevladala urobit koli komplikovanemu zasitiu po porode ten obrovsky krok do vane a tak ma tiez drzal pekne kym tam nevojdem,nevladala som sa zohnut a tak mi drzkal sprchovy gel a vlasy mi 3 tyzdne umyval on ... ach ...mam perfektneho chlapa doma a nehmbim sa priznat si to,povedat to celemu svetu ... 😵 😵 😵
dnes mi povedal ze to mysli vazne a tuzi po tom by som bola jeho manzelkou na cely zivot a ze vie a citi ze ja som ta prava boze az mi slzy vyhrkli ... jaj ok koncim 🙂 a pridavam sem nase oznamko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre