Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
26. apr 2010

mam - mne to bolo jedno kam idem, vybrali sme prvy zo zoznamu. Tiez som nebola anjelik, takze na ziadne prestizne by ma nevzali. Chcela som ine, ale na toto ma vzali hned, tak mi to bolo jedno. Aj tak som tu uz len chvilku 😒

lia - este sa nezrucaj, mozno si si ho fakt robila skoro. Robila si si ho skoro rano?? A nejaky kvalitny s najviac %nou zarukou? Nemohli byt tie priznaky PMS? 😒

lia23
26. apr 2010

nataly...robila som si mama test par minut pred tym ako som vam pisalal vysledok...

zuzanockamt
26. apr 2010

lia ... no keby si bola z minuleho mesiaca, tak to by ti uz asi ukazal ... no ved uvidis neskor, ako bude

lia23
26. apr 2010

hmm keby som bola tak by som bola v 6 tt

claudinka
26. apr 2010

babule, nezufajte, mne ukazovatl stale negativny a az v 10. tt mi ukazal pozitivny 😉 😉

mam4
26. apr 2010

viem ze si smutna lia, ale ak aj nie si teraz tehotna tak to neznamena ze nebudes uz nikdy !! my sme sa o prve pokusali 9 mesiacov a teraz ked sme sa rohodlipre druhe tak tiez uz asi 5 alebo 6 mesiac nic 😖 a niektorym parom to trva aj roky ...

lia23
26. apr 2010

mam..ja uz som si dostatocne poplakala... 😢 😢 😢

mam4
26. apr 2010

natalie a ty tento rok maturujes alebo az buduci ??

mam4
26. apr 2010

lia 😔 my zeny sme take citlivky, ze .... ja som vcera tiez mala chut plakat ked som dostala zase ... ale som si poevadala ze kaslem na to a tento mesiac nedam muzovi pokoj kym mi nespravi dievcatko 😀

natalie_tmk
26. apr 2010

mam - az buduci. Ak vobec zmaturujem...

Lia - to by bolo fakt velke stastie, keby kazdej vysiel test pozitivny hned na 1.krat. Niektore maju ms az do nejakeho 5teho mesiaca, takze ani nevedia, ze su tehu. Tak tyzden pockaj, urob si test znova... Potom pockaj na ms, a ked nedojde, tak si urob dalsi test a chod k lekarovi. Ms mas previdelnu??

lia23
26. apr 2010

naty...bez duphastonu a HAk som nemalal...iba teraz pri dupphastone...

mam..aj ekd pravdupovediac som to ocakavala...ale proste aj tak som dufalal v kutiku dusicky..z.e co ak predsa 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lia23
26. apr 2010

kocky..idem ja prec poplakat si alebo co so sebou robit.. 😢 😢 😢 majte sa krasen a baebtka si pozdravte...

zuzanockamt
26. apr 2010

lia ... ved si este mlada, tak co stresujes ... uzivaj si kym mozes ... babo pride, ked ono uzna za vhodne 😉

mam4
26. apr 2010

lia nedepkuj, neboj este budes mat aj pozitivny testik, ked pride spravny cas !! chod sa neikam odreagovat aby si na to nemyslela !! 😉
natalie - ani nevrav ze nezmaturujes ak nie buduci tak ten dalsi ale urcite ano 🙂

natalie_tmk
26. apr 2010

tak ale ja ked uz tento nezmaturujem (co bude od septembra) tak sa na to vykaslem... A neviem ako budem maturovat z Francuzska 😒

zuzanockamt
26. apr 2010

natalie ... maturitu si len pekne urob ... co chces robit zo zakladnym vzdelanim ... ved dnes sa maju problem zamestnat aj ludia s VS ... a ako chces potom zabezpecit svoje dieta ... urobis si ISP a vsetko sa da ... aj z Francuzska kludne

mam4
26. apr 2010

alebo ak sa ti to tu nepodari tak za ten cas co budes vo francuzsku mozes sa naucit jazyk a dostudovat tam, skola je fakt velmi potrebna. ja som teraz prisla na to ze aj stredna je malo a kedze som tento rok nestihla tak buduci podavam prihlasku na VS

natalie_tmk
26. apr 2010

Tak ja som mala plany ist na medicinu, ale este neviem, ako to bude 😒 Tu strednu si urcite chcem dokoncit, ale neviem, ci to budem zvladat ☹ Bude sa dat studovat z Francuzska? Aby mi posielali vsetky uciva napr. postou? A potom by som uz len sla na konci prveho polroka na skusky?

mam4
26. apr 2010

natalie asi by si sa mala dohodnut s vedenbm skoly alebo s triednou, uz si im vravela ze odchadzas do francuzska a ze skolu si chcej aj tak dokoncit tu ??

zuzanockamt
26. apr 2010

natalie ... ved na to je ten ISP ... materialy ti poslu a ty prides do skoly len na preskusanie 😉

natalie_tmk
26. apr 2010

Hovorila som, ze asi odidem... Ale potom som nebola v skole, ani cely tento tyzden nepojdem. Tak buduci pondelok pojdem za riaditelom, ako sa to bude dat zariadit.

natalie_tmk
26. apr 2010

zuzi super, tak potom v pondelok sa na vsetko povypytujem 😉

mam4
26. apr 2010

tak potom daj vediet ako to dopadlo, ci nebudu robit "problemy" ...
takze teraz mas tyzden lenosenia a priberania 🙂

natalie_tmk
26. apr 2010

Jasne 😉 Zajtra by som mala ist na utz, tak dufam, ze uz bude vidno pohlavie 😵 A dufam, ze z toho priberania aj nieco bude 😀

zuzanockamt
26. apr 2010

natalie ... urcite uz lekar uvidi, co to je ... ak bude dobre otocene ... ja som videla uz na zaciatku 19 tt 🙂

mam4
26. apr 2010

urcite sa tesis 🙂 ja ked som bola tehotna tak som mala chut ukradnut to sono aby som sa mohla stale divat na maleho 😀 😀

natalie_tmk
26. apr 2010

Jasnee, ze sa tesim 😵 Dufam, ze to uz bude vidno 😵
Idem si robit "Pravý grécky šalát" 😀 Podom dam vediet, ako to dopadlo 😀

mon777
26. apr 2010

Baby...nechcem zakríknuť, ale ASI sa k vám pridám aj ja 🙂 Ale zatial je to len ASI...také 0,0005%-né ASI 🙂

zuzanockamt
26. apr 2010

mon ... a co si tehu? 😕

natalie_tmk
26. apr 2010

Wuaaaa mon to vazne??? 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre