Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
20. máj 2010

lizatko ale aj ta farva toho bruska...raz je opalena a raz nie? ved to je trapne

simusska
20. máj 2010

pardon...farba bruska nie farva

lizatko1009
20. máj 2010

jj je aj som ju nasla na pokeci dala tam aj svoj nick na pokec som jej napisala idem popozerat este aj ine nicky pod ktorymi tu vystupovala vsade ma fotky nejake babatiek! a vsade iny pribeh a ju si tu pamatam.

slniecko77
20. máj 2010

lizatko...natalie, corinne a jankaat, som v podstate prekukla skoro hned, ale priznam sa, ze si ma zarazila s linkom na anaridu
..nejde mi do hlavy ako moze mat niekto 30 nickov a tak dlho nebyt odhaleny

lizatko1009
20. máj 2010

slniecko ved si hod po jednom tie nicky do googlu a hned ti vybehne, corinne uz tu jedna skor podozrievala a ja som sa jej zastala a od vtedy uz nenapisala a jankaat som vedela, ze si vymysla, aj som jej to napisala, ze to nieje normalne, ze pre mesiacom potrati a o mesiac uz caka dvojicky 😠

zuzu4444
20. máj 2010

Boze baby, tak toto je nieco.....kradnut fotky deticiek inych pouzivateliek a vydavat ich za svoje

slniecko77
20. máj 2010

..tej simplexnej osobke, ktora potrebuje pomoc psychiatra muselo dat velmi vela prace nazbierat tolko roznych fotiek do roznych fotoblogov..nemam slov 😠
..a este ake pribehy si vymyslala..bozie mlyny melu pomaly, ale iste..raz sa jej/mu to vrati

zuzu4444
20. máj 2010

baby pamatate si na juliq101? aj ta bola vymyslena zasa inou osobou nieco ako natalia

lizatko1009
20. máj 2010

zuzu nepamatam si tu juliq a co take pisala? tak tak slniecko boze mlyny melu pomaly, ale spravodlivo, na kazdeho pride aj ked o 10 rokov, mozno raz bude chciet aj ona otehotniet.

lizatko1009
20. máj 2010
simusska
20. máj 2010

boze holky ako moze byt niekto taky? kradnut fotky ved to je des... v zivote by ma to nenapadlo...a co z toho vlastne maju? to je to co uz ale tak vobec nechapem

zuzu4444
20. máj 2010

lizatko....ano myslim tu presne....anarida + jej dalsie nicky - zavádzanie, vymyslanie si pribehov

jej dalsie nicky boli:
pepema,
dadka20,
saska_20
holcicka12
glizinka
stupidq6
vikykiss
elibetka
elibetka1
pipotka
mmyska
lujzatko5
juliq101
barboreta
soja01
maminkamajka
ika202
myshelus
barboreta
sinty
klaraa
lulilika
sniki
marhulka20
bejbyna
monkvid
donnama
sstupel
martinqo

simusska
20. máj 2010

joj baby ja uz musim ist ..mala sa zacina budit...uz je hladna...uz ani cumlik nepomaha...tak pa

lizatko1009
20. máj 2010

simi a uz priadj nejake nove ftoky malej koceny aka je uz velka cernula vlasata. 😀 inac vsetko v pohode?

simusska
20. máj 2010

ok idem na to kym ako tak este podriemkuje

lizatko1009
20. máj 2010
simusska
20. máj 2010

lizatko tak tu je a ta kde je vyzlecena je najnovsia...uz ma 5620 g a 66 cm🙂

lizatko1009
20. máj 2010

simi zlata je, to po kom ma take ciro? ved ty jej mozes uz robit copiky 😀

simusska
20. máj 2010

asi po mne...copiky este nie...ale uz sme ju museli as ostrihal ..ofinku...lebo jej uz sli vlasky az do oci

valria321
20. máj 2010

babyyyyy anarida je vymyslena???????

zuzu4444
20. máj 2010

ano valria..je vymyslena

valria321
20. máj 2010

ty kokos to aj juliq ja odpadnem to nemyslite važne...

valria321
20. máj 2010

a ved to maš odkial ona bola samizda vymyslena a ved ona raz spominala že mma chlapa a pribehy ako ju podvadza preto hovorim bo sme si dosť dlho písala cez ip lebo je zo žiliny ako ja ako si nato prišla vôbec

zuzu4444
20. máj 2010

pozri vyssie...uz som to raz kpirovala anarida a jej dalsie nicky, vymyslala si pribehy a pod....ja viem je to strasne

domyyy
20. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/

tu to máte baby, pozrite posledný príspevok....jej pravé meno je Simona Valčíková..... svoju osobu hrala v nicku holcicka12, je podvodníčka, bola som hore do tretej s kamarátkami z koníka sme všetko vypátrali, no upozornenie sme dostali od adminiek, neverili sme tomu, ale tu to máte 😉 ani jeden príbeh nebol pravdivý.....

valria321
20. máj 2010

no ja odpadavam akože silaaaaaaaaaa

domyyy
20. máj 2010

to, že nič nie je pravdivé vieme na 100% 😉 baby pozor na to komu veríte.....

valria321
20. máj 2010

no ja musim utekať preč ale dommy akože to mi musiš všetko napísať ako ste nato prišli celkom zaujimava story

lizatko1009
20. máj 2010

http://www.modernazena.sk/index.php?c=704 tam je nejaka simona valcikova co vyhrala prve miesto fotka s dietatom, je to ta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre