Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

maka123
8. mar 2010

adelka mas krasne fotecky s briskem a co ty na kontrole co cipek drzi?musis stale lezet?

simusska
8. mar 2010

maka tak to ti drzim palce aby to uz konecne prislo a aby si uz mala maleho pri sebe z "opacnej strany" 🙂 juj a ja len verim, ze my to moc dlho pretahovat nebudeme...

adelka tak ty mas este casu...nikam sa neponahlaj este si uzivaj kym je malinky v brusku a oddychuj lebo potom uz asi moc nenaoddychujes 😀

adelka89
8. mar 2010

maka nene cipek je mnohem lepsi, maly je hlavickou vys, takze uz tolik na cipek netlaci. Porad odpocivam protoze jsem doma, ale ze bych lezela to ne 🙂
dneska me strasne boli zada, uz nevim jak si mam sednout, asi pujdu do mesta at na to nemusim myslet

tara39
8. mar 2010

baby ved sa nestazujte, vas caka par dni, mna este 7 mesiacov 😕

simusska
8. mar 2010

tara ale tak tych dalsich 7 mesiacov co ta caka je fajn...len v ten posledny uz aj to brusko najviac zavadzia a aj vsetko je tazsie a bolestivejsie...ved sama uvidis a potom sa budes stazovat aj ty

tara39
8. mar 2010

ale ved ja to nemyslim zle, ale mozte byt stastne, ja sa uz drobceka teraz neviem dockat 😵

tara39
8. mar 2010

baby a napadla ma jedna vec. ked ste boli prvy krat u doktora s tym, ze cakate babo, ake vysetrenia vam robil? lebo som niekde citala ze je toho strasne vela...je to pravda?

norikk
8. mar 2010

ja ked som bola prvy krat,tak mi akurat pichli vyvolavacku a odvazili ma,aby som pockala na kramy, ktore samozrejme aj tak nedosli....druhy krat mi vzali krv, a zistili ze som tehotna a treti mi uz robili odbery, na krvnu skupinu a ci nemam zltacku a tak...a samozrejme ultrazvuk,ten mi robili furt :D...a vzhladom na tvoj tt tara,tak ti uz daju aj knizku 😉

norikk
8. mar 2010

a hej este zmerali krvny tlak...a do kazdej poradne treba priniest moc....ale to su chvilkove vysetrenia,nic neprijemne...

jankaat.
8. mar 2010

ahojte babulky🙂

mam novinku po dnesnej kontrole -pravdepodobne budeme mat dvojcatka 😅 🙂

lia23
8. mar 2010

maka...ano pride to samo..lenze je to strasnee..ja nedokazem na nic ine mysiliet..eln na babo..anjorsieje ked vidim nejake mini veci..ja uz som sprosta..uz sa mi aj o miminku sniva....:(boze asi sa musim ist dat dako liecit..

adelka..verimt i ze by si sla uz rodit..ale eset mussi vydrzat..a malicke sa samo vypyta na svet🙂

jankaa..tak to ti gratulujem....musis byt stastna..aj ked ja osobne by som nechela vajcakov:D::Dhehe ale aj tk gratulujem..panbozko ti doprial aj zato prve..🙂..uz sa tesis??

jankaat.
8. mar 2010

lia aj sa tesim aj nie.. .mam pocit ze dve drobatka nemame sancu zvladnut 😔

lia23
8. mar 2010

jj tak ot ti verim..ja by som mala obavy tiez.a.el neboj zvladneteee🙂

simusska
8. mar 2010

tara ja ked som bola prvykrat u doktora tak mi len urobil ultrazvuk, vypisal tehu knizku a zmeral tlak plus moc a vahu a este ma pozrel aj zdola ale krv mi bral az v 16 tt

tara39
8. mar 2010

norikk a to si bola u viacerych? no ano uz to tak vyzera 😵 jani zvladnes, to mas za to co sa ti stalo....odmenu 😵

simusska
8. mar 2010

ja som predtym cakala dvojicky...ale bohuzial uz su v nebicku 😔 a tiez som sa moc bala...mozno aj preto ☹ ☹

tara39
8. mar 2010

a v ktorom tyzdni si bola simi? este nic nove s babom? nepyta sa?

tara39
8. mar 2010

to naozaj simi...? to mi je luto 😔 to si ich kedy cakala...?

jankaat.
8. mar 2010

ako zvladnut by sa to zvladlo len to sa asi nezvladne po financnej stranke..

tara39
8. mar 2010

tak toho sa bojim aj ja ale vzdy sa to vyriesi...neboj 😉

lia23
8. mar 2010

budes to mat jani dost tazkee...ale urcite to zvladnetee...a na kolko percent to je site??

denisocka
8. mar 2010

aj ja idem šmírovať ... janka,príd aj k nám, dačo som započula a teším sa

denisocka
8. mar 2010

janka,zvladnete !!!!!

tara39
8. mar 2010

inak, vsetko naj k MDZ

tara39
8. mar 2010

😉

simusska
8. mar 2010

bola som v 12 tt...a bolo to cez leto 2008...ale ja to beriem tak ze sa to malo stat...tak som kludne zmaturovala a po maturach sme si urobili druhe .... 🙂 beriem to z tej lepsej stranky...nebola som vtedy este pripravena mat babo

tara39
8. mar 2010

to si mala kolko rokov? jasne, som rada ze za chvilku mas 😵 😉 🙂

jankaat.
8. mar 2010

denisocka ako si sa mi tomu nechce verit...

lia ani neviem ale na dost vela kedze doktor videl dve -jedine keby mal zle okuliare tak to moze byt omyl...

tara aj tebe vsetko naj k mdz🙂

lia23
8. mar 2010

baby ktore ste si tu beralii bazalku??? 🙂

tara39
8. mar 2010

jani dakujem 🙂 a v kolkom si tyzdni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre