Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
1. jan 2010

lia23 no tak bude držať prstiky🙂))))nech tento rok aj ty budeš tehulkovať a ja verim že sa ti to podari🙂)

lia23
1. jan 2010

🙂 🙂 🙂 bodaj by..ale uz to vidim beznadejnee

valria321
1. jan 2010

ale joj nerozmyšlaj tak pozitivne bud naladena a uvidiš idem ja pa lebo sa mi zle sedi a gerci90 ked sem pride nech mi aspon sms napíše abo čo to je hrozna baba🙂 sa takto odmlči a ja neviem 🙂)

lia23
1. jan 2010

dakujem za povzbudenie🙂papik 🙂

kormelia11
1. jan 2010

lia23 stastny novy rok no ako si dnes dopadla robila si si uz test ? 😉

lia23
1. jan 2010

kormelia..aj tebe Stansy Novy rok🙂nie nerpsravila este 😉

gerci90
1. jan 2010

cawte babulky...v pvom rade vam prajem vsetko dobre do noveho roku...hlavne vela zdravička pre vas a vase pokladiky....juj babiky tu som tu...len som bola na Silvestra u nasich tak som nemala pristup na net...ako sa vam dari??ja stale rovnako mala sa nejako nepyta na svet,,,,vsak som vam pisala že aj sexik bol a nic.... 😅 volako sa jej tu nechce,,, 😖 ale bola som na ohnostroji na namesti a ten rachot jej moc dobre neurobil chudatku mojmu a potom mi skoro od strachu s bruška vyskocila...ale zatial nemam pocit že by som mala ist rodit...a vy kočky aký bol silvester????
aa Waaaaaaaalri moja draha...tu sommmmmmmmmm🙂)))

valria321
1. jan 2010

gerci90 no draha moja už som myslela že si ma tu nechala a ty už si sa poponahlala🙂))ale vieščo ja by som šla rodiť aj hned🙂tym našim kuriatkam sa akosi nechce na svet veru komu by sa chcelo tam si ležkaju v teplučku a tu ich taka zimka čaka ale ved naša laska zahreje ja už som na nu strašne zvedava ach jo☹

gerci90
2. jan 2010

ale no kdeže...ja som stale kinderko a veru newiem dokedy...takýmto činom porodim aj v maaaaaaji 😠 ..ale ja už chcem mat babulu pri sebe....och božeee.... 😖

valria321
2. jan 2010

gerci moja ale už sa to krati a ked to nebude na termin ako ste sa dohodli idete vyvolavať či ako??

phoebe003
2. jan 2010

Ahojky holky, tak teprve dnes jsem se dobře vyspala o silvestru jsem nespala ani 5 minut, akorád včera jsem si dala 3,5 hoďky večer a pak céééličkou noc... Bylo fajn, super zábava a tak... No a co jsem nestihla, tak všem přeju aby tenhle rok byl daloko lepší, než všechny ostatní předchozí...

gerci, však ji máš "pri sebe" dokonce v sebe a čo je viac??? hm?

jankaat.
2. jan 2010

ahojte..ja to svojej mame asi povedat nedokazem 😒stale ked nacrtnem taku temu tak vytiahne ona tie svoje uzasne myslienky a uz je strach silnejsi ako ja 😔

lia a kedy chces spravit test??🙂

lia23
2. jan 2010

janiii...uz si jej to mala vysypat..nastvy sa a povedz jej to uvdiis e to bude orsie..dokedy to cches tajit..?? 😢 😢 chod za nou..a povedz jej ze bude babicka: 🙂 🙂

test??noo 😀 😀 😀 neivem ele chystam sa,..aj ked myslim ze to bude zbytocne..

lia23
2. jan 2010

nadyhcni sa..nemozes to donekonecna tajit...ajtak sa to dozvie..je lepsie aby sa to teraz dozvedela..ako nesrko..lebo takto zbytocne skodis babu..urob to prenho..ty sa stresujes a babo trpi...musis byt silna 🙂 🙂 🙂 ja ti drzim palce..nadychni sa zhlboka..pvoedz si ze to dokazes...a sup so spravou vonka.. 😉 😉 verime ti 🙂 🙂

jankaat.
2. jan 2010

lia asi to budem tajit este par tyzdnov..take 2-3tyzdne kym nepojdem opet k doktorovi a tak jej to poviem.. teraz na to asi nenaberiem odvahu..

jankaat.
2. jan 2010

lia a ked si myslis ze mozes byt tehu.. mozno ostanes prekvapena a bude pozitivny a budes tehu 😵

jankaat.
2. jan 2010

ze 8tt 😕 😅 ten cas fakt rychlo leti..

dydynka
2. jan 2010

baby v kolkatom tyzdni vam zistili pohlavie babetka?

barbina182
2. jan 2010

😉 dydynka: v 20tt na ultrazvuku

dydynka
2. jan 2010

no neviem ci tak dlho vydrzim 😀

barbina182
2. jan 2010

No budes musieť ale neboj,ten cas ubehne rychlo..a ja som tiež až do 20tt nepribrala nic až po tom 3kg a potom to pomali islo hore..mam uz 9kg naviac a som v 34tt

adelka89
2. jan 2010

dydynka nam to zjistili na morfolog.utz ve 21tt ale tusili jsme,ze to bude Lukasek od zacatku 🙂

lia23
3. jan 2010

jankaa...preoc to chces tajit??fakt..najlepsei by bolo to pvoedat teraz..leob fakt ublizujes si tym len ty......sebe a babu..mysli nanho...vsetky ti tu verime..ze to dokazes...alebo ked to neches povedat...tak jej to ukaz.. 🙂 🙂 vnucatko na ultrazvuku...🙂mozno sa umudry... 🙂 🙂 drzim ti jani palce..

a neivem..mslim ze to tehu nie jee...ja sa nato vobec necitim..prvy krat ked som obla tehu..tak somto citila..vnutorneze som tehu..aj prinznaky boli..n o teraz to encitim...priznaky by mozno aj boli...ale myslim ze oni skor boli z namyslania..tak ja neivem..co si o tom mysliet..a ty si vlastne ako zistila ze si tehulka?? 🙂 🙂 🙂

juliq101
3. jan 2010

Idem Vas dočítať kočky som tu strašne dlho nebola 😔

gerci90
3. jan 2010

awojte babulky...ako sa dneska mate? 😕

lia23
3. jan 2010

ahoj gerci...ty si este neporodilaa??🙂malej uz musi byt riadne tesno...mame sa tu odbre..a ty ako??🙂

gerci90
3. jan 2010

jaaj Lia ani nevies ako rada by som,...ale ja ty nemam ani priznaky 😠 takže jednoznacne budem asi prenasat..a to ma porazi od nervov asi už 🙄 ......som rada že sa mate oki...a dari sa vam?

lia23
3. jan 2010

hmm neboj moja ved to moze prist zo dna na den..nemusis mat ziadne rpiznaky niee...len kludik..no co tak malickej princeznej je tam dobre 😀 😀 co narobis...jasne ze sa nam dari 😀 😀

gerci90
3. jan 2010

..ja som rada že sa ma tam ok...ale ja sa jej už neviem dockat ako si ju podrži m,,polaskam.,..som straašne zvedava ako vypada a tak,,,jooj dlho je to tých 9mes,veru:(

lia23
3. jan 2010

hmm jooj tak tento pocit ti zavidim..no zaroven ti ho aj prajem🙂fakt uzasn ypocit to musi byt...ked drzis v narocu SVOJE babetko... ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre