Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
17. apr 2010

adka to by si priala asi kazda ...

misss
17. apr 2010

Dobreeee rano..Tomasko prave zaspal, tak mam free.. 😀 😀

misss
17. apr 2010

No, Tomaskovi stacilo 15 min.spanku a je vyspinkany 😒 ..inokedy spinka aj 2 hodiny..zvlastne..asi vedel, ze si chcem vypit kavu.. 😀 😀

adka_praha
17. apr 2010

😀 ma nejaky radr v sebe zabudovany?... 😀

misss
17. apr 2010

asi..nastastie sa pekne hrajka v ohradke.. 😅

adka_praha
17. apr 2010

my spime... 😀 akurat robim malej brokolicu... 😀

misss
17. apr 2010

jaaaj, to Tomasko neznasa..to jedina vec, ktoru mi nezje..inak mu chuti vsetko.. 😀

adka_praha
17. apr 2010

my lubime brokolicu zmiesanu s karfiolom... 😀 ale ovocie jej dako nechuti...a kase tiez moc nie...trochu zje ale nic moc... 😕

mam4
17. apr 2010

ahojte vsetky "nast rocne",
po niekolkych dnoch som konecne docitala (skoro) vsetky strany tejto diskusie, nevedela som sa odtrhnut od vasich pribehov. pre mna to bolo ako citat nejaky roman ale pre vas je to tvrda skutocnost! sice sa velmi neviem vzit do vasej koze, pretoze som si to nezazila na tej vlastnej ale viem vas pochopit, pretoze sama som mama a tehotenstvo aj materstvo ma velmi zmenilo. zrazu sa cely svet toci okolo babetka, ten pocit ze vo vas rastie novy clovek, ludska bytost, ze prave vy mu mozete dat zivot je neuveritelny. este vam ani poriadne neda vediet ze tam v brusku je a uz ho milujete a chcete zit len prenho...
za to, ze tak bojujete s rodinou a okolim by ste si zasluzili medailu !!
zo svojho okolia poznam 4 maminy ktore mali babo skor ako dokoncili skolu, 2 z toho sa hned vydali a uz maju po 2 deticky, jedna ale nenatrafila na toho "praveho" sice sa staraju a stale su spolu ale medzi nimi to uz davno neklape a ta stvrta sa radsej bavi s kamoskami a chodi po diskotekach takze o jej malu sa staraju stari rodicia. takze nikdy nie je iste ako taka mlada mamina skonci, ak vam ma kto pomoct, mozte si dokoncit skolu. aj najst dobrych oteckov pre svoje deticky a zit stastne. zalezi len na vas ake ste silne, ci sa viete "pobit" so zivotom. lebo verim ze okolie sa na vas bude pozerat vseliako.
ja som s bruskom chodila ako 21 rocna a ludia si ma casto premeriavali pretoze vyzeram na menej, aj prva otazka mojej gyn. bola ci si to chcem dat vziat. nikoho ani nenapadlo ze sme to babo chceli predtym ako som otehotnela. ani my na tom finacne nie sme za vodou ale nastastie nam pomahaju rodicia a moj manzel robi co moze a uz dokonca planujemeaj druhe 🙂
tak vam drzim palce, aby ste mali krasne zdrave deticky a ak sa raz rozhodnete milovat ich tak najdete sposob ako ich zabezpecit a dat im co potrebuju !!

natalie_tmk
17. apr 2010

Dobre ranko 😵 Ja som len teraz vstala 😎

mam4 vitaaaj 😀

adka_praha
17. apr 2010

natalie len spi, kym ta nechaju... 😀 😀 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Som tu sama, tak si mozem robit, co chcem 😀

adka_praha
17. apr 2010

no ja som skor myslela kym sa mrnusik nenarodi... 😀 jeho nebude zaujimat kedy ides spat a ci si este unavena... 😝 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Prave preto sa snazim dospavat to uz teraz 😀 A potom budem spinkat uz len s nim 😵

adka_praha
17. apr 2010

joj baby svokrovci sa mi tu dovalili... 😅

natalie_tmk
17. apr 2010

Uuuu, nezavidim 😀 Mne skvrka v bruchu 😀

adka_praha
17. apr 2010

pomaha sa najest... 😀

natalie_tmk
17. apr 2010

Myslis? No idem vyskusat 😀

norikk
17. apr 2010

baby , kolko vas vysli obrucky?? tie co ste sa vydavali....priatel nasiel jeden obchod na nete....ale ako prepacte, obrucky za 300 eur?? za tolko mame kocik pekny

adka_praha
17. apr 2010

nirikk no nehnevaj sa ale co si cakala? 😅 obrucky su fasa drahe...nas vysli nieco malo pod 300 eciek... 😉 biele zlato...

natalie_tmk
17. apr 2010

norikk a keby ste v meste obehali nejake zalozne?? Tam budu urcite lacnejsie

norikk
17. apr 2010

ta som dufala,ze to len ten internetovy obchod je taky drahy ☹ ...mne sa paci biele zlato,ale ja by som chcela klasicke zlate obycajne,nech clovek pochopi,ze to je obrucka a nie prsten

krpcek
17. apr 2010

ahojte....baby co je s tarou, dlho som ju tu nevidela?
obrucky? nas vysli na 1000€! ale ja mam s diamantom.

krpcek
17. apr 2010

norikk a keby ste si dali len nejaky normal prsten? ved to je jedno. . . .my tiez nemame klasicku obrucku, ale taku hranatu . ..ja tie klasicke nemusim.

krpcek
17. apr 2010

http://www.saxana.sk/moja-svadba-94/svadobne-ob...

napr. skus tu pozret - ale to nie je zlato, ale chirurgicka ocel - ja mam zo stormu hodinky, nausnice, prsten - neznicitelne!!!

natalie_tmk
17. apr 2010

http://www.obrucky.sk/?do=2&id=4 pozri si tieto, niektore su aj o 100ecok lacnejsie, ako si nasla ty 😉

natalie_tmk
17. apr 2010

Neviem, na kolko si narocna, ale nasla som uplne klaciske, za 140e - http://www.obrucky.sk/index.php?do=12&id=29

norikk
17. apr 2010

juj baby,vdaka za linky 😀

norikk
17. apr 2010

ja som to este tak hlbsie neprehladavala,....len som sa vas chcela spytat 😀

corinne_99
17. apr 2010

Ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre