Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

prdka1234
7. mar 2010

caute baby pocujte poradite mi ??? predvcerom som mala chraneny styk ale je mi zle su to zaludocne problemy ze??? nemyslim si ze by som bola v tom .... vas nazor???:D

lia23
7. mar 2010

počuj prdka..ak si mala chraneny sex...tak urcite nie si tehotnaa...zle ti je z niecoho ineho...a keby si aj bola tehotnaa..tak urcite by ti teraz zle enbolo ej to moc skoro...myslim si ze nie si tehotna...

simusska
7. mar 2010

baby nohy ma sice neprestali boliet ale tie kramove bolesti presli akurat mi ostali take pichave bolesti v slabinach ale to len ked chodim tak to sa asi este len moje telo pripravuje na porod ale konecne aspon daco

lia23
7. mar 2010

hmm ani sa simi nenazdaaass...a malicka bdue pri tebee...tesis sa coo?🙂

maka123
7. mar 2010

taky zdravim holky,tak ja se citim skvele
simusska tak treba uz to mas za par,ja si jeste pockam zitra znovu na kontrolu 😒

lia23
7. mar 2010

akojte kocky..zachvilku to mate za sebou...jooj..ako vam ja zavidimm ☹ ale na druhej strane vam to prajem 🙂

simusska
7. mar 2010

zajtra idem idem do poradne tak uvidime ze co mi povie moj doktor...ja uz by som chcela aby to prislo cim skor...uz sa mi viac nechce cakat...aj bat sa uz pomaly prestavam 🙂

maka123
7. mar 2010

porad si preji aby se malemu zachtelo samo nechci aby me vyvolavali ☹ ale je to tvrdohlavec neda si rict

maruska_p
7. mar 2010

Ahojte baby.
Tak mne bolo teraz v poslednom čase nejako horšie. Chrbtica, nohy, bolesti brucha. Zajtra idem na kontrolu tak uvidím, čo mi povedia.
Mne sa to už zdá, že porodím o chvíľku a vy to máte ešte bližšie, tak vám držím palce 😉

norikk
7. mar 2010

ahojte,chcela by som sa spytat,ci je normalne ze ma boli brucho,ako keby som mala svalovicu,lenze tu ja nemam mat z coho 😖

adelka89
7. mar 2010

ahoj holky
pridala jsem do alba nejake fotecky briska, tak jestli chcete muzete mrknout 🙂

lia23
7. mar 2010

Ahojky Adelka.kukala som fotocky..a mas krasne brusinko... 😉 😉

jankaat.
7. mar 2010

ahojte🙂 mam viacero noviniek je to nadlho...
udobrila som sa s mamkou- len budem na cas zit s tetou aby sme sa zbytocne vzajomne s nou nenrvovali kedze sa boji o moju buducnost aby somto nemala take tazke ako mala ona..

a rano ma caka cesta na chirurgiu vycistit ranu na nohe 😒 krasne sa mi zapalila zahnisala ..ach jaj

lia23
7. mar 2010

ahoj jani..tak ja sa tesim s tebou ze e to v poriadku...🙂a asi to tak bude najlepsie..a s nohou si mala coo??

jankaat.
7. mar 2010

lia aspon na cas problemy s mojou rodinou zazehnane...uz len keby zacali akceptovat mojho priatela..

a s nohou neviem akosi nepametam si.. mala som tam taku malu ranu ako keby som sa na nieco napichla cca dva tyzdne dozadu a teraz sa to akosi zhorsilo..

lia23
7. mar 2010

hmm no tak to ano...aspon ezje s vasimi v pohode..enboj aj to pride..🙂proste boja sa o teba...ze ti nejaky chlap ublizi..ale neskor zacnu draheho akceptovat..kolko ste uz spolu???

jankaat.
7. mar 2010

oficialne sme spolu 4mesiace 😅 😀 ... ale pozname sa cca rok a pol ... a predtym este rok na nete🙂.. cize nie dlho..

a moja mamka mala tazku mladost chapem ju preco je taka..

lia23
7. mar 2010

hmm no vidis..to je preto taka...aj oco...lebo mu neveria dostatocne..ale neboj..ekd budu vidiet ze ste si fakt sudeny...ze sa lubite..🙂...a tesite sa na babo..tak si ho aj oni budu vazit..🙂ja som s mojim drahym 2 roky..a u ho beru do rodiny..🙂takze neboj setko pride..chce to len cas..sama vies ze cas setko vylieci..🙂to vies velmi dobre...sak🙂ale somr ada ze si stastnaa..🙂tesim sa s tebou..a potichucku ti azvidim.. 🙂

jankaat.
7. mar 2010

lia som stastna ku stastiu nam chyba len kompletna rodinka 😅 😵
preco zavidis? 😕

lia23
7. mar 2010

lebo budes amt babetko..🙂ale top ja len tak v dobrom...ja ti to prajem🙂

jankaat.
7. mar 2010

lia ved aj ty raz budes mat neboj 🙂..

idem ja zalahnut dobruu🙂

lia23
7. mar 2010

hehe mna si nevsimaj..ja obcas mam take stavy ze sa mi chce plakat a lutovat sa.. 🙂 🙂 ale to prejde 🙂 🙂 oki bezaj..t.ak apapa rbu nocku:.. 😉 😉

maka123
7. mar 2010

lia a ty uz jsi byla u toho doktora bral ti ten hormonalni profil jestli je vse oka?taky uz pujdu na kute dobrou

lucinika
8. mar 2010

Prajem pekne ranko baby,
uz trosicku dlhsi cas tu o vas citam a chcem vam povedat ze vam vsetkym drzim palceky! Tak trosku sa medzi vas zaradujem aj ja,kedze mam len 22. Sice som si pre niektore "uzasne" ohlasy z mojho okolia na moje tehotenstvo isty cas na zaciatku myslela,ze je to dost skoro mat teraz dietatko,ale chvalabohu je vacsina ludi so mnou a tesi sa z toho spolu s nami. Velka vdaka ale patri aj vam tu,pretoze citanim vasich pribehov a nazorov ste mi dodali silu ist dalej 🙂

A babam pred porodom (maka a simmuska) zelam,aby uz mohli mat pri sebe svoje male uzlicky,ktore budu hlavne zdrave a stastne 😉

simusska
8. mar 2010

holky ja som dnes bola v poradni a myslela som si ze mi nic nieje ale lekar mi objavil nejaky zapal z dola a predpisal mi mnozstvo liekov alby som sa do porodu vyliecila...a co sa tyka toho porodu tak ked ma objednaval do najblizsej poradne(buduci utorok) tak mi vravel, ze si mysli ze sa uz neuvidime lebo po vysetreni mi vravel ze hlavicka malej je uz celkom nizko a uz len cakat ze kedy...

inak dnes mam tolko energie...idem upratat byt aby tu bolu cistucko ked nahodou pojdem do nemcky🙂mnoho bab mi uz vravelo ze ked ma chyti to take upratovanie tak porod je uz velmi blizko tak ja len dufam, ze aj je🙂

maka a ty ako?

adelka89
8. mar 2010

simi, gratuluju ke kontrole, ten zanet urcite nebude nic vazneho, daji ti pri porodu kapacky a malickou to ochrani 🙂 hlavne ze ji budes mit uz brzy u sebe 🙂
ja jsem dneska domlouvala pediatra a vzala nas jedna z nejlepsich pediatricek tady v Brne tak mam velkou radost .-)

simusska
8. mar 2010

adelka my budeme mat pediatricku svokru mojej svagrinej..ona je velmi dobra a je aj v rodine a to si myslim ze je fajn lebo bude moct prist malu pozriet aj domov co nechodi kazdy pediater a mam ju uz dohodnutu ku porode ze ona bude ta co mi prva skontroluje malicku ci je vstko ok...

ja uz som vsetko upratala a mozem povedat ze som sa ani neunavila...dnes mi je nejak extra dobre...no uvidime

lia23
8. mar 2010

Ahojte babulky..ako ze sa mate??

maka..ja som u doktora bola..predpisal mi duphaston na dalsie emsaice...cize bduem ho 3 mesaice uzivat od 15 DC 10 dni.. a uvidime..meriam si ovulku ale nic..uz som z toho strasne nervozna..znacim si ju na nete ale nezaznamenala ovulku..aj ked osm mala 3 stupajuce teploty...trosicku by sa to mohlo mozno podobat na vulku..ale asi nebola ked ju program nevyznacil..a som z toho trasne uz zufala..ja uz enivem co mam robit aby bola..dufam ze sa mi cyklus sa dako dokopy..bo ma uz porazi z toho..hormonalny profil mi nerobil...bral mi len krv na endokrinologicke vysetrenie..teda neivem ci eset neico robil..ale vyjadril sa len ku stitnej zlaze ze mam vsetko v poriadku a ze mam lieky uzivat...takze tak..ale zatial nic..uvidime ci aspon MS pride tak ako ma..

simi..dufam ze to bude setko v poriadku..tak asi to co ta bolelo bol ten zapal..ale je dobre ze ti to zistil a nasadil lieky..🙂bude vse v poriadku a malicka zachvilku na svete🙂

adečlka..a ty co??ako sa mas???volako uz si tu pomenej..🙂coze robkas cele dni???

maka123
8. mar 2010

ahojte holky tak ja jdu na kontrolu az o pul ctvrte tam mam byt,tak pak dam vedet az se vratim

ahojky luciniko vitam te mezi nami,dekujusnad to vse dobre dopadne

lia neboj to pride samo miminko si k tobe cestu najde,nejhorsi je ta psychika zkus na to nemyslet i kdyz vim ze se to lehce rekne,ze

simusska no to me doktor taky rekl pred trema tydnama ze je maly hodne nizko ze mam hrdlo spotrebovane a jsem otevrena,a ze uz se mozna neuvidime no a jsem jeste tady,snad nebudes muj pripad,me je dneska nejak divne myslim ze to bude bud dnes nebo zitra

adelka89
8. mar 2010

lia procitam to tady, ale nejak nemam na co reagovat 🙂
holky, uz bych sla taky rodit 🙂 trosku zavidim (jen v dobrem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre