Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lulu19
4. júl 2010

a ja a mojho janka

lia23
4. júl 2010

jajusa ..ahojky.. 😉

lulu19
4. júl 2010

jajusa ahoj .

mon777
4. júl 2010

@lulu19 A ja aby som šla vlakom a konečne by som videla, kam mi to môj miľášik chodí do školy 😀 Lebo TUZVO je hneď pri vlakovej stanici 😀

lia23
4. júl 2010

no vidite ao nam bdue dobre...vsteky zobereme chlapov:D:D:D 😀 😀 😀 oni pojdu na pivo..popripade do parku sa zahrat s babatkami...aaa my bdueme kecat o babskych veciach 😀 😀 😀

lulu19
4. júl 2010

🙂

lia23
4. júl 2010

tak zeby mse sa dohodli na tom zvolenee predsa? 😀 😀

lulu19
4. júl 2010

no baby len pekne drze ú palceky mozno ale pssssssssssssssssssss ja uz pridem ako kinder vajicko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jajusa84
4. júl 2010

@mon777 ja mam 21, a priatel 26... sme spolu uz (dnes mame vyrocie a ja ho travim pri pocitaci, on uz haji..:o) rok a pol a tieto pocity tak intenzivnejsie sledujem uz taky rok... aj ked som pracovala v detskom, tak som kolkokrat mala slzy v ociach ked som uvidela nejake krasne deculo, a priznam sa ze som neodolala a kupila si jednu mikinku, teda nie pre seba, kazdemu som hovorila ze som to kupila pre kamoskine babo, akurat sa jej narodil ale ked mi to priatel nasiel v skrini, vytiahol to, usmial sa s tym ze co tam ta mikinka robi, a ja som len pokrcila plecami a usmiala sa, bolo mu jasne... :o) pomyslela som si ze som uz sibnuta ale nemozem za to... snad :o))

jajusa84
4. júl 2010

Lia a Lulu, dakujem za privitanie :o)

lulu19
4. júl 2010

jajusa no ja mam 22 a moj ma 27 a sme polu uz 3 a pol roka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lia23
4. júl 2010

lulu..to vazne???mas podozrenie???meska ti MS??? 🙂 jooj tesime sa s tebou 😉 😉 😉 to mozno ale pridem aj ja... 😉 😉 ale to je 1:1000000 😀 😀 😀

jajusa...hmm zato sa presa netreba hambit..ani nic podobne..my sme tu viacere posadnute...takz "vitaj v klube"
😀 😀

mon777
4. júl 2010

@lia23 ja by som šla do toho parku s nimi 😀 vzala by som tú moju upachu ozrutnú čiernu huňatú a ... kks...tá by tak spala po tom výlete 😀 konečne by nerobila zlotu doma 😀 😀

Aj keď musím uznať, že z nej už pomerne vyrástla, pretože kedysi to bolo na nevydržanie 😀 teraz zlostí mača 😀 😀

@jajusa84 o silnení takých pocitov viem tiež svoje, takže presne viem, ako sa cítiš. Ale my dvaja sme na tom horšie ako vy. Obaja v škole, bez bytu, bez práce, bez peňazí... Tak si skús predstaviť, že by si bola na našom mieste a hneď sa ti zlepší nálada...že nie si na tom zasa až tak špatne 😉

lia23
4. júl 2010

kde sa nam podela moonn ☹ ????????

mon777
4. júl 2010

@lulu19 júúúúúúúúúúúúúúj...búúúdééééš téééééhúúúúúú 😀 😀 😀 😀 Či sa len teším 😀 😀 A čo by si chcela?? Drobčeka či potvorku 😀

lulu19
4. júl 2010

no lia takti poviem ja som mala kramy ale meskali mi 4 dni ale prisli ale len take ze troska a to len na 2 dni a nic len som spinila take ruz,aj to len trosinkuale tyzden a nic tak uvidime ale snazime ssa dalej tak snad

lia23
4. júl 2010

ahaa..tu jeee 😀 😀 😀 😀 hmm no jo...boze uz sa tesim na to stretkoo 😀 😀 😀

mon777
4. júl 2010

@lia23 Nikam som sa nepodela, len mi nechcelo fungovať F5 😀 A ani zasvet načítať koníííčka 😠

lia23
4. júl 2010

lulu..aj som amla to iste ked osm bola tehu..tak snad to vyslo tentoraz...drzim ti moc palce...a verim ze sa to podariloo 😉 😉 😉

mon777
4. júl 2010

@lulu19 joj, to ja som mala tiež tak 😢 😢 😢 😢

lia23
4. júl 2010

a ked uz sme pritom..tak presne takto pred rokom som mala v brusku uz malicke mimco ☹ ☹ ☹

lulu19
4. júl 2010

no mne je to jedno len nech je zdravucke

mon777
4. júl 2010

@lia23 to ozaj?? takto v lete?? 😲 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

enny17
4. júl 2010

už len par dníííí

mon777
4. júl 2010

@lulu19 SPRÁVNY PRÍSTUP!! 😉 😀 Ja chcem mať aj ja 😀 A je mi jedno, čo bude skôr 😀

lia23
4. júl 2010

jj presne takto pred rokom... 😔 😔 😢 😢

mon777
4. júl 2010

@enny17 júúúúúúúúúúj...potom daj foto 😉 😉 😉

mon777
4. júl 2010

@lia23 nebóóój...ešte ich budeš mať tóóóľko, že nebudeš vedieť, ku ktorej babke ich skôr pošleš, aby si mala kšud 😉

lulu19
4. júl 2010

no baby ziadne smutenie nebojme sa vsetko raz pride a verim ze to kazda z nas raz prezije a budem tie najlepsie mamicky tak hklavu hore a usmev na tvar 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jajusa84
4. júl 2010

@mon777 tak to ano, nevravim ze to mas lahke, ale urcite sa mas o koho opriet a ludi okolo seba co ti rady pomozu... odomna by mi to prislo teraz nezodpovedne keby sa rozhodnem ze chcem splodit bejby aj ke by som naozaj strasne chcela, ine by bolo keby to bola nestasta nahoda... v uvodzovkach 🙂 byvat by sme sice mali kde, bud garzona alebo jeho rodicia a co je blbe s mamkou si velmi nevychadzam takze by ma to akurat tak dobre stresovalo, a moja mama - ked jej zo zartu spomeniem ci nechce byt babicka 😀 tak mi predhodi taky monolog, ze hned stichnem... ale ked vyriesim robotu a trochu budu financie stabiulnejsie, tak kaslem na to co si kto pomysli. mam 21 a chcem dieta, co je na tom? nebudem cakat a linkovat si co ma kedy prist, lebo to prist vobec nemusi a nakoniec, nahoda je blbec.. vzdy sa nieco stane uplne inac ako si naplanujeme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre