Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
20. máj 2010

Mnaaaam..ja by som ti tie čokoladky zjedla..8o)))..a ake torty to ides robit??Dneska mas pekny "letovy" plan..si si mala nejake veci porobit dopredu.... 😒
Inak, dala som nove foto, ale asi si ich uz videla..8o))

mon777
20. máj 2010

No dobre, idem sa ja na ten bus vychystať, tak mi drž palček, nech všetko postíham 😀 Keď sa vrátim domov a bude sa mi dať, tak sem prídem a sem-tam odpíšem popri robote 😉

mon777
20. máj 2010

misss...ale ja som mala len jednu tortu robiť, no potom som si spomenula, že má aj sestra narodky v piatok, tak ma ide poraziť. Na Peťovu tortu mám všetko doma...ale na Ivet nemám nič 😀 Len cesto upečené 😀 😀

mon777
20. máj 2010

Ach jaj...ešte 20 minút mám právo kvasiť na PC a potom šprintýýýý 😀 😀

mon777
20. máj 2010

Och...až teraz som si uvedomila, že som ti nepovedala, aké torty 😀 Peťko bude mať celú čokoládovú s kokosom na boku, marcipánovým mackom (lebo večné dieťa 🙂 ) a 20 bielymi sviečkami a ozdobená bude bielym. A Ivet pôjde zasa s farebným cestom (biele - hnedé - biele - hnedé), celá bude obsipaná kokosom a na vrchu bude mať marcipánové ružičky a 19 ružových sviečok a zdobená bude hnedým 😀 Aby boli na striedačku 😀 😀 Hnedá s bielym a čisto biela s hnedým 😎 Pekné budú, nie??? 😀

misss
20. máj 2010

Najkrajšie a hlavne z lasky..8o))

krpcek
20. máj 2010

ahojte. . . ja si myslim, ze na FB to hra dalej, pretoze ak ju admini blokli, tak sa nevie dostat na MK a tym padom ani nevie, ze bola odhalena.

misss
20. máj 2010

krpček, myslis???

krpcek
20. máj 2010

miss myslim, ze ano. pride mi dost nepravdepodobne, ze by na jednom intraku boli tri tehu zaby a pritom bola kazda z ineho kuta slovenska. 😅

krpcek
20. máj 2010

jaaj a este som sa zabudla spytat - raz som tu videla, ze sem pisala nejake 13-rocna baba, ze chce babo - to bolo co????? 😅 😖 tiez natalie?

pepppe
20. máj 2010

bejbypd,,,,jaaaaaaaj 😉 noo tak ta bola ozaj nejaka divna,,,,ja si vas tu obcas precitam,co nove a tak,neni som uz nast,ale tak somblizko

trdielko149
20. máj 2010

ziadosti potvrdene 🙂 potesili ma 😀
lizatko mna tiez zbil ex dodnes je na slobode ... za ublizenie na zdravi samozrejme podla vaznosti je to 3-8 rokov ... takze tak ...
mon777 ja sa chystam cez obed do mesta 🙂 aaa moja Emmka ma ukonceny 8.mesiac cize je v 9. a ma len dolny zubok ,kazde dietatko je ine,este ani nelozi,nechce sa jej a kde to chodit?jedine keby ju davam do choditka a to nemam,ale kamoska mi preda tak buduci tyzden bude choditko uz aj doma ale vraj to nie je dobre koli chrbatiku davat tam dietatko ... tak asi ju tam zacnem davat vtedy ked sa aspon postavi 🙂
my cakame navstevu az zo Sabinova ta hutorime doma aby sme ši pocvicili vychodniarcinu a snazim sa aj spievat chichi 😅 a tak lietam v byte ako vcelicka nejaka- polievka je uz hotova,periny sa peru,ciste su navlecene,podlaha umyta,povysavane,rezne obalene,na zemiakovy salat sa varia zemiaky 🙂 🙂 drobcek sladko spi ... zasnem sama nad sebou aka som len sikovna 😉 obcas sa aj sama musim pochvalit .. hehe no akurat ze som stale v pyzame

norikk
20. máj 2010

ahojte,skoda no,ze to tak dopadlo...ja som, este aj v skole spoluziackam rozpravla o natalie....ale musim vam povedat,ze ona mi bola hned nazaciatku divna,no,ale nakoniec som ju prijala a dopadlo ako dopadlo....

mon,si sa pytala, ze co by som chcela...hm tak nazaciatku tehu som chcela chlapceka,lebo synovia mi pridu viac taki,zemiluju viac svoje matky,ako dcery...ale tak,teras s priatelom male uz automaticky volame Sonička....tak snad nekrivdime malemu,ak to bude chlapec...

norikk
20. máj 2010

trdielko klobuk dole 😀 ....... ja som dnes tak akurat na wc a po jest zaslaodkedy som pred chvilou vstala 😀
vcera somvarila obed, dnes buduce svagrinky,tak ja lenosiim 🙂
priatel mi dnes robi posledne maturity......

mon777
20. máj 2010

misss...no to budú, to si píš 😀 Už sa hróóózne teším, keď ich obaja uvidia 😀 A ako budú sfukovať sviečky 😀 😀

trdielko...hmm...ja som bola teraz v meste. Akurát som došla domov 😀 Ale kks...som mala iný zhon 😀 Len sa tak za mnou prášilo 😀 No hej, šikulka si, to treba uznať 😉 Ale ja sa nemôžem teraz doma ani pohnúť, lebo otec zaspal na gauči v obyvačke a nechcem ho zobudiť (je po 13 hodinovej nočnej 😖 ).

Ale aspoň tie darčeky môžem zabaliť a trochu si oddýchnuť po lietaní po obchodoch 😀 😀

zuzu4444
20. máj 2010

ako sa vlastne nato prislo ze natalie je podvodnicka?

sigsauer
20. máj 2010

Lizatko, krivá výpoveď je trestnýčin, len treba dokázať že klamal pred vyšetrovateľom pri výpovedi..

lia23
20. máj 2010

tara..prepac ale to cele si zle pochopilaa...urcite sem nehovorili ze si vymyslenaa...to bol len taky zart...uz ekd sme sa smialy na natalie...prepac ak sme sa ta dotkli...mozno sme to nemali..no urcite sme to nemysleli zle....nehnevaj saa ☹ ☹ ☹ ja viem ze si si toho dost vytrpela..ved sme si pisali..a viem ze to neoblo lahkee... 😉 😉 😉

zuzu4444
20. máj 2010

tara...presne tak ako napisala lia, uplne s nou suhlasim, nehnevaj sa ☹

simusska
20. máj 2010

baby a fakt ako to bolo s tou natalie? ja som to nikde nemohla najst

estterka
20. máj 2010
simusska
20. máj 2010

fuha...tak to som necakala ona je aj corinne....?????

lizatko1009
20. máj 2010

estterka uz som to v jednej teme citala, hadzem si tie nicky do googlu a hned mi ju vyhodi aj fotoalbumy mala na kazdom.

simii jj bolo chod viac stranok do zadu.

estterka
20. máj 2010

no co vam poviem,u nas v teme si indetitu vymyslela hned zakladatelka..

lizatko1009
20. máj 2010

a najdete si aj to co pisala

simusska
20. máj 2010

lizatko ja som bola az po 270 a nejak som to nezaregistrovala...kde?

monkula
20. máj 2010

ježiši a žiadna nemá moej deti v albume, že? 😅

lizatko1009
20. máj 2010

posledny prispevok na tej strane hodila jedna link, len ho musis skopirovat a prilepit a uvidis, ta natalie bola aj maruska, katka08 a blud inych ved aj tu si pamatam ako natalie sa dakovala katke za veci a pritom to bola ona sama.

lizatko1009
20. máj 2010

jezis baby pozeram na tu prave co mala tolk onckov a ved to bolo vidiet, ze fotky postahovala pozrite si jej album

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anarida/

ma tam pofotene brucho a vsimnite si raz ma na nom znamienko raz nie, by som jej pazury polamala, urcite ma namiesto prstov kravske vemena, ked take dokazala tu pisat !!! 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre