Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
28. feb 2010

Ahojte kocky...fakt to tu leti...ako sa mate??🙂dufam ze dobre🙂 🙂

maruska_p
28. feb 2010

Ahojte.

Som tu nová, tak dúfam, že sa môžem pridať 🙂

V máji čakáme bábo, zatiaľ nevieme pohlavie. Mám 19, a do 20ky porodím, takže sa pridávam ešte k -násťročným 😀

lia23
28. feb 2010

maruska..🙂vitam ta medzi nami🙂v ktorom si terza tt??

maka123
28. feb 2010

adelka no ani moc ne zadni poslicci,ani zatka,akorat mi hodne tvrdne brisko ale citim se supr,no ja jsem chtela aby sel maly taky driv aby byl mensi a lip se mi tlacil ale co uz,holky divaly jsete se dneska na hokej tak jsem to slovakum prala aspon ten bronz kdyz mi jsem to pode..li a ono nic bylo mi jich lito

maruska no urcite,baby bylo planovane?

maruska_p
28. feb 2010

lia v 29. tt

maka hmm... nebolo plánované ale ani neplánované. S priateľom sme sa pohrávali s myšlienkou na malé bábo, ale nechali sme to na prírodu, či sa to podarí, alebo nie 🙂
Ja teraz končím strednú školu, onedlho mám maturity. Trošku to vyčerpáva, ale už sa teším, až budem PO. Ak sa malé narodí pred maturitou, tak si dám ďalší termín v lete 😉

maka123
28. feb 2010

maruska a bydlite sami nebo s rodici

maruska_p
28. feb 2010

maka momentálne bývam ja so svojimi rodičmi, a on o svojimi. Aspoň kým neskončím školu a neporodím, potom nám rodičia (moji aj jeho) pomôžu s hľadaním nejakého bytíka (dovtedy budeme bývať u jedných, alebo druhých, kým si nenašetríme).
Trošku zložitá situácia, ale neviem si predstaviť byť celý deň sama s drobcom, bez mamky 😀

tara39
28. feb 2010

ahojte kocky, konecne som po tyzdni tu

norikk
28. feb 2010

ahooj tara,co nove?? uz to vedia vasi??

tara39
28. feb 2010

nove nic take, len mi byva dost zle posledny tyzden. nevedia ale mamina sa pytala ze kedy to dostavam takze to zisti... a ty co?

norikk
28. feb 2010

ta aj mne byva este furt zle, taze len jem a jem :D ale moj otec to este tiez nevie 😖 a vktorom si tt,?

tara39
28. feb 2010

ale tak hnusne ako ked z autobusu, a je ti zle, na zvracanie, a tak mi je uz tyzden...ja praveze neviem co mam jest aby mi bolo lepsie lebo zajtra do skoly...v siestom zhruba

boobinka
28. feb 2010

dekuji... maly je po operaci a je to ted s nim hodne narocne... tak potrebuji prijit alespon na chvili na jine myslenky.

norikk
28. feb 2010

ja viem, vsade sa vravi, ze v tehotenstve su zvlastne chute, ale sak ked pridu nevolnosti, tak clovek nema chut na nic...ja tiez dakedy len chodim a rozmyslam,co by som jedla, lebo nic mi nejde, ale daco zjest musim,aby to preslo...skus jest,tak aby si necitila ani naznak hladu....ja som sa 4x aj rano vyzvracala...myslim, 4 rôzne dni :D, nie za jedno rano, potom sa cloveku ulavi...a kde chodis do skoly?? mas dakde v meiste bydliska ci na internat?

tara39
28. feb 2010

necitim, praveze vcera som mala polievku napriklad, ale taku co ju mam rada nieze daka hnusna...uz aj som bezala...ale neviem ci si mam dat len rozok so syrom alebo nieco take...nie tam kde byvam

norikk
28. feb 2010

ak jes tavene syry,tak si skontroluj,ci su pasterizovane, len pre istotu, ja som dost paranoidna :D ale neboj, to si najdes system,kolko kedy jest...a to ta bude nutit aj samo,ze sa clovek musi najest, ani nie tak hladom,ako tymi nevolnostami.....typicky hlad uz ani newem co je...nevolnosti mi nedovolia prist az do takeho stadia :D...ja som na zaciatku furt pila kakao, ale dakde som citala ze to skodi,lebo obsahuje kofein, omg ale sak granko neobsahuje kofein, ci?? poradte...a taktiez nejake pecivo,maslo, sunka mi nejde 🤐 ...ovocie, krupica a v poslednom case sa napchavam parkami....a este samozrejme jogurty...toť moj najcastejsi jedalnicek....a tara,ako daleko cestujes teda do skoly?

tara39
28. feb 2010

ani ja...dufam ze to prejde. a na zaciatku bez problemov, myslela som ze ma to obide. nie nemalo by...to podla mna mozes...mne zas nejde varene, ale to ako kedy. a take chute ze zjem keks a zda sa mi stiplavy =D to uz hadam ani niesom normalna=D par kilometrov. asi 15

zuzanockamt
28. feb 2010

norikk ... kakao mozes 😉 ... ja si dam obcas aj kavu, ale taku tu 3 v 1 🙂

norikk
28. feb 2010

ja ked som bola pred tyzdnom u priatela, mi dal ochutnat udeny syr s cokoladou :D ....ale hruza,len sa zo mna rehotal....to ze som tehotna,neznamena,zeby mi to chutilo :D a to nemas az tak daleko, len to cestovanie je hrozne vsak?? a nechces si nastavit v profile,aby ti ukazovalo tt,?

jankaat.
28. feb 2010

ahojte🙂 ja som sa akurat vratila zo strelnice..ale od vcera zapavam na kazdom kroku :-/

tara39
28. feb 2010

fuj 🙂 ale je pravda ze sa to strasne meni, ako neriskujem napriklad nieco varit lebo ma prejde po dvoch minutach chut...ano to je, autom ako tak, ale autobus...fuuu...zatial asi nie, najskor k doktorovi...zajtra rozmyslam ci este spravit test alebo co, lebo mam take chvile ze si niesom ista...neviem 😔

norikk
28. feb 2010

tak urob ten test a hned aj ukaz vysledok mamke...

lia23
28. feb 2010

Ahoj janii...citala som ze si pisala ze si mozno znova tehulkaa...tak co ssi???ci nie,?

tara39
28. feb 2010

no neviem toho sa dost bojim

norikk
28. feb 2010

pozri zabit ta nemoze, bude akurat sklamana a ty si vypocujes vela rozumov... 😅

jankaat.
28. feb 2010

tara skus dalsi test alebo rovno utekaj k dotorovi..zbytocne nestresuj...

lia som 😵

lia23
28. feb 2010

si znova tehulka????tak to ti gratuklujem...ale zda sa mi to nejako moc skoro nie??

tara39
28. feb 2010

dufam ze sa nenastve...tak sok cakam, aj ja sama som mala, ale hlavne aby sa nerozculila lebo to bude moj koniec. ty si jej to ako povedala? janka nestresujem akurat co sa bojim ked zistia ostatni...gratulujem 😵

norikk
28. feb 2010

janka a uz sa tesis??

jankaat.
28. feb 2010

lia dakujem🙂...je to skoro velmi skoro, cize som doma na rizikovom ale snad bude dobre🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre