Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
17. apr 2010

adka - este neviem, nenapadne obehnem a dam vediet 😀

inak aj ja sa bojim, ci to uplne sama zvladnem, ale snad hej 😒

adka_praha
17. apr 2010

natalie dohodnute... 😀

norikk mame... 😅 teda skor ja mam... 🙄

natalie_tmk
17. apr 2010

Baby? Ja sa tu nechcem ZNOVA stazovat, lebo uz urcite vyzeram ako totalny mäkkys, ale dokedy clovek dokaze znasat podrazy od ludi?? 😒

lucinika
17. apr 2010

natalka co sa stalo? ☹

norikk
18. apr 2010

natalie,dufamze nic s babkou 😔

natalie_tmk
18. apr 2010

Tak vcera som sa pohadala s naj kamoskou, ktora doteraz pri mne este ako tak stala. Vykricala mi, ze som stetka, ze je to moja vina, ako som dopadla. A onedlho na to mi volala babka. Pocula, ze sa nieco deje, tak som jej povedala... a ona suhlasila, ze je to len moja chyba. Som myslela, ze aspon trochu stoji za mnou, ked ma berie k sebe, ale vcera mi to konecne vysavetlila - berie ma len preto, aby nastvala moju mamu - ziadnu lasku za tym vraj nemam hladat... 😢

norikk
18. apr 2010

jezis natalie, ☹ musis byt fakt silna teraz.... skus hladat silu aspon v tom babatku. ono ti ju da, a uvidis,raz ti to vsetko vynahradi... je to hrozne,ako sa k tebe vsetci spravaju...ja to nechapem ☹

natalie_tmk
18. apr 2010

Ja som si myslela, ze si na to uz zvyknem 😒 Ale nejako sa to neda 😖

To je jedno, aj tak tam budem musiet ist, lebo tu by som neprezila... tam aspon budem mat kde byvat ☹

norikk
18. apr 2010

uvidis,male podrastie,najdes si robotu,a sa osamostatnis

natalie_tmk
18. apr 2010

No len ako si tam najdem robotu? 😒 A ked este budem musiet cestovat mozno na slovensko za skolou? 😖 A konecne som si tu nasla 2 brigady, ktore strasne potrebujem, a o dva mesiace uz nebudem mat ani to 😢

kattka08
18. apr 2010

Ahojte 🙂

Natalie nechces ist dnes von na kafe? Vykecat sa a tak... 😒

natalie_tmk
18. apr 2010

Katka nemozem, o chvilu mi zacina robota...

corinne_99
18. apr 2010

boze, natalie, ja uz som sa tesila, ze sa budes mat fajn a konecne si mozes vydychnut ☹

lia23
18. apr 2010

jooj nataly..to mi je moc luto ze to setkos a takto ruti..ale neboj urcite ta za tymto setkym caka nieco krasne...uvidis..verim otmu..po kazdej burke zasvieti slniecko..aj ked sa to tak mozno terza nezda..viem ze mi ja lahko radit..kedze nei som v tvojej situacii....mo zivot vie byt pekna svina..a toto su len jeho prekazky a kskusky..ako by si setko zvladla..uznavam mas to takze...no urcite sa setkoobrati na dobre...bo vsetky tu vieme ze si zasluszzis len to najlepsei...bo si si uz toho dsot vytrpela.. poznam ake to je..verit niekomu...o ktoroom si myslis ze ta nikdy nesklame...a nakoniec sa dozvies ze ta len vyuzil a pouzil na nasratie....alebo vybavovanie si uctov...to nebolo pekne od tvojej babky..tie sm simyslela ze to uz bdues mat len dobre...ze uz bude fajn..ael ako vidim tak asi ee..ale ty to urcite zvladnes..a rpdies do ciela ako vitaz....tvoje babo si to zasluzi..musis bojovat koli vam dvom... 😉 😉 ☹ ☹ ☹

maruska_p
18. apr 2010

ach Natalie, zlatko 😒

Asi nechceš, aby sme ta ľutovali, tak ťa budeme povzbudzovať 😉
Určite to zvládneš, veď keby si nebola silná, nebola by si to dotiahla až takto ďaleko... Niekto to má v živote až nechutne ľahké a niekto prekonáva jednu prekážku za druhou. Strašne ma to mrzí 😢
U babky sa aspoň trošku pozbieraš na nohy, rozhliadneš sa okolo a potom ti to už pôjde ľahšie. Možno tam niekoho stretneš, možno sa presťahuješ inde a to malé ti bude pripomínať, aká si bola silná a môžeš byť na seba len hrdá 😉
Máš 17 a dokázala si už teraz viac, ako akákoľvek tridsiatnička napríklad. Postavila si sa vlastne proti celému svetu a tam, kde by každý iný sa už dávno vzdal, ti ešte stále ideš dopredu.
A za to máš (nie len) môj obdiv 😉

misss
18. apr 2010

Adkaaaaa..zubcek je vonku.. 😀 😀 .vy ako??este nevykuka???

natalie_tmk
18. apr 2010

Baby vdaka za podporu 😢

Kde ste vsetky? Uzivate si slniecko? 😵 Ja este stale tvrdnem v praci, tak pisem len cez mobil 🤐 A potom vecer sa aj tak musim ucit 🙄

natalie_tmk
18. apr 2010

Konecne som doma, ale neskutocne hladna 😀 Co si daaam? 😵

misss
18. apr 2010

Haloooo..dneska tu bolo nejako ticho...kde ste všetky??? ☹

natalie_tmk
18. apr 2010

Dnes je tu dost mrtvo 😒 Ale to aj posledne dni...

kattka08
18. apr 2010

Aooj 🙂

Natalie ako bolo v praci? Decka posluchali? 😀 Chceli sme ta prist pozriet aj s malou, ale nejako nevyslo 😖

natalie_tmk
18. apr 2010

katka - celkom dobre 🙂 Deti ti nedaju moznost mysliet na ine veci, a to je dobre, to som potrebovala... Ale kludne ste mohli, potesila by som sa 😉
Zajtra idem s deckami, co mam na starosti do parku, nepridate sa?? 😵 Napis IP

adka_praha
19. apr 2010

ahojte...
my sme boli vcera od obeda az do vecera voooonku... 😀 a vecer som bola uz taka k.o. ze som ani pocitac nedokazala zapnut... 😅
misss tak blahozelam... 😀 my este stale nic... 😝

natalie 😒 neboj, nejako to uz dopadne... 😉

misss
19. apr 2010

No..Adka, to ste sa dobre vyvetrali. 😀 😀 ..

Natalie..tebe to nejako strasne rychlo uteka..ved pokazde, ked kuknem na tie tvoje týzdne, tak je tam vzdy ine cislo.. 😀 😀 ...si prave v polovici...ako to vnimas???

adka_praha
19. apr 2010

misss ozaj... 😀 rychlo to ide... 😀

no sme boli kuknut svokrovcov, so segrou sme boli sadnut na terase na kafo a taaaak... 😀 ked bolo tak krasne... 😀 aj dnes je ok ale strasne dusno... 😝

misss
19. apr 2010

no u nas to nebolo vcera bohvieco...tu bolo dost pod mrakom..no..aj ja by som si isla niekam len tak sadnut??uz som nikde nebola ani nepamatam...8o))

dneska je tak pekne a drobec zaspal..dneska ideme na klbiky, tak von sa uz asi nedostaneme.. ☹

norikk
19. apr 2010

ahojte,ja som pred chvilou prisla zo skoly...mam nervy na triednu,strasne na mne sedi,,,...uz je to az trapne...3x sa mi totiz stalo,ze ma pocas hodiny na nieco upozornila,co som vobec nespravila....sprava sa ku mne ako keby som bola vagabund....napr 2x, ze mam v ruke mobil,pricom ja cez hodinu mobil vruke vobec nemam, mam ho v peracniku....a pri nej by som fakt nepisala cez hodinu smsky pod lavicou,ale ona ne,musi na mna vybrechnut a ja jej potom ukazujem prazdne ruky....a dnes zas....ze kde mam knihy...pricom som na lavici mala vsetko co treba...a ona "aha,dobre" ...ale furt na mna vystekne, newem ci ma chce nachytat ci co....ten mobil sa da vysvetlit,lebo ma furt s nim vidi cez prestavku, ale to je PRESTAVKA,..najhorsie je,ze mi sa ani porozpravat nevieme...to akokeby som bola pohadana s mamou...su rovnako stare a ona je navvyse stara dievka,tak newem ci mi zavidi tehotenstvo a priatela, alebo ako si mam vysvetlit tie jej trapne upozornenia....potrebujem teras od nej strasne vela veci vybavit ohladom skoly....sak sa stahujem ku priatelovi,a rada by som sla k nemu uz vo stvrtok,ze v piatok si pobehame zlatnictva a skusime zajst na matriku, aj ked svadba bude tu, no ale vypytajte ma joj ☹ ...ja nemam odvahu ist za nou, sme ako dva psy

norikk
19. apr 2010

asi to vyznelo,ze sa stahujem uz vo srtvtok,to nie 😀 ...len chcem ist k nemu na vikend,a on byva na Orave..

misss
19. apr 2010

No pekne..niektore ucitelky/profesorky su strasne nechapave a ked si na niekoho zasadnu, tak nie je navratu..na mne sedela anglictinarka, tak ja to Norikk velmi dobre poznám..
A ty si Norikk odkial??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre