Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
20. mar 2010

ja nemam asi vobec 🙂 a ako si jej povedala?

buducamama
20. mar 2010

Chichiii baby, mozem sa sem pridat? Kolko mate vlastne rokov? Vlastne sem naptrim, mam uz 27, ale som ako vy, pojasena jak pubertacka 😀 Nasi to tiez este nevedia, zatial byvam s nimi. A najskor to oznamim buduci tyzden cez sms, ked budem u priatela a dostatocne daleko. Co ale bude ked sa vratim domov, tak to netusim 😀 Na take nieco rodicia nie su pripraveni nikdy. A byvanie vlastne tiez nemame, neviem ako vy, ale vidim to na podnajom.

tara39
20. mar 2010

budu, ani sa nepytaj kolko mame 😅 cez sms by som to nerobila 😖

jankaat.
20. mar 2010

tara prvykrat alebo druhy krat?..
prvy krat uz ani nepametam to som bola v strese neskutocnom..a teraz druhykrat jej to omylom povedala sestricka mojho gynekologa(kedze su kamaratky)..ale mamka tomu nechce verit..

buducamama.. 27 rokov? a co najdalej od rodicov ked to povieS? coho sa bojis? ved mas dost rokov🙂

buducamama
20. mar 2010

Som zvedava, ved povedz, co je na tom. Aj kamoska mi povedala, ze cez sms je to blbe, myslis ze telefonicky moze byt? 😅

tara39
20. mar 2010

tak prvykrat 🙂 nnno aj ja budem...ale pre babo vsetko, co uz 😅

jankaat.
20. mar 2010

buduca mama a priatel ma kolko rokov?..a my sme tu skoro o 10rokov mladsie😀

buducamama
20. mar 2010

jankaat. - vzhladom na nasu financnu situaciu sa asi tazko potesia ☹

buducamama
20. mar 2010

Priatel ma 29. A tvoj kolko?

jankaat.
20. mar 2010

buducamama neboj peniaze sa nejako vyriesiea🙂 my to nemame tiez o nic lepsie..
a moj ma 21..

tara39
20. mar 2010

BM ja mam 16...nemas sa coho bat- narozdiel odo mna

natalie_tmk
20. mar 2010

no ja mam 17, takze mozes byt rada, ze mas o 10 viac 😀
A s rodicmi ste sa o babu nikdy nerozpravali? S mamou, alebo tak? 🙂

buducamama
20. mar 2010

tara39-drzim palceky s oznamovanim 😉
jankaat.-tomu verim aj ja, dlhy su strasna vec.

buducamama
20. mar 2010

Natalie-ja som sa s nasimi o detoch nebavila, zas ked sa mam priznat, celkovo som nejak detmi nadsena nebola, ale tak vlastne su vlastne 😀 Nad kocikmi som sa rozplyvala len ako mala.

tara39
20. mar 2010

dakujem 🙂 a babo bolo planovane?

natalie_tmk
20. mar 2010

Ani ja detmi nadsena nie som 😀 vzdy som mala rada len cudzie - pohrat sa s nimi a potom rychlo domov 😀
Ale teraz to je uplne ine
buducamama a v ktorom si tt?

tara39
20. mar 2010

no ja som vas opak, ja chcem babo uz dlho 🙂 akurat som sa jej to chcela spytat natalie 😉

natalie_tmk
20. mar 2010

tara prepac, predbehla som ta 😀

buducamama
20. mar 2010

Babo bolo planovane, ale okamzity vysledok som teda vazne necakala 😀 Jedna znama ma 33 a velmi dlho sa im nedari, tak som cakala, ze ked tak o pol roka o rok. Nejako ma to zaskocilo a cumela som na test ako puk. Ale priznam sa, ze aj trochu lutujem co sme vyviedli v nasej situacii 😖

natalie_tmk
20. mar 2010

Budete to male milovat nadovsetko? Budete! Tak nic okolo toho neries 😉

buducamama
20. mar 2010

Natalie-si ma velmi povzbudila, dakujem naozaj velmi moc. Ja si tiez vravim, ze to nejako zvladneme, pretlcieme sa. Su na svete aj ludia v ovela horsich situaciach a vychovavaju deti, nase tiez nemusi mat znackove veci.

tara39
20. mar 2010

natalie odpustam ti 🙂
BM vsak sa neboj...co mam povedat ja? vezmi si to tak ked nic nepomoze...

tara39
20. mar 2010

a babo urcite nelutuj

natalie_tmk
20. mar 2010

Su deti, ktore maju vsetko materialne na svete, ale poroznost a lasku rodicov nikdy nedostanu. Vase bude vyrastat v milujucej rodine a popri tom si ani nevsimne, ze ma nohavice za 10eur a nie za 100 😉 Ak budu tvoji rodicia nico namietat a vyhovarat sa na zle zabezpecenie, povedz im to, a urcite si rychlo uvedomia pravdu 🙂 Drzim palce!

buducamama
20. mar 2010

tara, si zlata 🙂 Ja ti straasne budem drzat palceky aby si to zvladla. A kde budete byvat vy? U vasich?

buducamama
20. mar 2010

Baby, esteze vas mam. DAKUJEM! Inak, mam 27, ale vyzeram na 20 😀 A tusim aj tak niekedy uvazujem. Co uz, dospievanie je tazka vec 😀

mishaa1
20. mar 2010

Jej....spominam,ked som otehotnela mala som 19...nebolo to az tak malo,ale ani dost...nasi to trosku tazsie znasali,ale po case sa s tym vyrovnali...nemali na vyber...moj teraz manzel je o 4 roky starsi...akurat koncil VS a tak sme sa vzali,nastastie sa mu podarilo hned sa aj zamestnat...teraz ma nasa bambulka 1 a pol roka a planujeme surodenca,nech nieje sama🙂 ja len tolko som chcela,ze skutocne nezalezi na tom,kolko mate rokov,ale ze tomu malinkemu clovieciku date vsetko co mate a ze ho budete lubit...je to skutocne uzasny pocit...drzim palce...🙂ja som si tym vsetkym tiez presla a mozno raz som mala taku chvilku,ze som lutovala,ale to som bola este tehotna,ale preslo to...a teraz by som za nic na svete nemenila🙂

tara39
20. mar 2010

BM nemas za co- ale viem je to velka podpora, ja som stastna ze som to tu objavila lebo na nete boli hnusne nazory a mala som z toho riadne depky, kym som neprisla sem...no ja sa zas citim na viac hlavne v skole, to mi pripadaju vsetci ako decka 😅
misha urcite im dame vsetko 🙂 tak nech sa vam co najskor podari dalsie 😉 drzim palce

tara39
20. mar 2010

teraz som si inak vsimla, BM dakujem aj ja tebe drzim 😵 to este neviem, chcela by som ale uvidime ako to bude... ale babo si urcite nedam ani za svet 🙂

buducamama
20. mar 2010

tara, aj ja som na nete zazila negativne nazory, ale zivot je proste taky....Drz sa 😉 Idem si uz laahnut, som nejaka unavena. papapa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre