Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

majka0106
21. júl 2009

9 mesiacov .lenze ja mam celiakiu a niekedy zeny s touto chorobou tazsie otehotneju ale dufam ze sa nam podari raz 😉 ale hlavne ze to prislo 😉

gerci90
21. júl 2009

preeestne ak hlavne že o prislo je o zazrak a neopisatelný pocit..hadam ho zažijes aj tý co najblišiu dobu...držim palce 😵

majka0106
21. júl 2009

dakujem 😉

gerci90
21. júl 2009

neni zaaaac🙂)))rado sa stalo..

majka0106
21. júl 2009

a co ty ako sa mas ?a ako sa ma babatko? 😉

gerci90
21. júl 2009

ale celkom fajne..teraz brigadujem v martinskej fakultnej nemocnici na informaciach ,,,vieš troska si privýrobit len som tu od pol 6 raano do 6.....čiže 12h.uff je to dost spaja,prepajat ludi a pod....a babo sa ma fajn boli sme vcera nma uzv,,,a ma 8 cm🙂)tak tak....

inak ak potrebujete baby nejake info o gýn,a porodnici tak sa pýajte dokým som u v MFN--- 😝

majka0106
21. júl 2009

gerci ale ty to zvladnes verim tomu 😉 jeeej to je taky malicky drobcek 🙂

gerci90
21. júl 2009

no aký malinky ete veru je🙂))ale ak nech nam pekne rastie,...a kolko si už s priatelom??alebo manželom 😕 ?

majka0106
21. júl 2009

priatelom este len ale planujeeme svadbu ale vsetko nechame na volny priebeh co sa ma stat sa stane 😉 😉4roky 😀od mojej 15 spolu chodime 🙂

gerci90
21. júl 2009

maji čiže mas 19????chapem to spravne???

majka0106
21. júl 2009

ano chapes 🙂

gerci90
21. júl 2009

ejha tak to sme rovnaký rocnik......aa priatel ma kolko ak smiem vediet? 😎

majka0106
21. júl 2009

21 🙂

gerci90
21. júl 2009

moj ma 23🙂))

majka0106
21. júl 2009

2 roky hore dole 😀

gerci90
21. júl 2009

ved to to.....a co ako výchadzas s jeho rodicmi??

tinika
21. júl 2009

gerci bud vdačna ze mas takeho pozornoeho partnera, ten moj me taky introvert, ze take veci nerozprava
a skola? Neutecie neboj. aj kamoska ma 2 ročneho chlapečeka, prišla tu z čiech za muzom a tiez nema dokončenu školu a to ju z nej vyhodili uz neviem kvoli čomu, čo mysliš čo tu bude robiť? Ale ty si ju dokončiš a život ide dalej. a držim palce a vela síl 😉

majka nezufaj, nam sa tiez nedarilo a predsa sa podarilo

gerci90
21. júl 2009

dakujem i ininka za pochopenie ja viem že mi neuecie ale tak vies mna zao mnoho ludi odsudi a budu ma nenavidiet vcetne mojej drahej rodiný...a to že mam kuba ano o ma naozaj velmi eši,,len ma hrozný koniček ryby a teraz ako je sezonaaa chodi tam furt wrrr...normalne nervý...on ma este aj obchod s rýbarskými porebami...ale je to anjelik rovnaký akeho cakam... 🙂 a som vdacna za oboch...

tinika
21. júl 2009

gerci neboj, ked uvidia tvojho maleho na vsetko zabudnu, ver mi poznam tiez par pripadov a navyse je to tvoj zivot, a tvoje rozhodnutie a ostatny na tom nič nezmenia a musia sa s tym zmierit. a ver, ze radsej takto akoby si si vycitala napr. cely život ze si si drobca nenechala. neboj, ked sa narodi, zabudnes aj ty na to čo si druhy mylsia a budes sa tesit z maleho alebo malej - neviem prečo pisem ze chlapček sak este neviete čo to bude nie? Hlavne ze mas po boku uzasneho partnera a svokrovci vas tiez podporuju 😉 viem ze to zamrzi ked prave tvoja rodina sa ti chrbtom otoči, ale ver ze časom sa aj to zmeni, moja naj kamoska tak tiez bola na tom ako ty akurat skolu mala ale tiez sa na nu vykaslali, teraz je rozvedena a je doma u rodičov a uz je to fajn

gerci90
21. júl 2009

aj ja tomu verim že ked uvidia malu/maleho budu celý bezseba a aj zabunu na o či som niečo dokoncila alebo nie....ale teraz som v 15tt vieš kolko este vodý pretečie dokým sa mi babo narodi?a to pohrdanie,a verim že teraz ich budem potrebovat viac ako kedýkolvek pretým,a s toho mam strach...ale ako si pov.je to moj život teraz už naohzaj musim za seba rozhodovat sama ....ved už budem musiet rozhodovat za to bezbrane baby co cakam,...dakujem

majka0106
21. júl 2009

gerci celkom fajn daju sa mam ich rada a ty?

tinika
21. júl 2009

gerci aj mne sa zdalo ze sa to vlečie a teraz uz len tu vidim ze mi stale pribudaju tt pri nicku neboj zbehne to ako voda, budes onedlho nahanat vybavicku a tak a hned sa zamestnas inymi myslienkami

sksko
21. júl 2009

gerci90 konicky mazelov a priatelov su vzdy na ukor rodiny. hold chlapi.. zeny svoje konicky beu inak... aspon ja ma taky pocit.. snazia sa do nich maximalne zapojit rodinu alebo z konickov letia domov....
ale ak sa da tak to vyuzi a chod na ryby s nim. zober knihu a citaj.... v lete sa tam da byt aj s drobcom ( ved uz bude mat tak pol rok)

moj chodi zas na futbal.. uz roooooky... a neboj. vdy mu to kazdu nedelu vecer ked odchadza ofrflem 😀 a zlaty je moj starsi syn, ked ho presviedca aby nesiel -- no cela mama 😀
ale na druhej strane si poviem, ze aspon mam cas na kona a ak (ked) deti pospia tak aj chvilku pre seba...

gerci90
22. júl 2009

mila sksko jasne ved ja nechcem býť ta ktora mu ten koniček bude zakazovať to urcie nie,,,ved on nefajci,nepije do krčmi nechodi..ak ma aspon takuto zabavku co ho bavi už od dectva...a to že ist s nim....vsak najprv som chodila lenže on vecsinou ide okolo 6.a do pol noci,,,a to už je chlad....vtedý ževraj najlepsie beru 😀 aa vieš aa ja sa am aj tak ých 5h.nudim....ale tak ked budeme mať drobca tak urcite bude po tatovi....ten mu už teraz kupil udicu🙂)aaale ako vraviš čo už narobime s tými nasimi chlapmi...hlavne že ich maaame.... 😉

Tinika ako vidim ma sa ti na Mikulasa narodiť chlapcek..jeeej vidis tý už aspon vies že to bude chlapček🙂ved veru aj ja dufam že o poooojde velmi rýchlo nech už je male pri mne.....jooj ako sa len na ten prvý okamich ked sa prvý krat výkukne na svet len tešiiiiiiim 🙂 🙂

AAA maji....jasne aj ja ich mam rada ved su lepsi ako moja vlasna rodina ktora ma zavrhla koli babu a koli nedokončenej skole...je super ked vieš že aspon aku taku oporu mas aj od iných rodicov...ale su ako moji vlastný ...aj ked sem tam maju svoje muchy ale nemenila by som už len s oho dvovodu že maju akeho užasneho syna 😀 ktoreho nesmierne milujem...aaa aspon jeho rodina sa teši na baby.

majka0106
22. júl 2009

gerci kazdy ma obcas svoje muchy 😀 ach taaa laska nebeska 🙂

gerci90
22. júl 2009

haaaloooooooo nastročne kde ste???či to už tu upada...???vsak nas neni vela nastročných ...zachranme to... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava89
22. júl 2009

ja som tu nastarocna...ale stale ked sa prihlasim tak tu nikoho niiet

gerci90
22. júl 2009

kolko mas rokov miri?????oo že dvojičký tý mas sťtastie---

miroslava89
22. júl 2009

mne je 19teda skoro 20-uz som stara vykopavka😉cakame dvojicky dalo by sa povedat ze aj stastie ale tak mam dost problemove tehulkovanie.. 😔

gerci90
22. júl 2009

oo moja to je mi luto a ak smiem vedieť co ti je??? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre