Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
9. jan 2010

gerci asi jsi ho prechvalila 🙂 nez jsme odesli do obchodu zacalo mi byt spatne od zaludku a kdyz jsme prisli domu a sli jsme varit obed zacaly mi zase ty neprijemne krece v brisku a tvrdnuti, mela jsem ho jak kamen a jeste stale mam, nemuzu ani chodit, jak me to boli ☹ takze me muzicek obskakuje a pomaha mi prave mi prinesl tehotensky cajik, tak snad to pomuze...

adelka89
9. jan 2010

holky uz??? 😅 😅 😅

gerci90
9. jan 2010

adelko...ak myslis porod...tak ja urcite nie...neviem ako Walrii...je natom ked tu neni ale mi sme dneska behali po navstevach... 😉 juj a malicka ma fajne tlači kedže sme cestovali autičkom....dost dlhu dobu,,tak si pojdem dat sprchu a pojdem si lažkat....a ty moja odychuj... 😒 dufam že to bude ok.

adelka89
9. jan 2010

jj uz je to lepsi 🙂 ja se taky chystam do sprsky a pak si lehnu k televizce a budu pokradcovat v odpocinku 🙂
malicka chce na svet prijit az toho 14 ledna 🙂 je to hezke datum 🙂

valria321
10. jan 2010

babyyyyyyyyyy ja som ešte stale 2 v 1 ale teda už mam tlaky mala nič a nič akurat už fest tlači dolu a mocisko to boli no ak nič do utorka ideme na prijem a bude sa vyvolavať ale ja cem spontanne ako jej mam dohovoriť juj☹a gercina akoš moja ty??

gerci90
10. jan 2010

..awojky....adelko....tu na MK mi na,že 14.januara ale podla PM:to vychadza na 17.januara 😔 ....tak uvidime co zajtra vybavim s tym dojednanim lekarom....
A VY AKO holky???

valria321
10. jan 2010

no moja ako sa mi maš????????mne strašne tvrdne bruško hlavne v noci už na nevydržanie☹

jankaat.
10. jan 2010

ahojte..

valria321
10. jan 2010

ahoj moja ako domka už je lepšie??

jankaat.
10. jan 2010

ahoj valri doma o nic moc lepsie.. moja mama je zatata ako neviem co.. ale pomaly si na to zvykam ze ma ignoruje 😔

valria321
10. jan 2010

neboj prejde to hm asi je ešte v šoku ona si zvykne len jej daj čaas viem že je to ťažke že ťa teraz nepodpori ale priatel ti je hadam opora a už tolko nežiarli hm??

jankaat.
10. jan 2010

raz ju to snad prejde..len kto vie kedy...
a priatel bude ziarlit vzdy...on je jednoducho taka povaha 😒 my sa asi nikdy neprestaneme hadat..

jankaat.
10. jan 2010

idem este pomoct mamke s obedom potom sa zastavim..

valria321
10. jan 2010

ale aj to sa snad utrase neboj už ti tam svieti9tt zachviločku ani sa nenazdaš prvy trimester maš za sebou a pôjdeš na to sono možno ti aj povedia čo to bude čo by si chcela??

gerci90
10. jan 2010

walri moja ja som si myslela že už si ma opustila a sla si rodit...vies co aj mne ty zacina byt už dako divne...furt ma boli brusko aj podbrusko...krize....davam si aj na križe a podbrusko take teple obklady a potom mi to prejde....ale zatial mi brucho netvrdne...v noci nič nespim...a mala sa už tak casto nevrti-.--a co ta tvoja:::???

valria321
10. jan 2010

no tak moja riadne sa vrti včera ma tak večer skopala niekolkokrat že dovi aj teraz sa tak ťažko prevaluje už musi byť aj ťažka no a to bruško ja to nechapem strašne mi začalo tvrdnuť včera sa to dalo ešte zvladnuť ale dnes je to horšie neviem čo to znači ale potom sa mi strašne ťažko dycha☹a stym rodenim no ja pochybujem že budem spontanne myslim že dostanem vyvolavačku☹uvidim čo mi zajtra povedia na poradni ak nič tak utorok alebo v stredu ma pošle na prijem.....☹a ty čo maš vybaveneho za dokiho??

lizatko1009
10. jan 2010

valeria a gerci este necitite trosku kontrakcie? ja uz 2 dni pred porodom som mala a to tiez tvrdnutie brucha potom taky slaby krc az na krize a povoli, ale pred porodom to bola brutal silna bolest 😉

adelka89
10. jan 2010

valri tvrdnuti je v podstate pripravovani delohy na porod, tak treba uz brzy, co myslis? 🙂
gerci tak malinka ma jeste chvilku cas, asi si chce jeste polezet v teplicku, aleuplne te chapu, musi to byt strasne tezke, ja uz ted mam docela velke brusko a to jsem teprve v 26tt

gerci90
10. jan 2010

no podla mna to znaci že sa už pomaličky pripravujes na porod...a aky mas vlastne termin podla PM..a podla UZV???a takeho jedneho dokiho co moj KUbik ho pozna....ale nwm..co vybavime..dufam že ma nenechaju prenasat dlhsie ako týžden...a ty už ides na prijem...v utorok stredu??uff tebe je...

dydynka
10. jan 2010

ahojte baby,,chcem sa vas opytat ci ste si niektora dala paralen pocas tehotenstva??

lizatko1009
10. jan 2010

dydynka paralen mozes kludne ja som to brala aj doktorka mi to povedala ze paralen sa moze, vzdy som sa liecila iba paralenom aj teraz ked kojim iba paralen.

adelka89
10. jan 2010

dydynka taky jsem brala paralen muzes myslim 4-5 tbl denne mozna i vic ted nevim, ale fakt to nicemu neublizi.
Jsi nemocna?

dydynka
10. jan 2010

strasne ma bolieva hlava a teraz zacal aj zub,, ☹ tak som si ho vcera dala a hned som sa citila ako znovuzrodena,,,frajer mi ho prve nechcel dovolit ale som mu povedala ze paralen mozem,,,len som si nebola ista,,

adelka89
10. jan 2010

aha 🙂 ja jsem se toho taky bala, ale mela jsem horecku tak mi ho manzel "donutil" a fakt pomohl moc. Pak jsem ho brala pravidelne nekolik dnu po sobe. Nase obavy jsou uplne pochopitelne, ale fakt zbytecne 🙂

valria321
10. jan 2010

no ja som si termin na konikovi upravovala ale mam termin v utorok preto mi doki povedal že ak do utorka nič ide sa na prijem no volala som jednej dokine dnes a povedala že mam sa sprchovať horucou vodou podbruško a ak to budem mať pravidelne tvrdnutie tak hned do nemocky trošku to prešlo ale zase to začina tak uvidime do večera .....je to ale dosť neprijemne tažko sa mi pritom dycha aj mala stale kopee to je tak stvrdne brucško potom zmekne mala riadne kope potom zase stvrdne a tak to ide dookola no ved uvidime🙂)rada by som bola keby to prišlo prirodzene 🙂

jankaat.
10. jan 2010

valri ja chcem zdrave babatko je mi jedno ci chlapcek ci dievcatko🙂

gerci90
10. jan 2010

awojte....tak co walri..ako ty je???prešlo ty to???ak by si sla nahodou rodit tak nezabudni mi nap,sms...ale na tej orange(0907......)))ved vies....mi sme sa boli s f´drahým prejst a peeekne dlho.,..tak som zvedava bo ledva už nohy taham...

adelka....ako???a ty jani????dydka neboj paralen pohoda...len to neprwehanaj...

valria321
10. jan 2010

jankaat. ano moja to maš pravdu hlavne nech je drobček zdravučky🙂)a gerci no tvrdne bruško stale ale raz stvrdne raz prejde tak uvidime čo sa bude diať dalej🙂babyyyyyy hlavne držte palčeky a gerci jasne že ti napíšem hned sms ale maj zapnuty mob.

adelka89
10. jan 2010

holky mne taky dneska cely den tvrdne brisko a porad me pich
a v levem boku ☹ ale snad to bude dobre, prijde mi ze maly ted hodne roste, taky porad jim, ted jsem povecerele tri rohliky dve jablka a porad mam hlad, taky hodne piju... ve ctvrtek jdu do poradny tak snad bude vsechno OK.
Holky uz bych taky rodila🙂

gerci90
11. jan 2010

dobre ranko kočky...ako vyspinkane???ja sa o chvilku chystam za tým dohodnutým dokim,.,..a som zvedava co ako to dopadne a nacom sa dohodneme,,, 😖 .....skor asi do terminu by mi nevyvolali porod že????kedže termin mam v nedelu...tak reku ci by mi nevyvolai aj skor:(bo v noci vobec nespavam..a celkovo mi je tak že uff..a s tou mojou astmou... ☹ ..uvidime,..mam ist aj na ctg zaznam,,,,tak som zvedava,... 😒

Walrii..neboj to je jasne že som zapnuta aj noci..ale aj ty bud..ak by som ta nahodou len predbehla tak ta kontaktujem ihned 😅 ..ale pochybujem že ta predbehnem....tak sa zatial majte pekne....pA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre