Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
29. mar 2010

lia ten moj sa robi teraz tazky frajer: baby kukajte ja uz mam bejby, pis IP

kajiq
30. mar 2010

Wrrr baby...jakle mam nervy na všetkych chlapov..jake to je nezodopvedne 😔 jak male decka..je tu vlastne nejaka ktora je so svojim chlapom šťastna?? Možno jedna-dve...aj to pochybujem 😖 tak držim palčeky nech vam to vyjde...🙂

kormelia11
30. mar 2010

natalie_tmk...dnes je to 23DC v sobotu by som mala dostat lenze dostavam ju vacsinou skor ...dnes idem ku gynekologicke spytat sa ci prisli vysledky lebo mi brala vyteri tak ci to nahodou nebude aj nejaky bacil no uvidime len neviem co mam robit ked mi bude chciet dat antibiotika a ja neviem vlastne na com som...lebo s priatelom sa babatku nebranime ..som v takej situacii ze neviem co mam robit 😒 a okrem bolesti mi je aj zle na zaludku ale to je asi z toho ze mam stale bolesti mam aj zvysene teploty...ked bude mat na mna dnes gynekologicky cas tak sa s nou normalne o tom porozpravam..no tak som zvedava ako dopadnem..

lia23...no neviem ale skor nie ako hej ..pravdeodobne je to zase nejaky gynekologicky problem...

adelka89
30. mar 2010

kaji. ja jsem se svym manzelem stastna stasne moc a nikdy v zivote bych ho za nic nevymenila. Ale tys to asi nemyslela na me, ze? 🙂
Dneska jsem byla v poradne, mam porad hodne vysoky tlak,tak musime do nemocnice, prosim myslete na nas, at nas brzy pusti nebo at se Lukasek brzy narodi a nemusime tam dlouho lezet. ☹

wacinka
30. mar 2010

Kaji já jsem se svým manželem spokojená a nikdy bych ho nevyměnila 😉 😉 je to zlatíčko jsem spolu 11 let a z toho 4 roky svoji. Když sjem byla těhotná staral se o mě nepřekonatelně nádherně a i te´d se o nás obě moc krásně stará. Můžu s klidným srdcem říci, že ho i po 11 letech strašně miluji a on mě taky i malou, dává nám to neustále najevo. 😉 takže ne všichni chlapi jsou stejní 😉

adelka89
30. mar 2010

wacinka 🙂 taky si to nemyslim ze by byli vsichni chlapi stejni... 🙂 ja teda jsem s tim nasim tatinkem 7 let z toho pul roku jsme manzele ale jsme stastni a milujeme se nadevse 🙂 kazde zene na svete bych prala takoveho muze, jak mam ja 🙂

wacinka
30. mar 2010

to sjem na tom stejně taky bych jim přála takového chlapa jakýho mám já. Hlavně všechny kamarádky by si ho nejraději vypůjčili. Ale já ho nedám za nic na světě 😀 pomáhá mi i doma, Pere, žehlí uklízí. Fakt je úžasnej. Nechodí do hospody ani za kamarádam, všechen volný čas trávíme spolu

natalie_tmk
30. mar 2010

Juuj baby, tak vam zavidim 😀 Ale len v dobrom, samozrejme 😉

kormelia drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku, ak budes tehu, tak daj vediet 🙂

natalie_tmk
30. mar 2010

Inak dnes som si nasla nejake internetove stranky: centra pomoci pre matky. Ale myslite, ze by ma prijali, ked rodicov URCITE nemam v hmotnej nudzi?? 😒

maka123
30. mar 2010

ahojte baby taky se pridavam k wacince a adelce,mam taky hodneho chlapa,sice nejsme svoji,jsme spolu 3 a pul roku,a skoro 3 roky spolu bydlime

kormelia11
30. mar 2010

natalia...bola som pri gynekologicke zmenila mi len lieky a uvidime co bude ...ale velmi by som chcela babo 🙂

natalie_tmk
30. mar 2010

maka ako sa ma maly? A tebe je uz lepsie?

kormelia tak dufam, ze sa podari 😉 Lieky uz mas dobre? Nic nehrozi? A nerobila ti testy, ci nie si tehu?

kormelia11
30. mar 2010

natalia...priznam sa ze test som robila no bol negativny nemala som ho asi tak skoro robit 😒 ..tabletky mi zmenila lenze zabudla som sa jej spytat ci v pripadnom tehotenstve by mohli poskodit 😒 som nevedela kde mi hlava stoji lebo som celu noc nespala a rano zvracala tak vela veci som sa jej zabudla spytat ☹
a ty sa ako mas?? 🙂

natalie_tmk
30. mar 2010

Nemas nejaky pribalovy letacik k tym liekom? Precitaj si ho, a popripade hod do googlu nazov liekov a precitaj si tam mozne rizika a situacie, kedy sa nemozu brat. Pre istotu... 😉

Ja sa mam celkom fajn, v ramci moznosti 🙂

kormelia11
30. mar 2010

pise tam to co pri vsetkych liekov ze pocas tehotenstva by sa nemal pouzivat 😒 no co uz asi to risknem do tej soboty..keby mi aspon tak zle nebolo ☹
aky si mala den?

natalie_tmk
30. mar 2010

A je fakt nutne, aby si ich brala? 😒 Keby nahodou, vies... Keby si bola teoreticky tehotna, tak v ktorom tt??

Celkom fajn den. Trosku narocny, ale nastastie zajtra je uz posledny den skoly a zacinaju mi prazdniny 😀

corinne_99
30. mar 2010

Caute babyyyy 🙂

Natalie, zlatko, zajtra ktorym vlakom cestujes? Som ti dnes doobeda volala, kde si trcala? 😀 Napis IP 😉

lia23
30. mar 2010

ahojte babulky..🙂lizatko...ti chlapy u fakt svine...a vedia len vyuzivat...teda cest vynimkam.

kajiq....aj moj je vynimka..aj ked viem ze obcas...teda vecsinou je to moja vina..ked sa hadame..aelt ak:Dlubime sa🙂

Adelka..my ti tu setky bdueme drzat palce..aby bol Lukasko zdravucky..a aby sa uz anrodil..a hlavne aby vsetko dobre dopadlo🙂

kormelia..ja ti to prajme..ja viem ze sa na babo tesisi a prajes si ho moc...🙂tak dufam ze sa ti to vydari🙂drzim palceyk...a kolko mas do MS???

adelka89
31. mar 2010

ahoj holky tak jen hlasim, ze jsme v poradku tlak se zlepsil a tak nas pustili domu, brali mi krev na krevni obraz a biochemii a vysledky jsou dobre i moc takze jsem klidnejsi 🙂
malicky vazi jen 2,5kg je mensi nez by mel byt, tak snad nebudeme prenaset 🙂

simusska
31. mar 2010

jej adelka gratulujem a neboj maly ti este dorastie...deti v poslednych tyzdnoch rastu najviac...mozno nebude mat 4 kg ale vahu urcite bude mat dobru

adelka89
31. mar 2010

simi, jj ja vim jen jsme se s manzelem vcera smali tomu, ze ho premlouvame, aby uz vykoukl na svet a on ma chudacek jen 2.5kg 🙂 ale je to nase sikulka, maminka je taky malicka tak nema po kom byt veliky 🙂

simusska
31. mar 2010

ale adelka ved mas este casu cely mesiac tak si uzivaj este kym je v brusku lebo potom budes mat sotva na nieco ine okrem maleho cas

adelka89
31. mar 2010

simi no ja si moc uzivat nemuzu, jsem natekla, mam vysoky tlak ale dyt to znas, taky ti uz posledni tydny nebylo nejlip 😔
stejne to nijak neovlivnime, malicky vyleze na svet az on sam bude pripraveny .-)

simusska
31. mar 2010

no ved to..tak si to skus aspon nadspat🙂 🙂

lizatko1009
31. mar 2010

adelka neboj este vydrz aspon tie 2tt mne sa narodil v 37tt a mal 2950kg, ale je pravda, ze posledne tyzdne najviac priberaju 😉

simi 😀

norikk
31. mar 2010

baby, to uz mozem citit pohyby?? ja som myslela ze si namyslam, ale ako som citala v adelkinom fotoblogu ta citila od 14 alebo 15 tt 😅

maruska_p
31. mar 2010

norikk podľa mňa to môže byť ono 😉 Niektoré to cítia už v 15tt. Ja som tuším v 18.tom zacítila prvý krát. U každého je to individuálne. Niektorá to cíti až v 22tt. Čítala som aj tú tému na koníku 🙂

kormelia11
31. mar 2010

natalia..som sa rozhodla ze pockam a lieky zacnem brat az po ms ..ved aaj tak neviem ci by mi do soboty pomohli lebo pocas ms by som ich nemohla brat lebo su vaginalne..juj aj ty si sa tak tesila na prazdniny mne sa tak ulavilo ze konecne trochu volna..

lia23..dakujem si velmi zlataa 🙂 v sobotu je den D ...tak sa necham prekvapit ci pride ms alebo nie 🙂

sisi8881
31. mar 2010

kornelia, ja som na tom tak isto ako ty.....tiez chcem zacat uzivat lieky vaginalne a cakam na ms ci dorazi, lebo tiez sa snazime o babo

tara39
31. mar 2010

kormelia a ty chces to babo? asi ano, tak ti drzim palce 😵 baby pisal mi ze jeho mama to uz vie a ze to vzala v pohode ale ze to mam do nedele povedat doma...tak sa uz musim prinutit. tak dufam ze to vezme dobre aj moja ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre