Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

phoebe003
15. sep 2009

majka já bych taky nečekala do pátku, ale šla bych hned zítra. vysoký tlak ohorožuju matku i plod....

ewelyn. noooo, nevím, nevím, já už jsem si o anglckém zdravotnictví udělala svůj obrázek dávno, krom toho tohle nebylo jen v blesku, ale zabývá se tím i internet. Jink v anglii mám kamarádku a ta když šla rodit, tak to bylo taky celkem zajímavé...nechci nikoh hanit, ale jsem vážně ráda, že žiju v Čechách...

maja177
15. sep 2009

nejdem zajtra, idem v stvrtok na poradnu, ja nebyvam v meste, a nemam sa ako dostat zajtra k doktorovi, ja som totiz cele dni sama doma a odvoz? nemam kde zohnat 😒

phoebe003
15. sep 2009

maji zavoláš si rychlo, až to na tebe přijde a ty jsi v baráku jako ouplně sama?? 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 ??? já mysela, že jsi s rodiči... 😝

maja177
15. sep 2009

ja byvam len s mamou, ale ona chodi do roboty 😉 robi dvanastky, od siestej rana, do siestej vecera, takze povacsine som tu sama 😖

veronka555
16. sep 2009

Baramborka držím ti palce aby všetko super dopadlo ja mám síce 21 ale 1 ročnú dcérku Anabellku ja som sa vydávala keď som mala 19 a držím ti palce nech dopadne všetko podľa toho ako si to naplánovala :DDD

veronka555
16. sep 2009

pardón nemám 1 ročnú ale 3 mesačnú hee :DDD to som tam náhodou napísala ako mi to diktovala segra ktorá má 1 ročnú malú a ona svoje prvé dieťa rodila ked mala 17 ako ty potom druhe ked mala 25 a teraz ma 29 a rodila 3 dieta ked mala 28 ten najstarši chalan Pato ma 12 potom Lucka ma 3 roky a Kristinka zas 1 rok

gerci90
17. sep 2009

awojte žabký..ako sa mate????juj tu u nas v Martine veru už pomali pocitujeme že prichadza jesen....už kebý chcel být aspon december abý som mohla konecne sa tešit na to že fakt za kratký okamich bude malička s nami...konecne.... 😔 booože tých 9mes,je faaakt dlha doba čakania...
Phoebe jasne chceli sme Emku lenže neverila bý si kolko Emiek je na SR---a to bož v okloi Martina,.,,sama ema mne sa to meno normalka sprotivilo...ale tak svokrovci chcu strasne Ninku,,tak možno im splnime sen ale u nas výhrava zatial Lilli....to meno sa tý nepači??? 😖

Juuuj majušik tý už hadam si len v tej nemocke konecne a tlačis tu svoju slečnu vonka už by sa jej veru patrilo... 😲

maja177
17. sep 2009

caute baby,
vy asi neviete tie krasne infosky. vcera som isla na poradnu stym, nech mi spravia hamiltona. doktor najskor protestoval, zasa mudre slova, nechame to na prirodu, nic ine nepocuvam od neho, ale som na neho dvakrat skaredo pozrela, a ze teda mi ho ide spravit 😝 no a po vysetreni mi nakoniec povedal, ze nemoze, pretoze mala vobec nie je klesnuta dole 😢 nechapem to. v polke augusta mi povedal, ze uz uz to bude, ze max. este dva tyzdne, lebo mala je uz celkom dole. a zrazu je hore? nejde mi to do hlavy 😔 takze ked sa neumudri a neklesne, sekcia 😢 idem teraz na CTG do nemocky, tak poviem aj im tam, nech ma vysetria, lebo ten moj doktor je take poleno, ved on mi na kazdej poradni inac povie. vcera mi povedal, ze to tak skoro nebude. gerci, ved ty porodis este skor ako ja! 😔 uz prenasam desiaty den. v knizke svieti, ze 41+4tt a nikoho nic nezaujima, stale vsetko "nechame na prirodu" 😢 doprdele, zacinam mat strach. nech ma rozrezu co najskor, naco cakat az do buduceho piatku 😔

no kazdopadne, necham sa prekvapit ake novinky mi povedia v nemocke.

gerci90
17. sep 2009

no majušik do prdele aj s takými hlupakmi,,počuj kde tio chodiš ja tam nabehnem a im to výsvetlim co su už neni normalni,,raz tak raz tak,,no to ako mne,...prestne.... 😠
Počuj zlatik ti sa nedaj teraz im povec že už si s tochto vsetkeho ubolena a výcerpana a že nech už doparoma daco robia --- že to nieje možne raz dobreže nerodis v juli a potom zasa čakaju do vianoc.... 😔 a verim že najhorsie je to že sa tri prestne nevijadria o čo ide že??to poznam...ale nedaj sa..Stojim pri tebe majus. 😲

boobinka
17. sep 2009

maja nase... nech se vysetrit v nemocnici, vzdyt tenhle pristup dr neni spravny, a schvalne bych si nechala zkontrolovat i placentu ultrazvukem...
ja jsem mela placentu prezralou uz ve 37tt, ale kazda jsme idividualni, tak nechci plasit 😒
a urcite bych zmenila gynekologa i kdyby me to melo stat cestu do dalekeho mesta... tod muj nazor

maja177
17. sep 2009

no baby, bola som v nemocke, v pondelok sa mam prijst objednat na hospitalizaciu, mozno v utorok alebo v stredu uz tam ostanem aj s kabelu, a do piatku bude mala na svete 🙂 vyzera to stale na cisarsky, ale nevadi, tesim sa moc, ze uz to dlho nepotrva 🙂

boobinka
17. sep 2009

konecne se uz bude neco dit a Natalka bude brzy u tebe v naruci 😉

miroslava89
17. sep 2009

majka vidis ze sa to uz pohne vpred🙂 sice neskor ale predsa🙂 a ten tyzden uz nie je vela..

maja177
17. sep 2009

toto je moj najdlhsi tyzden v zivote 😝

miroslava89
17. sep 2009

najdlhsi ale bude mat najkrajsi koniec🙂

phoebe003
18. sep 2009

Ahojky kinderka a mamulky 😀

Majulko mooooooooooocti držím pěstičky.

gerci Lilli je překrásné jméno..

gerci90
18. sep 2009

ano pači sa ti Phoebe----jej to ma teši moja naozaj, 😅 vieš ale neviem ci ju musim dat pokrstit Liliana...bo to už mi tak moc nesedi alebo stači len LILLI.... 😒 a ti sa mi mas inak ako deturence posluchaju????? 😝

No konecneeeeee Majuška moja že sa ide cosi diat .--- 😅 neboj aj ked to je na sekciu to zvladnes....a veru zavidim tý že už na buduci týž.mas malu pri sebe..och joooj krasa veru fakt:DDDD

A co vy moje kinderka ako sa vam dari???? 😎

maka123
18. sep 2009

Ahojda dlouho jsem se sem nepodivala ja jsem dneska smutna holky kamoska byla na revizi a tak jsem se tesila ze do budoucna budem drncat spolu chjo 🙄

phoebe003
18. sep 2009

kuk holky, tak jsem si o5 zahrála na taxikáře, ale tak neva. alespoň jsem se projela...

gerci Zlato mne se nejvíc líbí jen LILLI. A ještě se mi líbí Emilli. Ale Lillina je už moc. Už to není ono... JInak děťurence jsou super, celkem i poslouchají, akorád je jdu za chvilku uložit...

botis
18. sep 2009

maji tak drzim palce nech to uz vyjde, neboj potom to uz rychlo pustis z hlavy ked budes mat malicku🙂
mne to pripada ako hrozne davno ked sa nasa narodila a pritom to bolo len pred rokom🙂 ale uz sa strasne tesim na synka a potom to zas tak rychlo ubehne, ked tie miminka su najlepsie 🙂
drzim vsetkym tehulkam palce nech to dobre dopadne, my ideme v utorok na kontrolu tak snad neostanem na rizikovom. zacala uz totiz skola, inak tu este niekto chodi na vysku?

botis
18. sep 2009

gerci inak Lili je super meno, ja som nad nim rozmyslala ale bude to chlapec takze... a moja sesterka je Liliana ale aj tak ju stale volaju Lili

boobinka
20. sep 2009

kde je kdo ? 🙂

gerci me se take vice libi jen Lilli 😉

gerci90
20. sep 2009

dobre ranko babulký:DDDDDako sa mi mate???jaaj to mna strašne teši že sa vam pači Lilli...s latinskeho povodu to znamena KVET a veru Liluška je taký nas kvietok.... 😅 už nech je na svete ..... 😅
boože zasa už pomali september za nami že??ako to rýchlooo letííííííííí 😝

boobinka
20. sep 2009

letí... si jeste pamatuji jak jsem to vsem oznamovala a ted uz nam jde na druhy rok 🙂
na detech je to uplne videt 🙂

gerci90
20. sep 2009

jeej kebý to užž aj mne chcelo tak rýchlo letiet a kebý som už chcela porodit:D

miroslava89
20. sep 2009

dobre ranko😀

gerci uz by si chcela rodit?:...casu mas este doost 😉

gerci90
20. sep 2009

no ajoj mirus tak teraz nedaj bože etse nie este ma malička čas ale tak kebý to už utekalo troska rýchlejsie tie týždne bola by som len a len radaaa 😅

phoebe003
20. sep 2009

ahojky kočky,

gerci, jen si užívej rostoucího bříšk a jen at je malá ještě pár týdnů uvnitř. tam je v bezpečí.a neboj, však ono to uteče jako voda

phoebe003
21. sep 2009

Dobré ránko mamulky a těhulky, jaká byla noc? U nás f pohodě, jen Adam ještě stále soplíkuje.tak odáváme vytíráme nosík.

phoebe003
21. sep 2009

A kde vy všechny jste? tady se stávkuje dneska, nebo jak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre