Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
22. feb 2010

mas strach kvoli minulej skusenosti??

jankaat.
22. feb 2010

aj strach z minulej skusenosti.. ale neviem prislo to akosi prilis skoro..
sice nie je to iste na sto percent ale..

norikk
22. feb 2010

a nie je to len meskajuca menstruacia kvoli tomu co sa stalo?? 😕

jankaat.
22. feb 2010

nie..dnes som bola u dr.. preto to viem..

norikk
22. feb 2010

a priatel/manzel to uz vie???

jankaat.
22. feb 2010

priatel resp. snubenec to vie.. on ma donutil ist k lekarovi..

simusska
22. feb 2010

jej janka tak blahozelam ... a co ti to presne vravel ten doktor?

myshelus
22. feb 2010

Ahojte pridala som foto Rebeky tuto do albumu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ak chcete pozrite 😉

adelka89
22. feb 2010

jani gratuluju, urcite prijdou krasne pocity stesti 🙂 ted se musis vic setrit, hned to oznamite rodicum, ti vam budou urcite pomahat, dej si oraz i od skoly a zustan radej nejakou dobu doma. Drzim pesticky 🙂

adelka89
22. feb 2010

myshel krasna fakt mas krasnou holcicku 🙂
Simi je to uplne pochopitelne, ted jsou ty dny urcite i pro tebe velice dlouhe az nekonecne a kdyz neco nesedi presne jak ma tak jsi z toho vykolejena. Rika se mi to jednoduse, ale asi budu stejna 🙂 pak mne vy budete rikat, ze se nemam strsovat a podobne 🙂
proste si uvar dobre kaficko nebo cokoladku kup si nejaky zakusek, pust si pohadku a odpocivej, lez spinkej a nechej se obskakovat, snaz se usmivat, to malicke moc pomuze 🙂

corinne_99
22. feb 2010

Baby, myslite, ze je vhodne jest teraz slaninu? 😀 Mam neskutocnu chut, lebo sestra si ju teraz robi... 😵

norikk
22. feb 2010

corine, ak je upecena, tak trocha mozes...usudzujem z toho zeby som si tiez dala, keby.... 😀 ale surovu radsej nie ☹

norikk
22. feb 2010

mne je furt zle :( ....ale dnes ma chvalabohu nepalila zaha...

corinne_99
22. feb 2010

Ano upecena 😀 Pozyvam ta, kludne sa pridaj 😉

Ja som mala pred dvoma dnami cely den neskutocne zavrate 😒
A par dni doazdu mi bolo tiez cely den zle.
Len ja som taka blba, ze niekedy zabudam jest, a zistim, ze naposledy som jedla o 11tej doobeda a je 10 hodin vecer 🤐

norikk
22. feb 2010

tak to mne uz nehrozi, pred tym ako som otehotnela, som trocha menej jedla, pocity hladu ma privadzali az do zurivosti :D ....ale teras uz taky hlad pocitim malokedy, lebo len co trocha v zaludku nemam nieco, uz mi je zle....keby som mala byt uplne vyhladovela, umrem.... a dik za pozvanie, ale akosik nemam chut,to bolo len tak napisane....strasne tazko zbieram chut na nieco 😖 ....

corinne_99
22. feb 2010

😖
Ja som to predtym mavala tiez, teraz uz dlhsiu dobu nastastie nie (klop, klop), snad sa mi to uz nevrati 😒

lizatko1009
22. feb 2010

baby som dala foto, mozte kuk.

myshelus
23. feb 2010

Ahojte 😵 adelka ďakujem krásne idem pridať ešte nejake fotečky 😉

adelka89
23. feb 2010

lizatko malicky je taky moc krasny 🙂 mate doma uplne pokladiky, taky se na ten nas tesim 🙂

lizatko1009
23. feb 2010

adelka diky, neboj aj ty uz budes mat co chvilka 😉

corinne_99
23. feb 2010

lizatko, krasne fotky 😉

Dnes sme mali v skole az nezvycajne vela stresov a mna z toho priserne rozbolelo brucho 😒
Musela som ist za lekarkou, a tej som uz bola donutena povedat, ze som tehotna 😒
Dnes nebol riaditel v skole, takze zajtra idem hned pred prvou hodinou za nim... Urcite sa to rozkeca medzi profesormi a potom aj medzi ziakmi ☹
Nemam na vyber 😢

lizatko1009
23. feb 2010

corine aj tebe dakujem a nevadi, ze sa to rozkeca, ja ked teraz idem s malym do skoly som velmi pysna a kazdy len ocumuje 😉

adelka89
23. feb 2010

corinne co studujes?

corinne_99
23. feb 2010

adelka som na gymnaziu - 3. rocnik
lizatko nepochybujem, ze ked pridem buduci rok na maturity s mimcom, ze budu ocumovat 😀

lizatko1009
23. feb 2010

corine to si pis, ja som minule mala maleho na matike a celu hodinu ticho sedel ani ucitel nevedel, ze tam je kym sa nezacal rehotat 😀 jaj vsetko ma boli boli sme v meste, malemu som kupila rifle na traky, a tak sme boli v kupeloch ho povozit este som si bola pokupit casopisy, uz aswom aj podlahu umyla, teraz sa mi rozmrazuju kuracie stehna a idem varit 😖

corinne_99
23. feb 2010

lizatko, ty si este na strednej? Tusim si to spominala... A co na to potom povedal ucitel? 😀

Ja odkedy som prisla zo skoly, len jem. Polievku, hlavne jedlo, keksik, malinovku, chrumky... momentalne mam nejaku zravu naladu. A uz som dost pribrala 🤐

norikk
23. feb 2010

ahojte, corine, ja som to uz riaditelke a triednej povedala a poprosila som ich, nech to nerozkecavaju, takze myslim ze zatial to vedia len oni dve a jedna moja spoluziacka, a v ktorom si tyzdni??

corinne_99
23. feb 2010

som v 15tt+3
No ta lekarka sa zatvarila prekvapene, ale nerozpravali sme sa o tom vobec. Zajtra pojdem za triednou a riaditelom, ale aby boli tiez ticho, nehovorili o tom ani medzi profesormi. Zo spoluziakov to nevie nikto. Zatial som na intraku a jedna spolubyvajuca ma podozrenie, tak potom im to tiez poviem.

lizatko1009
23. feb 2010

corine jj este som na strednej a to uz ani nepamatam co povedali 😀 mne sa obed uz pecie aj malemu sa uz vari masko so zeleninkou aj u vas je tak krasne slnecno? 😎

norikk
23. feb 2010

lizatko aj ty chodis na gympel? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre