Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
20. dec 2009

awoj Adelka...veru už pomalicky vdaka Bohu pred koncom...dufam že to vsetko dobre dopadne,,no veru pofotim ...a pridam foto...len ja mam male brusko 😒 .....
a tebe sa ako tehulkuje??kuk,že cakas chlapceka gratulujem🙂

valria321
20. dec 2009

gerci90 no ja som bola vo štvrtok na tej poradni aj na monitore srdiečka všetko o.k už som otvorena na jeden prst čo je malo za každy prst budem vdačna lahši pôrod idem aj tento pondelok tiež na monitor tak uvidime aj mi povedia kolko mala važi meria a inač mam taku nadchu že nemôžem dychať božeee všetko sa na mna lepí len idem na chvilku von už som chora☹(a ty čo novučke draha???

gerci90
20. dec 2009

Lucy tak ti gratulujem že sa to nakoniec podarilo...aj mi sme sa snažili nejke 4m.a už ked som prestala dufat tak sa zadarilo... 😅 .....a idete sa aj brat???ci ajko??

valria321
20. dec 2009

gerci90 kde si ušla

lucy1990
20. dec 2009

Gerci, my uz sme zobrati od aprila 08 🙂

gerci90
20. dec 2009

noo valri...draha moja aku foto si ty dala...krasna chvalim ta,,a daj aj album,..aj ja som otvorena na prst len vies ti co,,dneska ma ti nejako cudne boli brusko,,,,aj mala sa castejsie hýbe 😖 a tak ja na ctg zajtra ...tak som zvedava...

AAA Lucy...tak to je super že už ste svoji a mm ma kolko rokov ak smiem vedet?

lucy1990
20. dec 2009

Muz ma 30 🙂

valria321
20. dec 2009

gerci90 no albumik dam ale až cez tyžden a na tejto fotke som bola ešte krasna štihla hehe 🙂)aj mi ideme zajtra tak som zvedava ako dopadneme ved prideš na konika potom hm?

gerci90
20. dec 2009

juuj tak to potom mate pekný vekový rozdiel...ale tak cim starsi tým rozumnejsi,,,a vyspelejsi🙂

gerci90
20. dec 2009

valrii...vari hej dojdem len mi blbne net..tak to troska mi trva....a daj ten album ja som zvedava moooc🙂

valria321
20. dec 2009

ale musim najprv vymyslieť ako nahodim fotky do pc lebo nemam momentalne ako musim kamošku poprosiť hm darčeky pokupene??ozaj a ako budete sviatkovať budeš aj z vašimi???

gerci90
20. dec 2009

vies co moja...tak na vianoce so swokrovcami.,...a na 1.sv.vianocný ideme k nam do TR,,,oco mi urobil prebalovaci pult tak si ho rovno vezmem.....a jasne hod si tie foto dako,,,a vy ako sviatkovat??

valria321
20. dec 2009

no vidiš starky sa hecoll 🙂a už sa teši isto na vnučku a vidiš ako to bolo na začiatku strašne ešte raz budu na teba hrdy a vnučku si nedaju za nič na svete to je ako môj oco na začiatku pindy teraz už hladka brucho a ja chcem už mať vnučku xi🙂)no budeme asi u našich ..počuj nezačinaš sa bať pôrodu a bolesti ja celkom hej

gerci90
20. dec 2009

moja ja sa strachujem že feeest aNI mi nevrav ..troska ma pychne a už sa bojim že je to tu....a na silvestra idete co,...??pocuj moja ....hodim ty kontakt poslem ti ho IP.... A ked bude cosi new,..tak sa ozvi....prezvon mi potom...ked si uložis.... 😖 😅

valria321
20. dec 2009

neviem čo na novy rok otvorime šampanske a budeme piť hehe už mam taku chuť fest dlho na šampanske ale tak dam si len z mierou jeden poharik a budeme asi doma čo ja viem ked si tak spomeniem že minuly rok som o takomto čase chodila do robotky a z robotky hyriť tak mi je to celkom smiešne ale vieščo nechyba mi to nemenila by som .....a potom moje meno je Júlia keby čo🙂))zachvilku prezvonim bo tel mam v druhej izbe...a vy čo idete na silvestra??

juliq101
20. dec 2009

lucy vitaaaaaj a gratulujeeem 😵

gerci90
20. dec 2009

hej mojka už mam tvoje c,...už som si ta ulozila...vsak ak by cosi tak sa ozvi,,,a tak ako sa mate a co mate new,,, 😵 vieš co a mi na silvestra niiič asi iba doma so svokrovcami bo drahemu pride aj segra s londýna(je tam už 5r.))tak sa oficialne spozname🙂a tak,,,hm,,s tým šampusom je to super napad ....mnaam aku chut som teraz dostala noo...inak mojka chcem sa ta spýtat este mate tutu mutu s drahým,,ci už ste obmedzili uplne?🙂

lucy1990
20. dec 2009

Ahoj juliq, dakujeeem 😵

jankaat.
20. dec 2009

ahojte..ste sa rozkecali🙂

lucy vitaj 🙂

valria321
20. dec 2009

gerci90 draha nie nesexujeme ak mysliš nato ale ja som ti toho ešte vela o sebe nepovedala necem rozpisovať do konika niekedy ti poviem ked sa stretneme nieje to ale take podstatne 🙂))a prečo vy ano??

valria321
20. dec 2009

a ešte gerci90 sexovať je dobre teraz mne to doki odporučil že to urychli pôrod tak neviem🙂)))

juliq101
20. dec 2009

valria pekná fotka profilová 😵 😵 😵

adelka89
20. dec 2009

gerci 🙂 jj cekame chlapecka a jsem rada, ze se mi me domnenky potvrdily 🙂
dneska jsme si s Lukaskem fakt zakusili... cely den tvrdlo brisko a bolelo to jak slak ☹ uz jsme nevedeli co delat a chteli jsme jet na pohotovost, nastesti se to nejak ustalilo 🙂
Moc drzim palecky,at je porod pohodovy a uz mas brzo malickou v naruci.

valria321
21. dec 2009

juliq101dikes moja🙂)ozaj už si bola u dokt. a čo povedal všetko nam musiš napisať🙂))

gerci90
21. dec 2009

valerii,,no jasne moja mila musime sa veru stretnut a pokecat osobne...ved si myslim že aj ty mam toho vela co povedat.....🙂)už sa tesim....
a co je new?? 😕 ?ja idem na tie pasy asi až zajtra nechcelo sa mi dnes bo je velka zima a drahy je v praci.,..tak ani nwm ako by som tam vobec sla:(...a ja s milašikom ??no vies ked som sa dozvedela že sa otvaram tak sme sa bali spolu niečo mat..ale tak sem tam no,...vieš ako iba na chviločku aby sme nezabudli ake je to super:D 😀 ....a weru aj mne gynda vravela že sex vela ulahcuje ...a ked sa da tak aj 3 krat do dna aby bol.....a zvlast pred koncom tehu..i ked si to neviem predstavit🙂teraz ked som ako veleryba v tej posteli... 😲

Adelka.... 😵 tak teda chlapček,,,no...pekne teda...a to ty už tvrdne brusko tak skoro??? 😨 moje chuda...dufam že budete v poriadku....a tebe sa zatial ako tehukuje??rastiete???...jooj a ten porod veru dufam bude v pohode...a tu malu by som veru už ozaj mala najradcej v naruči.....dakujem si zlataaaaa 😅

lucy1990
21. dec 2009

Ahojte, tak som dnes bola na gynde, mam to potvrdene, akurat ze kvoli mojej nepravidelnej MS som otehotnela omnoho neskor, cize teraz som len v 6-7 tyzdni 🙂 cize este len bolo vidno taku malinku fazulku 😵 velmi sa tesiim 🙂

jankaat.
21. dec 2009

ahojte🙂...

lucy par tyzdnov hore dole🙂..hlavne ze je malinke ok🙂a gratulujem..

lucy1990
21. dec 2009

🙂 jeej samozrejme, a dakujem 😵

jankaat.
21. dec 2009

nemas zaco🙂

valria321
21. dec 2009

gerci90 moja tak ja neviem mala ma 2790gramov už a dosť ma spodok boli doki vravel že to už fest tlači hlavička tak mam taky pocit že pôjdeme asi skôr☹(ledva som napsseť domov došla hovoril že keby sa to stupnovalo rovno do nemocky na prijem☹((lebo už aj krčok mi zmekol uplne hm...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre