Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
17. mar 2010

*jun 😀

tara39
17. mar 2010

takze si ta s nikym nemylim 🙂 lebo v poslednom case sa nam to tu rozrasta 🙂 mozes, a v skole uz vedia? podla mna by si mohla ist na rizikove alebo co, nejak sa to urcite da spravit

norikk
17. mar 2010

no triedna vie,ze mam z daleka priatela, a v auguste uz chcem byt prestahovana, lebo newem ako zvladnem tu 2-3 hodinovu cestu..
baby,neviete, odkedy sa moze ist na matersku?? a z akych dovodov? ja viem,ze materska je povinna od 34. TT, ale to uz bude davno leto...sak ak budem mat dostatocny pocet znamok...ved mnoho ziakov konci skor, lebo maju brigady, lenze my mame taku uzasnu triednu ze sa jej bojime pytat na uvolnovanie zo skoly, bo cloveka len zdrbe...v skole vie o mne len riaditelka,triedna a jedna spoluziacka 😀 ....tak ale coskoro to budu vediet aj ostatni,kedze sa vydam,odstahujem,... 😀 a o teb tara vie kto vsetko okrem nas z konika?

tara39
17. mar 2010

tak chod rovno za riaditelom...a ak by si mala nejake problemy urcite by si mohla skoncit skor. len vy a priatel, takze pssst 😉

lia23
17. mar 2010

baby:Dvy ste sa ae rozkecali :D tesim sa :D :D :D a norikk:Dna teba sa tesim v juny:D:D:D 😀 😀

tara39
17. mar 2010

no riadne vsak? 🙂 asi by som uz mala ist lebo dnes som az moc vyrecna 🙂 co v juni lia?

norikk
17. mar 2010

lia sak aj taru mas blizko :D este blizsie ako budem ja 😀

lia23
17. mar 2010

tara..ale co by si chodila prec:Dlen tu pekne ostan..🙂no norikk sa v juni stahujhe..blizsie ku mne...ty si vlasnte odkila??

norikknorikk a aodkial si ty??

tara39
17. mar 2010

tak dobre no 🙂 pozeram ze blizucko lia 😉 lm

lia23
17. mar 2010

hehe:Daleee:D to su mi novinkyy🙂to nieekdy mozme dat stretko:Dbozee..keby som bola aj ja tehulka..tak to by bolo super..🙂

tara39
17. mar 2010

no jasne v pohode mozme 😵 a chodis sem ci ani nie? neboj moja budeees...za chvilku...slubujem 😉

natalie_tmk
17. mar 2010

Este k tomu predtym, kedze som tu nebola 😀
To striedanie partnerov poznam - moja matka. Tak urcite dopadnut nechcem 😖

A partnera aby som nezostala sama, nie som ziadna zlatokopka, ale neviem si predstavit, ze budem sama s malym babom, este aj bez rodiny. ☹

tara39
17. mar 2010

natalie nechaj to teraz hadam tak...ak ma niekto prist tak pride len to nesmies uponahlat...to si ani ja neviem predstavit, ale ty to s tvojim babom zvladnes, a urcite mas nejake kamaratky alebo co ktore ti rady pomozu 😵

tara39
17. mar 2010

natalie a kolko mas rokov?

lia23
17. mar 2010

tara..to by som radsej nerobila:(neslubuj mi bo ak nie:Dtak potom teba obvinim:D:D:DD:D:nechodim sem..no priatelmi robi v LM v hypernove SBS-kara🙂ale nemam to daleko:D::D:D

natali...no ano...ale urcite by si to zvladla..je kopu mamiciek ktore to zvladaju sice je to tazke..ale zvladaju...aj moja sestra je samaa...chlap ju bila dokazala sa s nim rozviest po 5 rokov..teraz je sama v byte...a musi si sama setko paltit..ma to sice tazkee...ale snazime sa jej pomahat ako sa da...no funguje..musi fungovat pre dcerku🙂drzim ti palce..urcite to zvladnes..

natalie_tmk
17. mar 2010

lia len dufam, ze mi rodicia nestopnu financovanie, lebo potom som hlboko v ... haji 😖

tara 17 mam, koncom augusta oslavim 18 a v septembri mam termin 😉

tara39
17. mar 2010

lia urcite sa za chvilku podari. kludne mozes 😉 hej? nooo ved to je kusok 😵

lia23
17. mar 2010

baby..diem ja uz off...diem sa ucit nemcinu:D:D:ma prazi z totho🙂tak sa tu majde..babetka nech posluchaju...a vy sa netrapte🙂 🙂 🙂 🙂

lia23
17. mar 2010

natali...no to jo..ale stale existuju nejake centra pre opustene mamicky...🙂a aj kamaratky...

tara...dufam ze sa podari coskoro..ianskei vase babetko bolo planovaane,?ci ani neee???

tara39
17. mar 2010

lia tak sa chytro pouc a prid 🙂 nemcina no to poznam... 😠

tara39
17. mar 2010

natalie aj ja som chcela v 17 ale babo sa nejak poponahlalo...
lia tak z casti, chcela som velmi ale na druhej strane som chcela este pockat...

lia23
17. mar 2010

jaj jasne tara..ty si to uz vrvela..som zabudla:Duz sa mi mota setko cokto napise:D

tara39
17. mar 2010

to ti verim lia, nedavno som tu pisala ze sa riadne rozrastame 🙂 aj mne sa to uz pletie 🙂

tara39
17. mar 2010

joooj zas som tu sama

petra89
17. mar 2010

tara, tak ako bola si u lekára? a ako rodičia? kedy im to už povieš? v koľkatom si už týždni vlastne?

lia23
17. mar 2010

tara:Duz som tu aj jaa🙂bola si uz ozaj u toho doktora:: 🙂 🙂 🙂

tara39
17. mar 2010

petra v deviatom. este neviem
lia huraaa, poucena nemcinu? este nie moja musim sa s priatelom dohodnut, a nevies o dakej dobrej doktorke?

lizatko1009
17. mar 2010

tara ja som 3cka. a babo ked o 2 tyzdne skor do inkubatora nepojde, jedine zeby malo nejake problemy, moj sa narodil v 37tt a nebol, ale vacsinou davaju vsetky babatka sa trosku ohriat do inkubatora.

tara39
17. mar 2010

a kedy si otehotnela lizatko? porodila si v druhaku? ja ani neviem preco, ale bola som presvedcena ze si stvrtacka 🙂 ano aj podla mna nedavaju ked sa narodi o 2 tyzdne skor, to je uz podla mna normalne

katka_28
17. mar 2010

Ahojte baby, no neviem jak vy, ale mne pripada ze tara39 vsetkych pekne vodi za nos...toto vse 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre