Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

certica22
24. apr 2010

misss prajem pekný zvyšok dňa 🙂

lia23
24. apr 2010

hmm no tak to aj ja neviem pochéopit tie zeny..mna by rodicia aj tak nedonutiili ist na potrat..ani za nic na svetee... ☹ ☹

certica22
24. apr 2010

presne tak ja by som ani nešla..aj keby neviem čo robili ..a sama mama mi povedala že by som ani nešla.. nesúhlasi stým ....a myslím si že keď donuti isť rodič na niečo take tak nebude si to vyčitať on ale to dieťa ke´d nebude môcť mať deti ..

olifcek
24. apr 2010

test vam uz po 5 dnoch od styku ukaze, ci ste alebo nieste tehotne...

zuzanockamt
24. apr 2010

oli ... taky test nepoznam, co ukaze uz na 5 DPO //

zuzanockamt
24. apr 2010

pretoze oplodnene vajicko sa zacina zahniezdovat v maternici na 7-my az 10-ty den a az vtedy sa vylucuje HCG 😉

olifcek
24. apr 2010
zuzanockamt
24. apr 2010

tak mne ten rapi neukazal ani na 10 DPO 😀 ... lebo prave vtedy dochadzalo k zahniezdovaniu ... potom som to videla na grafe BT ... je to len reklamny tah ... kedze sa nevylucuje HCG v dostatocnom mnozstve, tak test nema bohuzial co zachytit ... je to blbost

olifcek
24. apr 2010

zuzi nie je to reklamny tah, uz davno by to bolo stiahnute z predaja. mne osobne rapi ukazal uz na 5 den, ze som, odporucam ho kazdej znamej a ziadna si nestazovala...

zaujimave ako si niektori ludiamyslia, ze ked im cosi nevyslo, ze je to zakonite blbost...clovek by povedal, ze vekom...

olifcek
24. apr 2010

a nilen rapi ukazuje tehotenstvo uz po 5 dnoch, len sa mi to uz nechce hladat.. 😉

natalie_tmk
24. apr 2010

Ahojte 🙂
Navstevne hodiny mi skocnili, tak som zasa sama ☹ A take krasne slniecko je vonku, ach 😢

misss - ja som ooobrovska Twilight maniacka 😀

josie3331
24. apr 2010

tak u kazdej zeny prebieha to uhniezdovanie v iny den....niekedy uz 5, niekedy az 10 den...ked to u nieho prebieha 10-ty den, tak je jasne, ze to na ten piaty den neukaze..preto je najlepsie testovat min. ten 10 az 11-ty den....
a na rapi som pocula, ze ukazuje falosne tehotenstvo..a este je dost drahy...

olifcek
24. apr 2010

josie veru, je to zrejme dostindividualne...nam to vyslo 😵 😵

zuzanockamt
24. apr 2010

ja som na rapi tiez citala dost negativ ... preto som ho uz potom ani nekupila ... ja som toho nazoru, ze testovat skor ako na 10 DPO nema vyznam
natalie ... a v nemocke mas presne urcene navstevne hodiny? ... u nas je to tak, ze mozu prist kedykolvek ... MM za mnou chodil doobedu aj vecer

natalie_tmk
24. apr 2010

zuzanockamt - cez vikendy mam navstevy len od druhej do piatej poobede. Cez tyzden rano od 9:00 do 11:00 a poobede od 14:00 do 18:00.

zuzanockamt
24. apr 2010

natalie ... tak to je dost obmedzene ... ja som bola rada, ze mohli kedykolvek prist za mnou ... jedine po operaciach sa nesmu prijmat navstevy, ale inak neobmedzene

natalie_tmk
24. apr 2010

Ja mam pocit, ze si tu zo mna robia pokusneho kralika 🙄 😠

zuzanockamt
24. apr 2010

ale nerobia, neboj sa, oni vedia, co robia ... snad

kattka08
24. apr 2010

Ahojteee 🙂 🙂

Natalie, chcela som ta prist pozriet, ale Peto bol mimo, tak som musela byt stale s Mel. Zajtra by som nemohla len tak na pol hodinku - hodinku skocit? Dlho som ta nevidela 😵

Inak ako sa mate baby? Uzivate si krasne pocasie? 😎

olifcek
24. apr 2010

zuzi a Ty si v nemocke? ☹

zuzanockamt
24. apr 2010

oli ... uz nie ... vratila som sa v pondelok ... teraz som na PN doma

olifcek
24. apr 2010

zuzi aha...tak je uz snad lepsie...i ja som bola...s krckom...a mesiac po mi predcasne praskla plodova voda...nastastie je Olivka v poriadku, len musela prist skor...ak este niekedy budem chciet druhe babo, uz nedovolim lekarovi vysetrovat ma po 30tt i palpacne....

olifcek
24. apr 2010

zuzi, pekny kociarik budete mat

zuzanockamt
24. apr 2010

ja som bola kvoli kontrakciam a hroziacemu potratu ... mna moja dokina praveze vobec nepozerala a nevysetrovala palpacne ... len na zaciatku tehu ... a malo by sa podla mna castejsie, lebo potom vobec nevie, ako vyzera krcok

olifcek
24. apr 2010

zuzi krcok vidia i sonom..mne ho pozerali aj aj...no uz u vacsiny zien po 30tt len sonom pozerali...u mna 19.10 po kontrole, kde ma pozeral lekar i palpacne nastalo to, ze mi odisla zatka, a presne o mesiac po dalsom vysetreni, mi praskla plodova voda s tym, ze to sposobil akutny zapal..

olifcek
24. apr 2010

zuzi, tak drzim prsty, nech pekne potiahnes aspon do 38tt 😵

zuzanockamt
24. apr 2010

ale krcok sa da zmerat len vaginalnym sono, nie? ... lebo v nmeocke ma tiez len palpacne vysetrili a robili mi klasicke sono cez brucho

olifcek
24. apr 2010

zuzka jo vaginalne sono, ale to je v pohode x;o) ja len za seba...ak este budem chciet druhe, ak sa na to budem citit, tak uz si od 30tt urcite nenecham robit vysetrenie i palpacne...nechcem, aby to dopadlo ako teraz...

olifcek
24. apr 2010

palpacne skusaju tuhost krcka...no idem odtial x;o)

misss
24. apr 2010

Ahojte žienky..tak som tu..

Zuzi...mne meral doktor krcok len klasickym ultrazvukom..zospodu ma pozeral jeden mlady lekar, ked ma prijali kvoly tlaku v 36tt a potom az na porodnej sale..

Lius, este si si nekupila testik?? 😉 😉

Natalie..o tom by sme si vedeli pokecat, coooo.. 😀 😀 😀 ..uz nech je jul, ze??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre