Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

kormelia11
30. dec 2009

lia 23 ano nemusis mat priznaky nie kazdy ich ma juj teskam s tebou pojdes si nakoniec urobit test ??ci radsej este pockas? 😉

lia23
30. dec 2009

hmm..jezis babulky to ste ma starsne potesili..mne presne ekd osm bola prvy krat tehulka..tak mi presne takto prislopo tyzdni spinenie..trvalo tak 2dni..a skoncilo..no vted sommala aj priznaky..a terza nic..jezis..ste mi dali chrobaka do hlavyy 😀 😀 😀 😀

lia23
30. dec 2009

asi sa testnem...zajtra 😀 😀

kormelia11
30. dec 2009

lia23 testni ..a daj vediet jasneeee ..nech sa tesime s tebou 🙂 budem ti drzat palceky aby tam boli 2 ciarky 😉

edita84
30. dec 2009

lia a špinenie si mala ked ti kramy mali dojsť?

lia23
30. dec 2009

hmm nie proste kramy nechodili tak som rpisal za doktorom ze nic..pichol mi vyvolavacky..a tyzdne nato osom dostlal spienenie...taker iadne..meistami sice bola trosicku krv..ale proste take az cierne spinenie.

lia23
30. dec 2009

korm..🙂dakujem ti..dufamze aj budu..ako ja som spozorovala ze som maal staasnu chut na udenu rybu..to som mala 23.12..tuchut..a aj caste cikaniee...ale neivem ci to nei ej nohodou skor to ze som si to domyslala...a namysllaa..a vymyslalal..a tak.. ☹ ☹ 🙂

edita84
30. dec 2009

no ja by som na tvojom mieste testla držím palce lúčim sa idem hajať potom daj vedieť ahojte

lia23
30. dec 2009

hmm testnem sa...a dakuejm ti editka..🙂za chrobacika v hlave 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie..dakuejm za radu🙂tak papa a bru nocku 🙂 🙂

kormelia11
30. dec 2009

lia23no mozno domyslala namyslala a mozno nie 😀 a ked si nemala riadnu menstruaciu tak si myslim ze to skor nebolo namyslanie 😉 juj som zvedava 😵

lia23
30. dec 2009

uviime zajtra sa testnme..a uvidime..🙂urcite sem rpidem to zvstovat🙂

lia23
30. dec 2009

no nic idem si ja uz lahnut aj ekd asi nezaspim...🙂ale asponm to vyskusam..tak paapa a bru nocku🙂

kormelia11
30. dec 2009

bru noc lia23 a zajtra ta tu cakame 😀 aj s informaciami :D

lia23
31. dec 2009

Ahojte..🙂tkako ste sa vyspali??🙂ja som pisalal sestre ..bo ona ma este jeden testik..tak aby mi doniesla 🙂 🙂 tak uvdiime🙂ze jak dopadne 🙂 🙂 potoms a ozvem 😉

evicka289
1. jan 2010

Ahojte ja sa taktiež pridavam k tejto teme. Mam 20 a tiež som tehotná už 5 mesiac otehotnela som týždeň po svadbe, no lenže niektorí sa k tomu staviali asi tak :" Bože ved ste ešte mali čas" no lenže zivot nie je len o tom aby si človek užíval ........... Ale ignorujem to a velmi sa s polovičkou tesime na maličké. 🙂

pepppe
1. jan 2010

evicka tak gratulujem,ja som sice neni nasrocna,ale este nedavno som bola,,my sme teraz zacali pekne 3mesiac

evicka289
1. jan 2010

Peppe : dakujem a tiež vam gratulujem môžno sa budeš čudovať ale tesim sa s tebou, nikdy by mi nenapadlo, že sa budem tak tešiť z tehotenstva, stale som mala z toho strach ale teraz................ 🙂

jankaat.
1. jan 2010

ahojte... Stastny Novy rok vam prajem🙂

evicka289
1. jan 2010

jankaat : Ahoj ...Aj tebe zelam stastný Nový Ročik 🙂

lia23
1. jan 2010

jankaa..ahoj..🙂Stasny novy rok..tak co uz si to vasim povedalala??? 😉

jankaat.
1. jan 2010

dakujem..

lia nepovedala 😔 nebolo akosi ani kedy ani vhodna prilezitost..

lia23
1. jan 2010

jjooj jani..nemozes cakaat...bdue to este horsie

jankaat.
1. jan 2010

toho som si vedoma..ale cim dalej tym viac sa jej to bojim povedat 😔

lia23
1. jan 2010

hmm prave preto jej to povedz co najskor..andychni sa a sup do toho....ja ti drzim silno palce aby si to zvladla...mozno ta potesim..aspon trosku..sice som si nerobila test no mozno osm v takej istej situacii ako ty...mozno som tehotna..a tiez by to moj otec asi nezvladol..mozno nieco take ako tovja mamka..podla toho ako sa jej to bojis povedat usudzujem..tak neboj..repdsa sem zeny🙂tak to zvladneme..ja ty..my... 🙂 🙂 🙂

valria321
1. jan 2010

gerci90 a ty de siiii hadam si už nešla rodiť hm????ale ak hej tak dufam že je vše o.k a rychlo daš vedieť baby aj ja už chccccccccccccccccccccccem drobca pri sebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lia23
1. jan 2010

val zachvilku uz budes mat🙂ani sa nenazdas 😀 😀 😀 😀 ...gercina mala Lili..uz moznoje na svete a je mozno prve babo ktore s anarodilo v 2010: 😀 😢 😢

valria321
1. jan 2010

no tak ak ano tak som rada aj za nu ale moja ma iba kopka a dobre jej tam je isto ale maminka sa na nu tešii a cem ju už mať pri sebe☹((každy večer jej už dohovaram🙂a nič a ty ako moja

lia23
1. jan 2010

eeh hadam sa uz umudri:povedz jej ze tu je uplne uzasne🙂krasne..a ze tu am ludi ktory ju lubia 🙂 🙂 🙂 raz som videla film taky..ktory bol o detickach ktore su v nebi teda ktore sa maju narodit:D:D:Da jeden chlapec odtial nechel ist...museli ho presviedcat..ukazovat mu ako je na svete dobre...a ze sa nemusi bat 😀 😀 😀 rozhodol sa ze nepojde na svet..a mu vraveli ze ak nepojde ze sa zavre brana a uz sa ziadne deti nenarodia..a nakoneic sa rozhodol..bo stretol svoju mamau..a dedka 🙂 🙂 🙂 prizcezna mozno tiez caka nato kym jej neico ponuknu co jby ju presvedcilo..aby sa narodila 😀 😀 neboj sa🙂

a ja???ale no tak udje to..neivem zatial o tom ze ci som alebo nie som tehu..:Dtakze tka🙂

valria321
1. jan 2010

hehe aj ja som ho videla to niako pred vianocami ho davali 🙂)))pekunky film to bol....no a ty si ideš kedy ten testik urobiť??meškaju ti či sa niako divno citiš počuj ja ked som ostala tehotna som mala taky fest zvlaštny pocit som bola taka slaba a tak

lia23
1. jan 2010

praveze nie...necitim sa zle..nic..enbolia ma prsia..aninic..no pichnutu vyvolavacku som mala..a tyzden antosoom zacala spinit...2 dni..a dost..ked som bola prvy krat tehu...tak som to tiez citila...taky tusak som mala..potoms a k tomuaj par veci pridalo..teiz osm mala pichnutu vyvolavacku.. a tiez mi prislolen spiennie..aale ptoom som ptroatilaa...takze tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre