Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
21. mar 2010

tara..ahoj moja..no mna to tak boli..boze ani popisat to neivem..ale je mi to neprijemne..poobede osm si lahla..tak ma to bolelo..take mi topripada..ako keby som tam daco mala..citim to tak..aj ked hmatatelne tam nic nemam..al boli to len na tom sitom mieste...smerom nadol od pupkaa...a alvne ked lezim..alebos a chcem natianut..:(enives co by to mohlo byt???

jankaat.
21. mar 2010

ahojte.. ja dnes kaslem na ucenie nechce sa mi i tak neviem kedy mam skusky tak mozem oddychovat..🙂

lia a nemoze to byt slepe crevo? 😕 ja neviem ale hm?

norikk
21. mar 2010

vidim,ze nas tu na striedacku bolia brucha....

lia23
21. mar 2010

janka..mysliss????viem ze to obli brucho...ale myslis ze okolo pupkaa??? 😢

jankaat.
21. mar 2010

lia nie som si ista moze to byt hocico..ale ked ta to tak boli neskocis radsej k lekarovi? 😒

lia23
21. mar 2010

hmm nehce sa mi koli tomu terza utekat k doktorovi...ja som sa popohotovostiach nachodila dost...a uz si nasiurcite mslia ze si namyslam..myslimz e spelak to nie je..to by ma bolelo aj v pravo dole...a bolo by mi zle..ale men nic nie je..man len boli..tak mi to pirpada..ako natiahnute..alebo co..ked sedim to eboli...ale ked lezim..taky nerpijemny pocit..a ked sa nadychnem..a brucho sa mi zvecsi.t.ak veedy to boli..:(bvobec neivme o co by slo:( ☹

tara39
21. mar 2010

lia ja som sa nemohla ani pohnut a take to bolo ako keby sa mi malo nieco roztrhnut, tak som sa bala ci to neni mimomaternicove ale stalo sa mi to len raz...a teba to stale boli...?

tara39
21. mar 2010

jani a ty mas individualny stud. plan?

lia23
21. mar 2010

ja samozem hybat..a moli ma to uz od rana...vtedy soms a nato zobudila..potom to bolelo cele doobedie...ked som sa nadychla..zhlboka..alebo natiahla..tak vtedy to zabolelo..a poobede som si sla lahnut..a znova to bolelo..a aj terza to boli:( ☹

tara39
21. mar 2010

no tak to neviem moja...a nemozes byt tehotna?

jankaat.
21. mar 2010

lia nech si myslia co chcu je to tvoje dzravie a to je najcennejsie ked to tak boli tak radsej chod..

tara ano mam individualny🙂

tara39
21. mar 2010

takze si na rizikovom? to ta dr. nechal? ani neviem v ktorom si rocniku, 2 ci 3?

lia23
21. mar 2010

tara..no teoreticky by to mohlo byt..ale prakticky niee...edze somenmala ovulku..t.eda neivem o tom.. 😢

jani..ale oni ma poslu domov tym ze mi nic nie je..tak ako vzdy:D

norikk
21. mar 2010

ale sak si pisala minule ze si 7 dni po menzese, a ako mozes mat menzes ked nemas ovu??

jankaat.
21. mar 2010

tara som na rizikovom kvoli tomu prvemu potratu a ja som tretiacka..

lia ale tak uvidis za pokus to stoji☹..aspon budes vediet ze si zdrava alebo doktori su mimo..

tara39
21. mar 2010

no stava sa hocico, ked si vezmes ze niektore maju menzes cele tehotenstvo...alebo ze pocas toho otehotneju...nikdy nevies 😉

tara39
21. mar 2010

aha jani...no ja musim dokoncit tento rocnik, bezpodmienecne...a potom si davas odklad buduci rok?

lia23
21. mar 2010

norik..ajsne ze je MS aj bze ovulacie..🙂

tara39
21. mar 2010

lia ale mne sa to tiez nezda...to ako moze byt bez? nechapem 😅

jankaat.
21. mar 2010

tara moze byt menzes bez ovulacie su tzv anovulacne cykly🙂 ale princip netusim...

a ja tento rocnik dokoncim nejako sice neviem ako jazyky fyziky a matika ale ja to nejako zvladnem🙂 a buduci rok uvidim ako sa to bude dat.. lebo na nasej skole v maturitnom velmi nechcu davat individualny a i tak pochybujem zeby som mala cas sa ucit☹ ale to ma mrzi ze teraz som zabehnuta v uceni a potom ked si dam rok pauzu tak neviem neviem ci sa dostanem tak lahko do starych kolaji☹
tara a ty na aku skolu chodis?

jankaat.
21. mar 2010

jaj mne nabehol 8tt 😅 😀 😵

lia23
21. mar 2010

a preco by som nemala mat MS ked nemm ovu....nepoculi ste nikdy o anovulacnych cykloch??stava sa to bezen...mozno ani vy niekedy nemate ovulaciu...a ani ootm enivete..a MS prisla...jednoducho nedoslo k dozreniu vajicka..🙂

lia23
21. mar 2010

teraz som si stlacial to miesto kde ma boli...a tak ako ked tokotri skusaju...stlacia a pustia...a ma zabolelo na tom mieste:(

tara39
21. mar 2010

to ani ja jani...ja si dam asi odklad prvy rok- uvidime co na to riaditel, mozno budem mat aj ISP...ale dostanes sa, a ak sa mas pri malych stresovat este ze skusky a toto...buduci rok maturity...ja som na gympli. a ty?

tara39
21. mar 2010

lia nespekuluj len lez...mozno budes prekvapena a babo sa ti ozyva 😅 dufam ze ti to prejde...

jankaat.
21. mar 2010

tara taktiez gympel 🙂 ale lutujem ze som sla na gympel..mne sa nechce na vysku...

lia skus zbehnut k lekarovi..pre istotu

lia23
21. mar 2010

tara..pochybujem ze by to bolo babo. ☹

jani..ak to neprejde..taaak pojdem urcite k doktoorvi 😢 😢

jankaat.
21. mar 2010

lia tak to dufam ze pojdes🙂

jankaat.
21. mar 2010

ach jaj idem ja si spravit jest a o chvilku k priatelovi na navstevu sa vyvencit aspon trochu ahoj🙂

tara39
21. mar 2010

jani len sa nestazuj 😉 vysku treba, a nemusis ist, alebo aspon nie hned. mna to tiez obcas omrza, vela je toho 😒 a co ti povedal riaditel a spol.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre