Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

vivien11
19. okt 2010

ahoj ja mam 25 dieta čakam z milencom co uz jedno dieta ma a ma partnerku viem ze dieta nebude mat otca a horko tazko mu to oznamim ale aj napriek tomu sa na babo tesim aj ked som mlada..niesom nast ale moj zivot do teraz a spravanie taky bol

ani_sama_neviem
19. okt 2010

@dalle ahojky ok mozeme kukam ze mas skoro taky termin ako ja heh 🙂)) a co sama budes vychovvat ci mas niekoho? 🙂

dalle
19. okt 2010

@ani_sama_neviem nooo sama nebudem.:P ale musim pockat kym ten moj "chlap" skonci skolu..:D..takze prve mesiace si odkrutim sama..:P a ved mam mami..:P a ty jak na tom?

ani_sama_neviem
19. okt 2010

@dalle jo tak to mas v pohodicke ja zijem s priatelom v byte u jeho mamy vo vlemom byte a tak mi aspon bude mat kto pomahat a moj uz robi 🙂)) uz do skoly nechodi, ale ja budem po roku individualne si dorobit maturitu chcem totizto 🙂) a ty si dokoncila skolu? ako to zobrali tovji rodicia ked i im to oznamila? 🙂)) zaujima ma totizto ako to beru rodicia inach bab a porovnavam to vies :D

dalle
19. okt 2010

@ani_sama_neviem ..ja chvalabohuu so maturitu stihla mi to vyslo natesno.:D..som bola 2 mesiace tehotna ked som robila maturu tak prizmurili oko leboo som vracala jak najata.:D :D..no ja oca nemam v podstate nezije s nami..ale tak mi je dobre..a mama sa straasne tesi..:D miluje babatka..:D..strikuje svetriky rukavicky hovadinky.🙂)..je rada...a povedala som to aj fotrovi on povedal ze som si maleho mala nechat vziat tak sa s nim uz nebavim odpisala som ho na plnej ciare..aj tak vyzivne na mna neplatil a k zivotu mi ho netreba.🙂 a tvoj ma kolko rokov?? myslim chlap.:D

ani_sama_neviem
19. okt 2010

@dalle hmm to mas dobre ze mas taku maminu a ja tostou maturitou mas stastie do kelu ja osm take stastie nemala s maturitou :// lae nevadi dufma to zvladnem aj tak ved mam pomoc od chalana a tak no. :P a co sa tyka toho fotra tka na tom sme podobne ja som zila iba s fotrom lebo sa moja mama rozisla snim leob jeje robil zle atd to je nadlho proste a on ked aa dozvedel ze uz nebudme byvat tam tak iba pindal na mna ze som ku. a pi... a ze nech skapem tma de som a take a napisal mi iba jednu smsku ze som sibnuta a ze mu to je v podst jedno co somnou je a tka takze u mna foter tiez je uplne ze niekde na poslednom mieste a ani mi nechyba nikdy oms ho nemala rada. a mama? ona j v pohode ona je rada ze aspon nebyvam uz s fotrom :DDDD no a moj chalan ma 20 🙂 a tvoj?

dalle
19. okt 2010

mame ptm rovnake mamy a podobny osud...cii.:D.:D...a ta maturira sa da robit aj externe ja som to mala este zamotanejsie lebo vo 4tom ma vyhodili z denneho studia a som sla na externe a tak som skoncila.:P to zmaknes ja chcem ist o rok na vysku.:D :D uvidime co jak..len treba chciet jak sa hovori..:D no aj mat prachy v dnesnej dobe.:D..moj bude mat v januari 18..:DDDDDDDD no postastilo sa..ale som s nim uz 4 roky takze neni to vies jak sa hovori dacko z radovanky na 1 noc.:P ale este ma pubertu vies jak to s chlapmi.:D

ani_sama_neviem
19. okt 2010

@dalle no hej mame to podobne:D no ja si musim dat individualny plan a musim kazdy druhy den skoro cohdit na blbu prax ptm ktora ma ja tak nebavi ae tak maturitu potrebujem vies lebo chcem ist tiez potom neskor na vysku :P No a jasne chapem ani s mojim to nastastie nebolo take ze na jednu noc my sme spolu boli rok a po roku sa postastilo samozrejme ze sme pili a nejak sa to .. no vsak chapes :DDDDD Ale neboj sa ta puberta ho prejde ked uvidi babo tak zabudne aj to ze nejaka puberta je to cloveka zmeni a ked sa uz poznate styri roky to je dost toma te dobre 🙂)) a planujete spolu byvat ci budete to mat tak ze ty doma a on doma? 🙂)

dalle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dalle
19. okt 2010

@ani_sama_neviem ..a ja som si na uaciatku sebecky myslela preco som tak zle dopadla.:D a nakoniec sa mi to paci..a maly bude mat mladu mamcu .:D ja som bola tak v 13 14 tich taka divsia no dokonca do 19tky kym som neotehotnela..:P aj teraz som este trosku..tak dufam ze si s nim budem stale rozumiet.🙂..no ved to ze v dnesej dobre je ti maturita na prd..:P zvladneme to.🙂 a my tiez sme neboli najtriezvejsi ked sa nam to prihodilo a to bolo asi 10 hodin rano.::DDD..takze si predstav :DD..a dieta cloveka prinuti kus dospiet tak hadam sa mojmu v tej hlave kus rozjasni..sice bol pred rokom horsi a teraz je to na dobrej ceste..no mozem len verit lebo si nevem predtavit zeby som mala byt bez neho..zvykla som si.. mam smolu.:DDD..no 4 roky su dost vselico sme preskakali..a to si predstav netusim ako sa stalo ze za tie roky co sme boli spolu som neotehotnela lebo furt sme isli naostro.:.:P..ani tabletky som nebrala nic..heh..a planujeme byvat spolu..ale najprv by sme sa mali zobrat aby sme mali mozno pravo na socialny byt..to by bodlo..bies ze platis iba inkaso a najom nie..no uvidime.🙂 nikdy sa neda nic dopredu povedat.🙂 a ty sa planujes vydat?.🙂

ani_sama_neviem
19. okt 2010

@dalle no pekne to mame dost podobne inaac bo aj ja osm zila tak divsie dokym sa nestalo co sa stalo :DDDD takze tak no :DDD no ja sa vydat neplanujem najblizsie mozno az za take dva roky neviem ale teraz asi nie ani ja ani on nechce sa brat a ani penaize na ot niesu teraz su ine vec ipodstatne skor sa o male postarat a tam treba vela penazi takze tak no 🙂)) ja sal en bojim ze budem mat depky ze nemozme nikam ist a ze proste budem len sedet doma a nic nerobit len medzi styrmi stenami a no tak vsak uvidi sa :/

dalle
19. okt 2010

@ani_sama_neviem ..ja ti poviem narovinu som bola akoze "punk" som mala ciro, piercingy kde sa len dalo..tazke boty retaze a tak a teraz sa na tych fotkach co sem tam najdem len smejem..:DD..no ja sa tiez neplanujem vydat mozno to pride zo dna na den..:D:D a svadbu zaplatia fotrovci jeho aj moji..a moja mama sa tiez planuje zase vydat..len zeby to nahodou nebola dvojita svadba .:DDD to by bolo hustý.:P heh..no ved mas rodinu co to pomoze dufam sa o maleho postarat ja som tolko veci podstavala akurat na postielku som dala dajake peniaze..a doteraz robim kym vladzem..tak vsetko sa da zvladnut.:P..ja sa nebojim dajak sa to vyriesi....male ti sem tam dakto postrazi len zeby si nedostala ten poporodny syndrom ci jak sa to vola ze sa sama buds bat od neho pohnut...chapes..mna len toto trapi..:/..ale horsie veci sa deju.ked bude mat maly tak rok aj daco urcite sa aj na dajaky festak dostanem.:DDD heh starsie mamicky co to tu citaju su urcite teraz zhrozene jake sme este nevyburene..:DD ale my sme mlade a este potrebujeme hormony sem tam vyburit:DDD..nech zavidia.:D

zuzanockamt
19. okt 2010

@dalle tak ja teda nezavidim 😝 ... spoliehat sa na rodicov, ze zaplatia svadbu a postaraju sa 😝 ... no nic moc 😅 🤐

dalle
19. okt 2010

@zuzanockamt myslis ze to bolo myslene vazne?.:D :D :D :D neviem ci ma poriadne chapes kedze ty si uz ovela vyspelejsia jak pozeram podla veku :P

ani_sama_neviem
21. okt 2010

@dalle ahoj nebola osm tu dlho lebo ma hospitaliovali v nemocnici kvoli hroziacemu predcasnemu porodu, ale dufma ma coskoro pustia boze leob ja ut nechcem byt uz dlho :/// ved uz ani nemam tvrdnutie bruska :(((( a inac aj mne vela veci podavali ale ja osm skor cez bazare kupovala lebo tma sa niektore veci oplatia dost mrte napriklad postielku s baldachynom aj so vsetkymc som dostala za pouhych 60eur co dost maaalo a tap ostielka vyzera ako nova takze tak.. a s tou svadou no jasne vska fotrovci sa poskladaju :DD budu musiet dcerenke a neveste radost spravi no ne :DDDDa inak tyhc poporodnych depresii je strasne vela druhov a tiez mam strach ze ci nejaku z nihc nechytim ale tak snad nie prebohaaaaa :// a ako sa ti inac dariiii? dufam niesi v nemocnici tak ako ja :D

ani_sama_neviem
21. okt 2010

@zuzanockamt to nemalo zrejme tak vyzniet ale vsak ok......

dalle
21. okt 2010

@ani_sama_neviem oooch normalne som sa bala co je s tebou a myslela som si ze si v nemocnici..:((..dufam ze coskoro budes doma...a vsetko okeej..:P..ja som si myslela minule ze rodim daco ma tlacilo, pichalo, krize ma nenormalne boleli proste na dead.:D..ale dajak som to vykryla bola som u lekara a povedal ze sa hlasia poslickovia..tak mi dal dajake tabletky proti bolesti ale ich nechcem brat..si budem pripadat jak fetka.:D..dufam ze este take 4 tyzdne aspon vydrzim.:P....mne neska "svokor" doniesol kocik a 3 tasky veci..tak mam v izbe jak v sklade leniva som upratovat proste hroza..:DD a mam uz asi vsetko..ja som riesila z bazaru matrac.:P..a je to dobra vec ten baraz pre take jak sme my..co nemame 30 a muzi nam nenosia domov 1000 eur mesacne.🙂..heh..no sak som rada ze si aspon ty tu svadbu pochopila..ta zuzanatd ma tak vytocila..no radsej neriesim.:P..no a tie depresie su fakt vraj kruta vec ale my sme mlade to by sa nemalo stat.:P..🙂..no tak dufam ze ti vsetko dobre dopadneee...drzim paľce.🙂)))..

ani_sama_neviem
21. okt 2010

@dalle jeeej si tu konecne mam skym pokecaaaat 🙂) no dnes spom tu uz druhy den ale hovoria mi ze vsetko vzra byt v poriadku tak mozno zajtra sa dostnaem domov :DDD No ja inac tiez uz mam mrte veci doma kks uz nemama kam pchat vsetky vecicky a to ete chcem zimne pokupovat lebo zimnych mam pomenej vacsinou mam same body dupky a kosielky a take pyzamka :PP heeh no inac bazare su podla mna uplne super ! No a co je na tom ze uz to niekto pouzivla hlavne jez e to je v ok stave a netrbea kupovat zbytocne drahe veci pre tak male dieta ktoremu aj tka na zancke nezalezi a aj tka coskoro z toho vyrastie chapes. jak niektore mamicky tuna co citavam tak su z toho uplne na nerv ze co maju kupit vsetko a hentake plenky chcu davat a hentaku znacku kociku lebo ten stoji 1000 euro tka ten musi byt hnedn ajlepsi a podla mna tie moderne kociky predrazene su aj tak na prd lepsie tu take mohutnejsie co aj nieco vydrzia no ne? ::P a to s tou svadbou no ja radsej no comment niektori ludia proste uz stratili zmysel pre urcite veci to si netreba vsimat my sme mlade a my si rozumieme to je hlavne aj ked mozno nejsme milionarky ale pre svoje babatka chceme len to naj a to co hovoria ostatni to mozem kaslat aj tka ti vo najviac dohovaraju ti aj tak nikdy nepomozu takze dlabat na takych :P a inac tie tablety by si mala brat ak ti dal magnezium tak to radsej ber aj ja to musim brat aby osm neporodila predcasne :P ale ianc ani ja nejsom zastancom pchanim sa liekmi 🙂

dalle
22. okt 2010

@ani_sama_neviem ..heh sak ja tu tiez len s ttebou kecam..ostatne mi dajak nesedia.:P..ja uz by som cim skor chcela porodit lebo ma vsade tlaci vsetko boli..ale nebudem sebecka hlavne zeby mal vseko vyvinute..inak bola som u lekara a mi dal letacik o dajak porodnickom gele co je dobry pre prvorodicky ze to z teba male vyjde jak zizala po dazdi.:DD velmi o nom rozmyslam zeby som nerodila 24 hodin jak moja kamoska jedna..mala malo toho mazu a tiez vodu skoro ziadnu..a ja to mam tak isto..ale dost je to drahe..:((..ty nemas dajake o tom infosky ci nepoznas dakoho kto to mal??..🙂..a ja mam tiez vela veci akurat mi chyba este perinka zavinovacia a to by malo byt vsetko..ale to vraj krstna mi pomoze heh.🙂 len to bude problem kam poodkladame veci ked babatka vyrastu ja mam pre seba polku skrine doma a uz teraz musim vyhadzovat veci co su menej potrebne i ked ich este nosim.:P..sice sesterka je tehotna tiez tak to asi posuniem.:D..no to je najhorisie podla mna ked si tie starsie mamicky robia az prehnane starosti myslim ze to babatku nepomaha..si robia stresy co este kupit..nezmysel..:DD pravdu mas uplnu.:P..ja som chodila po sekacoch a nasla som tiez uzasne veci tak neviem preco sa stresuju no ich kapusta.:DD..a este ku tej svadbe len to ma nasralo ze ta co sa do mna vrypla nic nevie a huci.:DDD no zmyslanie ine vekovy rozdiel..ved je o nejakych 9 rokov starsia tak sa necudujem.:DDD nech praskne neni jej vec co robim..:PP...a ja som nedostala magnezium ale nospu ci co a to nesu vitaminy nic takze tolko prezijem bez nich..:D

josie3331
22. okt 2010

ja som o dva roky starsia ako ty a take nazory ako ty som nemala ani ked som mala 19..nie je to vzdy len o veku...
tak nesud ty druhych ludi, ked sa ti nepaci, ked niekto sudi teba, nie?

danulicek
22. okt 2010

@dalle , ja tiez nakupujem vecicky v sekacoch (a to este nemam babo, len sa mi tie veci skratka pacia a zda sa mi, ze sa oplatia) a napriek tomu nemam potrebu rypat do tych mamiciek, co kupuju drahe vecicky... nemyslim to v zlom, ale castokrat to je aj preto, ze ide o velmi dlho vytuzene babatko a okrem rodicovskej lasky im chcu dat aj to materialne, co nasetrili za tu dobu, co sa snazili o otehotnenie. vies, nie kazdy k tomu pride tak rychlo, ze sam nevie, ako. si na tomto fore prilis kratko na to, aby si to mohla mat nacitane a vediet nieco viac o tom. a predpokladam, ze ta to ani nezaujima....a podotykam, netyka sa to len -podla teba- starsich mamiciek, ale aj kociek, co su v tvojom veku a maju za sebou velmi dlhu cestu k babatku. a kedze si na fore, kde rozne temy citaju rozne mamicky aj nemamicky, nemozes sa cudovat, ze zuzanocka vyjadrila svoj nazor (ktory si predpokladam nemysli len ona) - ale ona do tejto temy chodi uz dost dlho a predtym nez tu boli ine baby, ktore su v tvojom veku, nikdy nebol s nicim problem a skor im svojimi nazormi vzdy ukazala aj druhu stranu veci, ktoru si dokonca aj 16-17 rocne tehotne baby vzali za svoje, pretoze nakoniec sa ukazalo, ze je to ozaj tak.

a ver alebo nie, nazory a skusenosti s vekom velakrat nemaju nic spolocne 😉 mam 44rocneho otca, ktory sa sprava ako oplaseny pubertiak cely zivot a ako dcera mozem povedat, ze velakrat som sa za to hanbila, pretoze to, co pripadalo vtipne a uplne samozrejme jemu, mne a mojim rovesnikom tak rozhodne nepripadalo. takze mozno by bolo dobre zvazit, ci v niektorych situaciach netreba trochu "dospiet" namiesto rozoberania toho, co a preco mamicky pre svoje deti nakupuju... a mimochodom, poporodna depresia sa vobec netyka starsich mamiciek - nezavisi to od veku, ale od mnohych inych faktorov, tak aby si nebola prekvapena, ked postihne aj teba...samozrejme, neprajem ti to, len mam kamosku, ktorej sa v 19tich narodil syncek a niekolko tyzdnov mala problem vziat ho na ruky a nakrmit atd, pretoze depresia prepadla aj ju a nemohla s tym nic robit...

zuzanockamt
22. okt 2010

@danulicek
@josie3331 😉
inak aj ja nakupujem v bazarikoch, hlavne tu na MK, lebo sa mi neoplati dat kopec penazi do oblecka, ktore aj tak za par tyzdnov bude male 😝 ... jasne, ze mam aj nove kusky kupene, ale tiez v akcii ... peniaze investujem do niecoho uzitocnejsieho pre maleho

dalle
23. okt 2010

..🙂 dakujem ze vase nazory, hovorila som o zenach ktore skutocne poznam o nikom na fore, ale to nevadi...hovorim o tych o ktorych viem co maju prezite, aka je ich situacia a ze ich pristup je ozaj neadekvatny.....nevadi ked si to niektora z vas vezme osobne to uz nieje moja vec, vyjadrujem takisto svoj nazor ako vy..
..a na zuzanocku som zareagovala takto preto, lebo o mne tiez nic nevie a z jednej vety nemoze vydedukovat v akej som situacii....vyjadrila sa aj v odpovedi na osobnu spravu tak, ze ma to poburilo..nie s kazdym si mozem rozumiet...toť vše.🙂
@danulicek
@josie3331 tu poporodnu depresiu som myslela na seba.... 🙂

ani_sama_neviem
23. okt 2010

@dalle no nazdarek, no ja uz by som tiez chcela mat porod za sebou kks lebo vsak furt ma to tiez niekde tlaci uz ani hybat sa poriadne neviem ani nic ani von nemozme terz dokonca cohdit lebo ma prepustili sice dmov z nemocnice ale mi nariadili ze mozem akurat tak lezat v posteli a ist tak maxiamlne na zachod takze do porodu musim lezat az kym to na mna nepride a samozrejme medzi tym do poradne chodit kazdy tyzden. esteze mam nemocnicu blizsie :PPPP no ten gel viem o nom a ja osm to ani moc necitala lebo mne to doslo ako letak na moje meno do schranky a ja vacsinou reklamne letaky zahadzujem tak osm to len tak prebehla ocami ze co to asi je a ani som si moc nvsimla cenu ani nic :DDDD. a ako sa to vola? kuknem na nete teda lebo aj ja nechcm mat porod celodnovy preboha jak niektore mamicky :O. a u mna je otazne ci ma vobec nehcaju rodit normalne kedze som mala zlomeninu panvy v detstve vies a som dost uzucka :/ takze uvidime co a ako :DDD no a co sa tyka mamiciek ktore rypu ja neriesim ja sa nad niektorymi zasmejem neodpisem a idme dalej a neriesim to je najlepsie ak si s niekym nesadnes kaslat na neho lebo proste nema zmysel sa tu s niekym natahovat aj tak sa tu nikt os nikym osobne nepozna a to rypanie je potom len take z nudy vies ze kazdy do kazdeho tu potom sanavaza za somariny :DDDDa ete k tomu ked ti napise nejka mamicka co ma 30 tak jasne ze ma uplne ine nazory ako my mlade maminy :PPP este take necele dva tyzdne mi ostavaju a potom uz len cakat kedy to pride lebo teraz mi museli ete zastavovat kontrakcie lebpo by islo o predcasny porod ale o dva tyzdne ked ot uz nam na pride tak uz budem happy a konecne porodim :DDDDDD

dalle
23. okt 2010

@ani_sama_neviem no tlaci tlaci v noci curat 10x, krize boli seckoooo..ale tak aby boli nase babatka poriadne vyvinute treba este vydrzat.:PP..tak ja zatial este chodim jak srnka celkom ale ked dlhsie chodim tak ma boli bruchoo..ale ptm polezim davaaj nohy hore a spoko secko.:D..a ved si v 37.tyzdni to nieje take zle ved to uz by babatko aj mohlo ist von ci??..hm no nevim ved tolko vydrzis.:D..ja o 2 tyzdne frcim na CTGcko som zvedava co jak heh..a inak chcem ist na ten 3D ultrazvuk.:// len keby boli lovkyy...mozno dajaky sponzoring zozeniem.:DD...aaaaa ten gel sa vola Dianatal a stoji mrte moc..fuuu..okolo 100eur..ale tak vraj sa prvorodickam zide..no ja o tom rozmyslam..mam cosi nasetrene este buduci mesiac dostanem vyplatu poslednykrat tak mozno vykryjem.:D..ouu a to jak sa ti prihodila zlomenina panvy neprijemneee...to sa da??..:-O..uf..no ved dajak ta uz poriesia.🙂..ja zase az taky problem nemam boky mam dost siroke..:DD..jak pavuk si pripadam.:DDD..ti budem drzat prst..:P..no podla mna tato tema bola zalozena pre nastrocne a vidim ze sme tu len dve a rozumieme si tak ptm nech mi nikto nehovori ozaj ze to nieje aj o veku ked sa to tu takto vyvinulo..:DDDnemam rada ked mi dakto dava rozumy..uz som aj rozmyslala ze tu nebudem chodit ale to by som ptm s tebou nepisala.:DD tak mam v trupke mas pravdu...nebudem maleho stresovat..🙂)..fakt ti budem drzat prsty bardzo silne...nech vse dobre dopadnee..:DD ked porodis skorej jak ja a najdes si cas okomentuj co jak prebehlo zeby som sa aspon kus pripravila..:D a inac ty chodis na predporodnu ucit sa dychat a tak??:P...

vevusiatko
23. okt 2010

@josie3331 😉 ja som tie nazory mala ako 11 rocna 😝 😝

fairynika
24. okt 2010

Ahojte kocky ja sice niesom nástročna no 17 mi tipuje vela ludi. Uz mi vykuka brusko a je strasne ako s odporom a opovrhnutim na mna niektori ludia pozeraju. Ako keby som nakazena alebo co. 😒 😒 Je to smutne, ze riesia nieco do coho ich nic nieje.

danulicek
24. okt 2010

@fairynika kasli na nich... ked v mnohych pripadoch je to o tom, ze "naco dieta, mas cas" a ked nemas dlhsie dieta: "uz by si aj mohla mat dieta, si na to stara...." pozerala som v pase, ze mas 25 - ved prepana....co vlastne riesia??? ....ja ti blahozelam a hlavne nech ste zdravi a spokojni 😉 a dufam, ze o par dni sa k tebe pridam 😵

monkka21
24. okt 2010

@fairynika ahoj.ja mam tiez niesom nastrocna mam 21 a je mi jedno ci sa nekto pozera alebo nie,je to moje a manzelove planovane dieta a kazdeho do toho velke .....a inak mame rovnaky datu m porodu.drzte sa a tes sa zo svojho drobca v brusku

fairynika
24. okt 2010

@danulicek dakujem 🙂 tak to vám držím palceky 🙂 neviem co riesia ale je to chore. Normalne mi to pokazilo vecer 😖.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre