Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
14. dec 2009

gerci90 som ozaj konečne ten kočarik zohnala 3kombinacia kriklavo zeleny od taka a fest dobra cena 300eur pohodka nie????čo si dneska robkla???

gerci90
14. dec 2009

dobra...odfot a posli foto.....a kde si zohnala??,a dneska som bola na tom sone skoro 3hod,ma slo už porazit,,ale tak stalo to zato vieš ako mala je ok...vsetko sedí....no co viac možem chciet:Da ty co moja??
😕

valria321
14. dec 2009

podavam sem niake fotky len som nemala teraz niake dobre ....v žiline v jednom obchodiku a celkom ma zaujal tak som dala zalohu a pojdeme potom pren...3hodiny a to čo si tam robila??už si bola na ten odposluch??no ja dnes som bola v meste niake darčeky pokupiť no samozrejme zase sme skončili v detskom obchode už mi mama nadava že mam toho vela som kupila taky velky mesiačik na postielku čo sa natiahne a hra....kedy ideš zase do poradne teraz budeš chodiť už asi každy tyžden že????

gerci90
14. dec 2009

no do poradne-....vo štvrtok a ja na odposluch chodim od 32tt...bo som sa zacala skor otvarat tak pre istotu..

valria321
14. dec 2009

gerci90 no ja začnem chodiť až od tohnto lebo som bola minuly tyxžden a ešte som bola zavreta normalne aj krčok som mala cely juj dufam že budem ešte aj prenašať moja mamina prenašala vždy tak snad to nebudem mať po nej.....môžem sa opytať teda ak ta to neurazi kolko si pribral počas celeho tehu??

gerci90
14. dec 2009

jasne možes,,,,mojka necelých 10kg...a ty????a no ja som otvorena na spicku prsta-

valria321
14. dec 2009

no tak ja 15kq a to ešte priberam hm hehe som zvedava ako zhodim ja som malička a vyzera to dosť smiečne pred tym ako som otehotnela som bola chudunka no čo tak začnem chodiť do fitka abo čo...okis idem ja offik lebo som pobehala po meste a ma akosi hlava boli hm☹(paa zajtra🙂)))

kormelia11
14. dec 2009

ahoojky 🙂 ste tu vsetky nastrocne 🙂 ? mozem sa pridat 😉 ?

gerci90
14. dec 2009

kde ste kto???halooo 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

juliq101
15. dec 2009

Ahojte kočky ja len tak zas na rýchlo lebo mám dnes toho veľa straaaašne 😝 u mňa nič nové púriateľ ešte ani netuší on ma 19 🙂 myslím ale,že ma v tom nenechá je zodpovedny 🙂 ...inak nechápem na čo chodíme do tej školy dnes sme nič nerobili celý deň 😝 dnes idem prepichovať dvom babám uši dalšie dierky a robiť vlasy zajtra máme večierok mno a ja idem na nechty 😵 sa teším už 😀

juliq101
15. dec 2009

kormelia11 sú tu aj staršie 😉 jasne,že môžeš napíš niečo o sebe 😉 čakáš bábo?

kormelia11
15. dec 2009

juliq101 j sa len pytam lebo ma tato tema zaujala a ci cakam ?zatial neviem 😀 😀 meska tak sa necham prekvapit

juliq101
15. dec 2009

A koľko máš rokov ty?

kormelia11
15. dec 2009

jej ty si este tu 🙂 no ja mam 19 😀 akurat som si citala tvoje prispevky gratulujem ti a ta obdivujem ze si to tak mamke dokazala povedat moja napr by to velmi zle brala ☹

jankaat.
15. dec 2009

ahojte.. tak ja mam tehu potvrdene aj lekarom zlatz to clovek.. volala som mu dnes rano a on ye bud hned alebo po novom roku..takze hned🙂

uy len ako povedat rodicom..

kormelia11
15. dec 2009

jankaat. tak to potom gratulujem 🙂 a rodicom sa kedy chystas povedat budem ti drzat palceky

valria321
15. dec 2009

baby gratulujem k tehulokovaniu hlavne nech ste zdravučke a babetka tiežž🙂)

jankaat.
15. dec 2009

a inak mame krasnz termin- na moje meninky... tyzden po priatelovzch narodkach.. a 2aj nieco tzydnov po mojej 18tke 😅

jeej a dakujem🙂

a rodicom niekedy cey vianocne sviatky🙂..alebo podla toho aku budu mat naladu... s mojou mamkou to bude trosku tazke..

kormelia11
15. dec 2009

jankaat tak temin sa vam naozaj vydaril 🙂 .. sa tesim s tebou 🙂

jankaat.
15. dec 2009

kormelia ja sa asi dotesim ked to zisti moja mamka 😔

kormelia11
15. dec 2009

jankaat. neboj mozno budes sama prekvapena ako to zobere..zo zaciatku mozno nebude nadsena ale potom sa bude urcite tesit verim tomu 🙂 ja si viem predstavit moju mamu takze ta viem pochopit no len aby som sa o tyzden aj ja nepridala 😀 ze co a ako budem vysvetlovat rodicom 😀

jankaat.
15. dec 2009

ja mam s mamkou teray dost nastrbene vytahy ona neznasa mojho priatela...ale bude musiet to nejako roydychat🙂
a rodicom sa to da lahko vysvetlit len to ye ako to oni prijmu..

gerci90
15. dec 2009

tak ako kukam mame tu dalsie potvrdene tehulkovanie🙂)gratulujem...a baby viem že to nieje najlahsie povedat rodicom a pripravit ich nato ale ak mate oporu v partnerovi tak to mate vyhrate,,,, 😅 hlavu hore teraz vy same budete matkami.... 😉

kormelia11
15. dec 2009

jaj aha ☹ ale ako vravis nejako to rozdycha 🙂 bude sa nakoniec tesit ved bude mat vnuča 🙂 a ak sa smiem spytat prisla si na to tak ze ti meskala alebo si mala aj ine priznaky

jankaat.
15. dec 2009

gerci dakujem.. a opora v parnerovi si myslim ze je to najmenej ak ma chlap rozum🙂

kormelia.. ja som to tusila.. neviem ako ale proste tusila ja mam dost aktivny zivot a posledny tyzden som bola staale unavena podrazdena... nicnennaznacovalo tomu ze dostanem kramy.. a oni aj tak nedosli.. 2dni potom ako mali dojst som mala pozitivny testik... a potvrdene lekarom uz aj🙂

kormelia11
15. dec 2009

jankaat. a priatel uz vie? ci dostane to ako darcek pod stromcek 🙂

botis
16. dec 2009

ahojte vitam nove baby 🙂
som sa dlho neozvala, neni cas mam skuskove teraz ☹
no a vyzera to tak, ze porodim do Vianoc

michel.r
16. dec 2009

ahojte holky ja mam tiez len 17 rokov a moj priatel ma 18 a budeme mat prve babo ja som 32 tyznov tehotna no skoro na konci ale bojim sa čo ma čaka teraz 15.12 som mala poradnu a moj lekar mi povedal ze je umne dieta otocene tak sa teraz bojim či sa mu nič nestane a či sa do porodu otoci neviete mi poradit?

valria321
16. dec 2009

ale michel.r je stale možne že sa ešte 100krat otoči neboj a ked nie pôjdeš sekciou ja mam tiež taky strach o moju maličku princezničku najradšej by som bola aby už bola pri mne 🙂))dufam že sa tvoj drobček stihne otočiť držim prstik🙂))

jankaat.
16. dec 2009

ahojte

kormelia priatel to vie...hned som mu to povedala.. aspon sa konecne rozhybal a zacal si hladat pracu 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre