Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

phoebe003
1. aug 2009

Dobré ránko, tady je nějak mrtvo kočky... 😒

miroslava89
1. aug 2009

ahojte🙂

phoebe- necuduj sa je vikeend🙂

aisha sobas sa pacil a svadobna noc nebola..mam zakazany sexik 😝

aisha1011
1. aug 2009

mirka..no tak to je riadna smola...ale tak vydrzis..a prec ho mas zajkazany?? 😲

phoebe003
1. aug 2009

miroslava jj já vím. 😅

phoebe003
1. aug 2009

mám doma vola. Co si neudělám sama, to nemám!!! jsem vytočená, jako už dloooouho ne!

maja177
1. aug 2009

aj ja sem chodim casto pozerat a stale to tu nejak viazne ☹ 😝

phoebe003
1. aug 2009

maja, to musíš něco napsat a ostatní se třeba přidají, já jsem zapnutá pořád a taknějak nakujuju, ale když nikdo nenapíše, tak tu nebudu tapetovat sama 😔

jo holky je některá z vás na facebooku?

aisha1011
1. aug 2009

phoebe..ja mam...no neivem ci ho budes ciet 😀

phoebe003
2. aug 2009

dobré ranko kočky

aisha no tak šup sem s ním 😵

aisha1011
2. aug 2009

heh na facebooku som Maria Pitlanicova 🙂

maja177
2. aug 2009

pheobe, aj ja som na faceboku Maria Zrobko Zrobekova :D aisha, aj tebe poslem ziadost 🙂

maja177
2. aug 2009

aisha, len su dam dve s tvojim menom, jedna ma foto a druha nie... ktora si ty? 😝

phoebe003
2. aug 2009

holky já jsem Karolína Balšánková

phoebe003
2. aug 2009

maja jsi to ty? Mária Zrobko Žrobeková jinou jsem tam už nenašla

phoebe003
2. aug 2009

aisha hádám budeš ta blondýnka?

phoebe003
2. aug 2009

jo na fotce jse já, teda holka v bílém s růžovou čelenkou:D nemůžete se splést...(tu čelenku nenosím běžně, ale dcera měla karneval a nevěděla jsem co s čelenkou, tak jsem si jí nasadila) 😀 😀 😀

aisha1011
2. aug 2009

baby..ja som s fotkou:D

phoebe003
2. aug 2009

tak vás mám holky přidané 😵 jedu teď k našim na chatu do bazénu. mějte se,pálálá

aisha1011
2. aug 2009

phoebe not ak to sa ti zije:Dkomu lepsie ako tebe:Dheeh no tak sa zabav...aj za nas🙂....

a inaksie uz osm si ajaj vas pridala..te.da myslim:D

maja177
2. aug 2009

😀 aisha, jezisi kriste ja som si pridala dakoho ineho 😀 ty mas prehodene meno s priezviskom a mne to naslo dakoho ineho 😀 😀

phoebe003
2. aug 2009

No holky, já jsem před chvilkou dorazila od našich od bazénu, voda byla luxusní, krásně na nás pařilo sluníčko, Adámek si to opravdu užíval, jak jsem ho vytáhla z vody, začal řev, jako když ho na nože berou.. 😅 .takže jsme byli stááále ve voděnce... 😀 😀

maja tak tomu dotyčnému napiš, že to byl omyl a bude ok, já jsem si takhle taky přidala jednou někoho jiného 😀

gerci90
2. aug 2009

awojte no dneska veru bolo zasa sarno,,jemineee v noci sa mi snivalo že som porodila 2 detičky..chlapcek..sa podobal na mna...a dievcatko na mojho Kubka🙂)no to bolooooo 😎 😎

phoebe003
2. aug 2009

maja zkoukla jse ti fotečky. no pěknej pupík už máš teda, ale hned tak rodit nebudeš... ještě nemáš bříško sestouplé, trošku těhulkování závidím...

gerci. já když jsem byla těhule, tak jsem měla horší sny. Ale to je spíš špatnou zkušeností...

phoebe003
2. aug 2009

přidala jsem do alba dnešní fotos https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

piink
2. aug 2009

a teraz je aky velky ten rodicovsky prispevok?? ved ale aj tak dostane kocikove ci nie... ja som tiez tehotna a mam 18r. onedlho 19r. takze porodim v 19r. a tiez sa s partnerom velmi tesime on mam 34r a sme spolu 2 roky. baramborka nemusis mat ziaden strach zvladneme to vsetky mlade mamicky tak ako ostatne...

aisha1011
2. aug 2009

majii..ty tiez si chodila na obchodnu?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maja177
2. aug 2009

phoebe, to je tazko povedat stym bruchom, kedy budem rodit, lebo prvorodicke moze zostupit aj v den porodu...

aisha, hej chodila

phoebe003
2. aug 2009

heh maja já jsem Elišku rodila v 38+6tt a břicho jsem měla sestouplé dva týdny dopředu a u Adámka toho jsem rodila v 39+5tt a břicho mi vyselo už od 37tt 😀 byla jsem jak slonice...dalšího vetrelce nechci mít v břiše dřív, jak po 30ti 😀 😀 😀 a možná ještě dýl:D 😀 😀 😀

andrea12737
3. aug 2009

Dobre ranko zienky,
je pravda ze miroslava89 potratila tie deticky ☹ to snad ani nie je pravda... ☹ dufam, ze je to len mylna informacia.. verim tomu ze je v poriadku..opatrujte sa.
Prijemny zvysok dna vam prajem.

gerci90
3. aug 2009

aoj andrea...vsak kukni spolocny termin...tema:januar/leden 2010---a zistis:(((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre