Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

bejbypd
19. máj 2010

peppe ja som myslela janu nie tvoju kamaratku 😉

lizatko1009
19. máj 2010

ahojte koceny dnes som bola na tu vypoved na trestno pravnom a neuverite:ten debil podpisal, ze bude hovorit len pravdu on bol prvy na vysluchu on pri mojom nechcel byt, tak som bola ja a tak ho zavolala dnu a pyta sa ho predomnou ako to vlastne bolo a on suverene povedal NEZBIL SOM JU a ona na neho, ale ona ukazala fotku aka bola napadnuta a on na a co, ved to sa mohla odfotit kedykolvek a ona na neho, ale je tam datum kedy sa to stalo a potom sa ho opytala viete co sa stane ked krivo svedcite? a on sa pozrel na mna jak debil usmial sa ruky zalozene a znova povedal NEZBIL SOM JU! NEBOL SOM U NEJ! No nemam slov aky to je charakter mne srdce bilo jak dive len tolko som sa zmohla povedat: ty si co za charakter? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lizatko1009
19. máj 2010

ach boze teraz prave citam tie odkazy co dala misss ako natalie pisala ohladom tych veci, ved ona je aj ta katka08 ci ako a najlepsie ako pisala z nicku ako katka ci natalie bola uz s maruskou 😀 😀 😀 😀 a kazdy nick je jej, ona musi niecim trpiet a idem vas uz konecne docitat.

mon777
19. máj 2010

Lizatko...To je naozaj riadny debil!!! 😠 😠 Ale neboj, vyrieši sa to a vyhráš to ty 😉 Som si tým istá 🙂

Dievky...naozaj nemám čas vás dnes čítať, takže nebudem veľmi v obraze v tom, čo sa tu deje 😒
Ako sa máte?? Brušká poslúchajú??

lizatko1009
19. máj 2010

mon keby to tak bolo jeho stary je policajt kazdeho pozna a jeho mamicka tiez s kazdym si tykaju, ja uz fakt neviem som take nervy dostala, ze som ani nevedela co som mala robit, skoro som sa povracala od zlosti!!! 😠 😠 😠 😠

o ovsem ja tu jankuat som este skor podozrievala, pamatam si ako som jej napisala ci to uz po mesiaci hned po potrate otehotnela a uz aj vie, ze budu dvojicky?

eveluska
19. máj 2010

tara - ty si musela odejit z domu kvuli tehu? obcas sem juknu, ale tvuj pribeh mi nejak usel...

norikk
19. máj 2010

baby ,nestiham vas moc citat, bo pri priatelovi sa na net moc nedostanem,ale ako kukam,je to bieda co sa tu deje

eveluska, mame rovnaky termin 🙂

lizatko a ten tvoj pripad mi pripomenul sudnu sien normalne 😕

norikk
19. máj 2010

☹ no tak som si precitala historiu.... uz len cakam,kedy zacnete upodozrievat aj mna.... 😖

eveluska
19. máj 2010

norikk - nojo 🙂 vy porad nevite, co to bude nebo chcete prekvapko? kolik ti je? v pasu to neni 🙂

norikk
19. máj 2010

mam v profile,a nevieme,doktor nechce povedat,ze to este skoro

trdielko149
19. máj 2010

ahojte baby,tak som tu naskok a nie vsetko citam ..obcas mam tu v tejto teme ze zato ze sem malinko chodievam tak sa tu nikto somnou nebavi 😒
lizatko to sa spravi a vyhras,my vsetky ti verime
ak som pochopila spravne tak to natalie s ktorou som si aj ja pisala je ta podvodnicka? kriste to v akej otras dobe zijeme,clovek si o sebe zverejni naozaj len par info aj to mu zneuziju ... aach !
eveluska teba este nepoznam tak ajojky 🙂
a baby pevne verim ze do 2 dni mi pridu od vas ziadosti na FB som tam ako Lilly Šabíková 🙂🙂

norikk
19. máj 2010

inak,teras som si spomenula....mne jankaat posielala IP, ze ak si ju chcem pridat,naFB?tak co mu tymchcela dopomoct

lizatko1009
19. máj 2010

norik, trdielko dakujem za podporu, zajtra idem za advokatom to doriesit, ze krivo svedcil, neviete co sa mu moze zato stat?

krpcek
19. máj 2010

ahojte, dlho som tu nebola (problemy s firmou) a zasnem nad tym, co som si tu precitala. 😠 😀 v podstate sem chodim len pozerat ako sa dari tare, ale toto ma dost zaujalo - normalna kovbojka.
ta baba co akoze cakala dvojicky a potom potratila, mi prisla divna, ale som to neriesila, ale ze natalie? noooooo dobra historka. uz som tu jednu babu zazila, co mala asi tri nicky, ale ze sa to stava az takto casto som netusila.

mon777
20. máj 2010

Lizatko...neviem, ale podľa mňa nič pekné 😉 😀 😀

trdielko...ja som už požiadala 😉

norikk...a čo by si chcela? Dievčatko či chlapčeka, alebo ti je to jedno, len nech je zdravučké?? 😀
A hej, aj mne to hneď pripomenulo tú súdnu 😀 😀 Hmm...možno to bude tak zaujímavý prípad, že natočia na to aj časť 😀 😀 😀 😀

mon777
20. máj 2010

krpcek...no hej, je to kus chybné 😀 Ale že aj FB si robila iný, aby si mohla dať sama seba do priateľov a aby sme si ju (ich) dali aj my 😀 😀 😀 😀 Komické 😀 😀

misss
20. máj 2010

Ahojte..pekna debatka sa tu rozprudila na temu podvodníčky..8o)))
Inak ja som jej komentovala na FB jeden status a odpisala, akoby sa nič nedialo..Inak, má v statuse, že je vraj zase v nemocnici..ktovie čo je na tom pravda..možno je fakt tehu a ma take problemy.. ☹ ..ja už neviem, že čomu mám verit..

Trdielko, ale ved my sa stebou bavime..inak poslala som ti žiadosť.. 😀 😀

Lizatko..ten tvoj (už netvoj 😉 ) je pekna svina..nechapem chlapov, ktorý dokazu zbit babu..je to otrasne..takych chlapov treba "zavesit za gule do prievanu"!!.. 😀 😀

misss
20. máj 2010

Ahoj MOn..8o)))čo ty tu??

mon777
20. máj 2010

Ahoj misss 😀 A tak čakám na bus, tak trochu ťukám do notebooku 😀

A možno tie baby naozaj nie sú jedna a tá istá osoba. Veď ak má naozaj net na intráku, tak by to vysvetľovalu tu rovnaku IP, nie??

mon777
20. máj 2010

Ale prečo by si potom dopisovali...to neviem 😀 😀

mon777
20. máj 2010

Ozaj...teraz ma tak napadlo....Tá malá Janka, čo som predčasom spomínala, že mala otras mozgu...má 9 mesiacov a stále jej nevyšiel ani jeden zúboček a vôbec sa jej nechce začať bľabotať a ani chodiť sa nechystá. Je to normálne?? Lebo jej sestra sa o ňu začína báť, či tie zúbky nemôžu byť aj tým, že nemá normálnu výživu, ako by mala mať.

mon777
20. máj 2010

Tým chodiť som myslela, že sa ešte ani nekolenkuje ani nič.

misss
20. máj 2010

Ja som zase rozmyslala napr. nad takou vecou, že čo ak niekto nema pc a chodi do kaviarne a prihlasi sa z toho isteho pc ina osoba..ako sa to robi vtedy??tiez je to podvod??
Ale kazda bola od inakadial...Maruška bola z rakuska, kattka Ba, corrine bola tušim vychod..a nebol tam niekto aj spanielsko??alebo sa mi to nejako myli???
To nevadi..kazde dieta je ine a mamina ma koleginu a ta ma rocne dieta a tiez nema este zubky..a dieta žije v nadštandardnych pomeroch...8o))..a aj s tym chodenim je to vseliake..ked je dieta lenivejsie, tak zacina neskor...

mon777
20. máj 2010

Jááááááj, lebo ona už začína stresovať, tak mi to nedalo neopýtať sa 😀

Hmm...ale tak pochybujem, že by sa niekde v kaviarni striedali tehulky zrovna pri rovnakom PC 😀 A tie krajiny...to je tiež dobrá hvadina...Ale Natalie normálne na FB ťuká na "páči sa mi" na moje odkazy, ale nekomentuje ich 😀 A to sa na MK hrala na moju kamarátku 😀 😀

mon777
20. máj 2010

Ozaj misss...loďka je už v definitívnom štádiu dokončenia a čaká len na kúpenie lepiacej pásky, aby sa to mohlo zabaliť😀 Chceš vidieť?? Či si počkáš, kým dokončím tortu a dám ti to sem naraz?? 😀

misss
20. máj 2010

A ked tak pozeram na ten FB, tak sa mi normalne nechce verit, ze by to bol všetko podvod...ved ona tam pokracuje, akoby sa nic nedialo... 😖 😎 😀

misss
20. máj 2010

Mon, ako chces..som zvedava, ale je to na tebe, či to das naraz, alebo postupne...ale vieš čo??daj to naraz aj s foto frajera, ako sa teší.. 😀 😀

mon777
20. máj 2010

Hej...inak ani mne sa to nejako nezdá 😖 Ako...skôr to všetko do seba zapadalo, ale prečo by potom na FB šla ďalej?? 😲

mon777
20. máj 2010

Dobre misss...dám to naraz 😀 Ale aj tak to musím odfotiť už teraz 😀 A pfúú..neviem, ako to všetko budem dneska stíhať. O 9:18 idem do mesta (máme dnes riaditeľské kvôli maturám), lebo musím kúpiť marcipánové ružičky a sviečky na sestrinu tortu, musím jej kúpiť darček k narodkám a musím ešte zohnať vééééľa kokosu (aby bolo dosť na obe torty). Potom musím letieť k babke pre tácku pod tortu, lebo mi máme len jednu a treba mi dve. Keď prídem domov, musím upratať komplet celý dom, okúpať Gayu, umyť a odpratať riad, uvariť niečo na obed, učiť sa na piatok do školy a potom, keď sa vráti mamina z roboty (cca 16:30) idemem dokončiť tie torty. A ešte darčeky musím pobaliť...áááááách...kedy ja pôjdem spať dneska??

mon777
20. máj 2010

A ešte som zabudla na to, že musím kúpiť dve várové čkokolády 😀 Normálnu a mliečnu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre