Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
10. aug 2010

@gerci90 juj malinka je fakt krasna....a konecne si aj ty pani...vitaj medzi nami....a ako pozeram tak po dlhom case sme sa tu stretli ty ja a adelka🙂

gerci90
10. aug 2010

cawiky kocky...jasne teši ma že sme opat sa stretli...dakujem kocky...ako sa mi mate????

adelka89
10. aug 2010

ja sem sem tam jeste nakouknu,ale kdyz vas tu nevidet,tak ani moc nedocitam 🙂
u nas dobry a co vy?

simusska
11. aug 2010

u nas tiez vsetko ok...v pondelok sme boli na ockovanie tak je mala trosku nervozna ale da sa to...rastieme a rastieme...vase babätka uz sedia? mojej sa nejak nechce a ja by som bola taka rada keby uz hopkala

dianka318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gerci90
21. aug 2010

BABenky moja už sedka sama ale este sa neposadi..ked ju dam sadnut tak bez opori sedi..mame 2 zubky a hore nam rastu dalsie...je velmi hyperaktivna ..neposedi...neprebavi sa furt sa dviha na nohy a teraz sa jej neustale venovat...teraz ideme na kontrolu tak som zvedava kolko bude važit..je s nej riadni živel ale robi nam obrovsku radost...od septembra si idem dokoncit 4 roc.,tak hadam mi už cosi uznaju co mam uzavrete a tak.... a vybavim individulaku....nebude to lahke a pri malej už vobec nie,..,..ale musim dako zariadit len neviem ako bo tu v MT sukromne skolky beru len od 1roka ..a moja tolko este nebude mat ani z daleka..a opatrovatelky su dost drahe a aj sa bojim ju nechat cudzej....ciže to bude fakt kadejake.. ale hadam zvladnem.... a vy sa chvalte ako????

lia23
21. aug 2010

@gerci90 hmm tak to z nej mate urcite kpu radsoti.. 🙂 🙂 a to so skolou budes mat pri malej dost tazkee...ale tak snad ti manzelik poemoze.. 🙂 🙂 aj vasi a tak 🙂 🙂

gerci90
21. aug 2010

@lia23 mno jasne......je nam vsetkym...a s tou skolou vies co ked nasi byvaju vyšše 35 km od nas a furt chodia do roboty a manželik robi 4 dni 12hod. a 4 dni ma free tak hadam potom budem moct sa ist cosi poucit a s malou bude zatim on....mno nech je to už neviem ake tažke mam poslednu sancu ktoru výužijem aj keby co bolo a poriadne.....už som mala sanci až až a nevažila som si co som mala tak som vdacna aspon za toto .. 😒 a aj keby bolo najhorsie mam Lilušku...ktora mi vycari ždy usmev na tvari tym jeeej laskavym pohladom 🙂 😀 a ty co new moja.....babatko sa este nevydarilooo??? 🤐

lia23
21. aug 2010

@gerci90 hmm no tak bude to fakt dost tazke..ael urcite to zvladnete... 🙂 a ty ides si robit cely rocnik.??ci len nejake skusky dorobit??ty si si cely stvrtak prerusila???ci ako to vtedy bolo?? 😉 😉 ani sa ti necudujem ze ti malicka vycaruje usmev..ej nadhena...a je len vasa...aj mne by taky drobcek usmev vycaril..a nie nevydarilo sa este...ale aspon pozitivne je natom vsetkom to ..ze mam uz 3 mesiac ovulaciu..najoprv na 33 DC.minuly cykslus na 16 DC... a tento na 15 DC...takze sa aspon z toho vytesujem 😉 ked uz z nicoho ineho...resp.. z nikoho ineho... ☹ ☹

livinka93
7. sep 2010

koceny kde ste? :(

kormelia11
16. sep 2010

ako je tu pusto je tu niekto ?? 🙂

ani_sama_neviem
17. sep 2010

Cawte, sem ete ja niektora nastrocna chodi?? dufma ano rada by som s nejakou takou pokecala co ma -nast , a je tehu alebo tak .)))) Lebo vacsinou su tu uz starsie baby :P . Tak dufma sa niekto najde :P

katecameron
17. sep 2010

@gerci90 tak ja ti drzim palce aby si tu skolu s babom skoncila ja by som neskoncila este stastie ze som bola tehotna v poslednom rocniku inak by som to nezvladla ja som mala narocne dietatko este raz drzim palce

gerci90
17. sep 2010

@livinka93
@katecameron
@ani_sama_neviem

Baby mi sme v sukromnej najdite si na fore a pridajte sa k nam.....napiste zakladatelovi skupine a hybajte ku nam...
@kormelia11

kormelia11
21. sep 2010

ani dnes tu nikto nie je : ☹ ???

daddah
24. sep 2010

aaaahoj chodia sem ešte nejaké násťročné tehulky???

misss
25. sep 2010

@daddah chodia..len teraz sme v sukromnej teme...napiš @trdielko149 , ak nebudes klamat a zavadzat... 😉

llizatko1009
1. okt 2010

do riti baby kde mi zmizla ta nasa sukromna tema?

misss
1. okt 2010

@llizatko1009 nikam, len ty si nejaka nova.. 🙂

misss
1. okt 2010

@llizatko1009 @lizatko1009 Nejako mas vela nickov..nezda sa ti??

lizatko1009
2. okt 2010

@misss nie len som sa pomylila pri prihlasovani nedala som lizatko, ale llizatko, ved to si si urcite aj vsimla, tak poprosim nepodozrievat 😀 dievcqata ma maju aj na fb, tak vedia, ze som ralna a neklamem 😀 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
2. okt 2010

@misss a preto som tu aj pisala, lebo som sa zle prihlasila a tak sa mi nezobrazila nasa tema.

zuzu4444
6. okt 2010

baby uz sem nechodite? obcas som sem prispievala

misss
6. okt 2010

@lizatko1009 prepač, ja som to len tak hnusne napisala..nemyslela som to v zlom.. 😉 ..ved aj ja ta mam na FB..ja som len rypla, že prečo mas tolko nickov.. 😀 😀

lizatko1009
6. okt 2010

@misss ja som sa nepohnevala 😉

valria321
6. okt 2010

lizatko1009 mica čo si ty za uchyla !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lizatko1009
6. okt 2010

@valria321 pacemu? 😀

valria321
6. okt 2010

čeho??hana

ani_sama_neviem
18. okt 2010

caute caute vidim z sa tu pomenili dajaki ludia v diskusii najde sa tu nekto kto by aj so mnou kecol? :DDD

dalle
18. okt 2010

@ani_sama_neviem ..ja mam 19.:D no dajme pokec..heh..:P

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre