Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

kormelia11
16. dec 2009

jankaat. a ako reagoval? 🙂 po kolkych dnoch si si robila test mne meska 4 dni a rozmyslam ci tiez radsej neskusim urobit test

jankaat.
16. dec 2009

a reagoval stylom co sa stalo stalo sa je to nasa spolocna "vina" ale nech sa neopovazim premyslat dat drobca prec...

jankaat.
16. dec 2009

a mne meskalo bud 5alebo 3 dni.. ja mavam bud 26alebo 28dnovy cyklus tak presne neviem...

kormelia11
16. dec 2009

ach jaj tak uvidim co spravim ci este pockam alebo skusim urobit..pekne od neho ze sa tak zachoval 🙂 ako dlho spolu uz chodite?

phoebe003
16. dec 2009

Chlapi jsou vážně na pěst!!! zabít! všechny šmejdi!!! nespolehlivé to je, protivné to je, děs!

jankaat.
16. dec 2009

kormelia nie dlho.. neoficialne 8mesiacov.-... oficialne 7tyzdnov..

phoebe003
16. dec 2009

Janka, tak buď ráda, že se takhle zachoval, můj drahý chtěl, abych šla u prvního na potrat a u druhého. No raději to nebudu komentovat no a Adámek, toho jsem si musela vydupat!!!...brčela jsem jako želva... Ale děti jsem si uhájila a udělala jsem dobře....

jankaat.
16. dec 2009

phoebe takho chlapa len nakopat do zadku 🙄 ..ale spravila si dobre ze si si vydupala svoje🙂.. deti su proste zazrak🙂

jankaat.
16. dec 2009

ja to chcem aj rodicom povedat az neskor ked uz nebude mozne dat mimi prec aby nahodne nepovedali nejaku somarinu 😔

simona55
17. dec 2009

ahojte, moja dcera je tiez nastrocna, no mozno sa pocudjete, ze som jej nebranila v aby maladietatko, viem aky je to pocit ,ked lubis niekoho a nemozes byt snim, 🙂 😵 a este ked ide o dieta, no to nikdy radsej ho mat ako nikdy,len teraz si urobila testy prvy krat tam nemala nic a po 2dnoch uz tam mala 2ciarky, a teraz po tyzdni tam ma zase dve ciarky,a este si nevery ze j e tehotna.lebo ze uz ju nebolia prsia a ze neciti nic ohladom tehotenstava, len to ze by stale nieco jedla a pritom nieje hladna. 🙂

nikush4
17. dec 2009

simona velmi sa mi paci ako si sa k tomu potavila.. kiezby by kazdy rodic tak reagoval 😉 ..a ja som tiez neverila ze som tehotna...okrem testu ziadne priznaky.. a predsa motyka vystrelila 😎

barbina182
17. dec 2009

nikush4 chcem sa spytat nemas skusenosti s hnedym vytokom ja mam taky slaby hnedy vytok a bojim sa co to moze byt kazdeho sa teraz vypytujem ak hej napis mi to tu:https://https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja si to tam precitam dikkk

jankaat.
17. dec 2009

simona...co by som ja dala zato keby tak moja mamka reagovala.. 😔

dydynka
18. dec 2009

ahojte baby,,,ja som tiez zatial nastrocna 😀 ako sa citite?citite sa viac dospelo?

simona55
18. dec 2009

ano dievcata, je to tak moja dcera sa mi 100krat podakuje, ze aka som dobra mama 🙂 🙂 viem sa vcitit do jej situacie, bola som v tom aj ja, aj jej kamarat vravy ze dcera ma velmi dobru maminu. budem prinej stat , a pomahat jej davat radi velmi ju milujem.a drzim vam palce nech ste zdrave a stastne. 🙂 😵

juliq101
18. dec 2009

Ahojte ja som už doma prvé čo sim urobila bolo,že som otvorila chladničku nabalila sa a šla k PC 😀 a tlačím a tlačím 😅 idem Vas dočítať 😉

juliq101
18. dec 2009

Simona si úžasná mamina 😵 aj ja mám taku super maminu a som štastná,že je aká je a,že ju mám aj ona ma chápe asi preto,že ma mala tiež mladučká a môj otec ju nechal 🙂

valria321
18. dec 2009

babyy hore hlavu všetko bude o.kk je uplne užastne čo ste urobili a chcete sa popasovať zo životom a vychovavať drobcov ono sa vam to isto v živote vrati ich smiechom usmiatim a povedanim mama🙂)

simona55
18. dec 2009

valeria mas pravdu, pekne si to napisala, 🙂 🙂 🙂

jankaat.
18. dec 2009

ach jaj keby som aj ja mala taku maminu..co by som zato teraz dala..

valria321
19. dec 2009

simona55 a teba ako matku čo ma dceru a tiež bude mamou obdivujem budete mať čo robiť ale isto to zvladnete je to 100krat lepšie ako ked davaju v telke s pravach že babo porodila vyhodila z okna abo odložila kdesi do krikov to je chore...ja už sa neviem na tu moju princeznu dočkať babyyy ešte 25 dni do terminu joooj mi to pride ako cely rok🙂))a kde je gerci halooo??🙂)

maja177
19. dec 2009

halooo baby, pamatate si ma este? :D idem vas trochu postrasit
kocky nebojte sa, rodicia to nejak prehltnu. ja som to mojej mame oznamila hned jak som vysla z ambulancie, zistili mi, ze som tehu pri vysetrovani slepeho creva 😵 😵 😵 a ta cela natesena, vystiskala ma a prosila ma aby som si babo nechala. mojho frajera neznasala, nemal robotu, nespolahlivy, no proste katastrofa, ved som ho potom aj poslala do prdele. ale v tedy som ho tak silno lubila, ze som si proste nedala poveda, co uz bola som zaslepena :/
dieta je krasny dar. ja to s malou zvladam lavou zadnou, mam 19 🙂 a necitim sa o nic menej ako nejaka 30 rocna. s Natalkou sme si na seba zvykli a nemenila by som ju za nic na svete!!! ked sa na mna usmieva, boze, je to nadhera 🙂
drzte sa babuly, teraz sa vam to tehotnestvo bude zdat nekonecne, no potom si poviete, ze jak to rychlo ubehlo 😀

gerci90
19. dec 2009

awojte babulky...tak ako sa vam zatial tehulkuje???zaciatky a tak🙂
Simka.....dakujeme za take chapave maminy ako si ty....
A Valrii....halooo tu som mojka...co je new?? 😎

juliq101
19. dec 2009

Ahoj Majka pozerala som foto Natálka je nádherná bambulka 😵
gerci ja to ani nevnímam nič sa so mnou nedeje len ma bolia trošku prsia tá unáva ako som už písala a stále do seba niečo tlačim nič viac nič menej 🙂 🙂

gerci90
19. dec 2009

tak to je dobree Juliq že ty nebyva zle...juuj veru aj mna to dajako obišlo....rane nevolnosti a pod.. 😅

jankaat.
19. dec 2009

majka podla mna tiez nezalezi na veku.. kazda zienka sa dokaze isto postarat o babo🙂

lucy1990
19. dec 2009

Pridavam sa k Vam dievcata 🙂 mam 19-nast a som velmi stastna, momentalne som v 11tt 😀

gerci90
19. dec 2009

AWOJ lucy....vitame ta....ako to bolo u teba planovane??

lucy1990
19. dec 2009

Ahoj gerci90, ano bolo to planovane, snazili sme sa takmer rok, a ked uz som samu seba odsudila, ze asi nieco nebude v poriadku, tak nastal sok 😀 ale zistila som to len pred 2-mi dnami, cize este v pondelok musim ist ku gynekologovi...dufam, ze bude vsetko ok 😵

adelka89
19. dec 2009

ahoj holky, procitam vas ale moc neprispivam 🙂
vitam nove mlade maminky 🙂
gerci vy uz finisujete, co? 🙂 nejakou fotecku briska by to chtelo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre