Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

iwulqa
17. mar 2010

odpisala som ti 😉

tara39
17. mar 2010

ahojte kocky, vcera mi nesiel net takze wow...nervozna som bola...
simi gratulujem 😵 aj ja uz chcem.
a urcite to ma za sebou uz aj maka 😵
a neviem kto to teraz pisal, ci norik, ze ja necvicim ale tam som musela ist lebo to mame take prakticke cvicenia, pokusy a tak...chemia a podobne. a nemohla som uz vymeskat. ale aj mi to prospelo, taka prechadzka, aj ked tie nohy bolave 🙂 ale dnes som aspon doma takze v pohode.
a lizatko, kolkacka to si? neboj moja, ak je k tebe hnusny urcite sa to vyriesi v prospech teba a maleho 😉

tara39
17. mar 2010

baby a este jedna vec...mali ste velke brusko v nejakom siestom mesiaci? asi dost co? ☹

diamond_23
17. mar 2010

Ja tu moc sice nechodim ale mozem odpovedat 😀 v 6 mesiaci som mala dost male brucho ani nebolo videt ze som tehotna..kukni album 😀

tara39
17. mar 2010

dobre kuknem 🙂 lebo ja som vcera jednu videla a som sa zhrozila normalne, ledva chodila 😀

tara39
17. mar 2010

no krasne 🙂 boze keby som aj ja take male mala...ja budem tusim v 6. uz ako slonica

natalie_tmk
17. mar 2010

Dakujem za povzbudenie 😒 Dufam, ze vas moc neotravujem svojimi problemami 😖
Dufala som, ze sa to zlepsi, ale teraz ho uz nechcem ani vidiet.

tara39
17. mar 2010

nati neboj sa nejak sa to vyriesi...viacere mali taky problem...najneskor po porode to bude super, uvidis 😵 neotravujes ved na to je tu toto forum nie? 😉 a brusko uz mas?

natalie_tmk
17. mar 2010

No len take malicke, pribrala som asi 2 kila od zaciatku.

lia23
17. mar 2010

diamond...mala si krasn brusk..aj ekd s ami zda tak emalicke niee?:D:D:D:alee tak krasne.) a teraz ake mas?ocosi vecsie.??ci o dost?:D

diamond_23
17. mar 2010

no mam nejake fotky tak kuknite..neni velke veru stale 😀 pod bundou ani nevidno ze som tehotna susedia nevedia nic..potom budu pozerat len 😀 😀

tara39
17. mar 2010

to by som aj ja chcela 😉

diamond_23
17. mar 2010

take male brucho mat ? 😀 a teraz mas uz velke ?ja som s anevedela dockat kedy budem mat brucho 😀

tara39
17. mar 2010

hej hej. nie este nemam, no ja sa viem lebo nechcem aby to v skole vedeli...a ty mas kolko rokov?

norikk
17. mar 2010

tara a kolko si pribrala...ja 3kg a to som len na zaciatku 4. mesiaca 😀

diamond_23
17. mar 2010

to zalezi asi od postavy aj ta velkost brucha..lebo niektore maju naozaj strasne kotle oproti mne..ja neviem kde tam je schovany ten krpec 😀 nejsom uznastrocna 9 som mala 24 ak nevadi ...ale davaju mi aj o 4-5 rokov menej 😀

tara39
17. mar 2010

nevadi, jasne ze nevadi 🙂 ale chcela by som ako mas ty 😉 zavidim 😵
norikk ja som nepribrala este nic...

diamond_23
17. mar 2010

Ja tiez nejako nepriberam a to zacinam zachvilu 9 mesiac ...doteraz som pribrala nejakych 5-6 kg no aspon nebude co zhadzovat nie ? 😀

norikk
17. mar 2010

no u mna to bude asi bieda 😀 ...tak ale ja som mala podvahu na zaciatku 😀

tara39
17. mar 2010

ale neviem, ja ani kilo doteraz 🙂 no uvidime diamond, este aby sme sa na 20 kil nevytiahli 😀 ale ne...tak kazdy to ma asi inak, ja nemozem ani normalne pribrat,a jem stale...zdedene 😉

adelka89
17. mar 2010

ahoj holky 🙂
ja jsem pred tehu vazila 48 kg 🙂 a ted mam 65 takze 17kg nahore a to je jeste mesic prede mnou.
Nemyslim si, ze by tech 20kg bylo nejak extra moc, neprijdu si tlusta, vetsinu mam v brisku a na zadku 🙂 nahodou si pripadam "peknejsi" nez pred tehu 😀

tara39
17. mar 2010

adelka ahoj 😵 no to ti verim ja by som tiez chcela pribrat ale nejak to nejde...

diamond_23
17. mar 2010

Ja tiez kebyze si zmyslim ze chcem pribrat mozem snivat 😀 pritom zerem ako prasa vsetko na kopu..a to iste aj ked som tehotna nebola..v noci o pol 3 pizza,cestoviny a ptom spat a nic nai deko navyse 😀 no kazdy je niaky..ale napr do noh by som chcela trosku pribrat zdaju sa mi tenke 😝 ty adelka mas termin skoro ako ja pozeram 😀

adelka89
17. mar 2010

diamond jj taky jsem se divala 🙂 ale pevne verim ze to bude trosku driv, maly uz ma urcite skoro 3kg ....

tara39
17. mar 2010

diamond ty si presne jak ja 😀 ano kocky, ved vravim ze kazdy tu chodi vo dvojici rodit len ja asi ziadnu nemam... ☹

tara39
17. mar 2010

adelka to je uz velky chlap 😉 ale do nejakeho mesiaca ho mas pri sebe 😵

norikk
17. mar 2010

tara ta mi sme tak dva tyzdne od seba 😀

tara39
17. mar 2010

ano norikk aspon ty si tak blizko 😵 ale naozaj ked si tak vsimnes, aj simi aj maka odisli naraz, vzdy niekto 😵

norikk
17. mar 2010

tara ale ja nechcem rodit dva tyzdne skor 😀 ...nechcem aby slo male do inkubatora ☹ ....takze ty tyzden potiahnes a ja pojdem tyzden skor 😀

diamond_23
17. mar 2010

No to by som bola rada kebyze rodim s nejakou naraz 😀 aspon by som nebola sama..aj ked otec maleho tam chce byt len janeviem ci ho nevykopnem odtial 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre