Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

bashenka
2. apr 2010

A z BA som aj ja potom mozme chodit vencit krpcataa a kam chodis na skolu?

natalie_tmk
2. apr 2010

Bajkalska 😝

zuzinka6
2. apr 2010

Nat simtě, nejdůležitější je mít byt a trvalej pobyt pro to dítě!!!!bez toho nebudeš nikdy doma, věř mi. A i když si třeba najdeš přítele a novýhpo tatínka, tak se pořád nemusíš nikam stěhovat a když to nevyjde, jednodušše ho vystěhuješ a máš klid no..tak!!
takový štěstí jsem neměla..otěhotněla jsem po 2 měsících..to dítě jsme chtěli a tatínek za malou jezdí, alimenty platí 2000 soudně, nijaký spory spolu nemáme, my bydlíme u mojí mami a jsme spokojené...ale také jsme v pronájmu..což je docela pálka za nájem.takže drž se té úvahy o bytu a necouvej, jdi dopředu! a všechny ostatní taky!!

natalie_tmk
2. apr 2010

zuzinka ja viem. Uz som ani nedufala, ze nieco dobre pride. Ale idem dopredu len kvoli drobcovi. 🙂

zuzinka6
2. apr 2010

nat to si piš!! počkej po porodu, budeš ráda, žes to nevzdala. a kde máš rodiče?

natalie_tmk
2. apr 2010

Uz sa na to malicke tesiiim 🙂 Doma 😀 Alebo ako si myslela, ze kde su? 😀

zuzinka6
2. apr 2010

jak to tu čtu, tak zvážim, zda poslat dítě na intr🙂))))))))ale co, když se to má stát, stane se to i doma ve slepě ne!

zuzinka6
2. apr 2010

ja myslela, že jeko odkud jinak jsi, nebo jsi vždycky bydlela v BA?

bashenka
2. apr 2010

A hlavne ked to male bude troska väcsia a povie ti jak ta velmi lubi 🙂 Tak to je na nezaplatenie 🙂

zuzinka6
2. apr 2010

Bash jojojo🙂

zuzinka6
2. apr 2010

holky a kde máte fotky?a jsou tu někde i z Popradu?

natalie_tmk
2. apr 2010

zuzinka no som z Kosic. Aj teraz som v KE (na prazdninach) a v BA studujem a byvam tam na intraku.

tara39
2. apr 2010

natalie pocuvaj ma povedali mi co tebe ze si to mam dat vziat ze nemam ani spekulovat inak ma oco vyhodi...

natalie_tmk
2. apr 2010

tara a napr. ku priatelovym rodicom by si ist byvat nemohla? V najhorsom. Ja som vtedy bola tusim v nejakom... 13. alebo 14t

tara39
2. apr 2010

jeho mama povedala ze nechce aby sme tam boli ale podla mna by to slo prinajhorsom fakt...baby co mam robit????

krpcek
2. apr 2010

tara a boli by toho schopni? nie su to len vyhrazky?

tara39
2. apr 2010

moj otec asi aj ano, a mamina s tym nic neurobi

krpcek
2. apr 2010

tara to ti nikto nepovie, ze nechaj si to, alebo ze chod na potrat - ty musis vediet, co chces. . . dieta je na cely zivot, je to strasne velky zavazok, ktory sa neda vratit spat.

krpcek
2. apr 2010

ona by ho nezastavila?

tara39
2. apr 2010

ja ho chcem

krpcek
2. apr 2010

ja by som povedala, ze nechaj ich trosku vychladnut a potom sa uvidi - hlavne sa rozhodi ty, co chces.

bashenka
2. apr 2010

A keby si povedala ze uz sa neda vziat?

krpcek
2. apr 2010

urcite?

krpcek
2. apr 2010

idem dovarit obed a hned som tu. . .

inak neviem, kto sa to pytal, ale moja mala je hotovy cert - strasne hyperaktivne dieta, ked ju nieco na chvilu zaujme, hned to musim vyuzit. . . ale dnes mame doma aj tatinka, tak mam trosicku volnejsie.

tara39
2. apr 2010

v utorok ma berie k doktorovi a asi bude chciet aby mi to hned spravili ja neviem! bashenka ako jej to poviem...ide so mnou k doktorovi. krpcek neviem ale ona je uz tiez asi na mna nastvata

zuzinka6
2. apr 2010

tak ku svokre ani nááááhodou!! Holky neblázněte!!!!!já to "přežila" 1,5 roku a víceméně jsem utekla...v životě už bych do toho nešla

natalie_tmk
2. apr 2010

tara povedzs priatelovi o tom, nech sa doma porozprava so svojimi rodicmi, ci by ste fakt v najhorsom nemohli ist byvat tam.
Prinutit ta nemozu! Od 145 alebo 16 rokov si v tejto veci zodpovedna sama za seba. Keby si mala 14, tak by to bolo ine. Ale od 16tich rokov moze ist dievca same na potrat, bez toho, aby to rodicia vedeli. Takze je to rozhodnutie LEN A LEN na tebe! To aj mame vysvetli, nechod tam, ona ta nemoze prinutit.

natalie_tmk
2. apr 2010

* 15 alebo 16

tara39
2. apr 2010

natalie ze ona teraz povedala ze je to ich vec...takze nemam kde ist

bashenka
2. apr 2010

Krpcek - Ja to iste... ja som tak hyperaktivne dieta este nevidela.. ledva stiham kukat co je tuto na konovi pri tom este robim polievku a zabavam malu na stastie teraz tlaci na nocniku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre