Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
7. máj 2010

certica...vtedy nebolo planovaneee....a myslim ze teraz sa to nepodarilo...aj tak by keby prislo teraz tak by ho jeho tatinko bral ako povinnost.. ☹ ☹ ☹

natalie_tmk
7. máj 2010

zuzu prvy den som mala take ruzovu az slabocervenu... a druhy den tmavsiu cervenu. Ale uplne slabucku.

zuzu4444
7. máj 2010

dakujem natali....uvidim co z toho bude

natalie_tmk
7. máj 2010

nz. Mas aj ty taky?

zuzu4444
7. máj 2010

noo mam zatial slabo ruzovu a velmi slabu, takto som to este nemala nikdy, pockam ci sa este nerozbehne

certica22
7. máj 2010

lia..možno to len teraz tak berie..ale keby sa narodilo..tak určite by ľutoval to čo povedal..a nechcel by už aby to bolo inak ale bol by rad že mate male babo ..

lia23
7. máj 2010

hmm on to skor bere tak zee mam este rok skoly vies...len preto..ze by jeho otec zabil eznaai skolu nemam dorobenu a tka...ale aj tak.. ☹

zuzu4444
7. máj 2010

natali, viem ze je to divna otazka ale ake mnozstvo si toho asi mala aj chapes co tym myslim

certica22
7. máj 2010

mno aj tak...ja mám pred sebou ešte 2 roky.. teraz budem končiť druhy..a keby sa stalo bola by som rada..atak ako ste pisali tu včera.. že nikdy nieje ten spravny čas na dieťa... tak trošku je to asi jedno a bola by som napriek tomu rada.. ak by bolo...a možno preto to tak povedal aj ked sa ťa to určite dotklo..lebo nepraješ si nič iné len mať malé babo sním...a on ma koľko rokov že mu to tak oco povedal?

lia23
7. máj 2010

certica..ano to mas pravdu....ael tak mna sa to porste dotkne..ekd on mi povie ze enche teraz babo..ajked viem dovod..ale dotkne sa ma to..reptoze ja ho moc chcem..ench to stoji cokolvek.a. aon to enve pochopit...on ma 21...ale tak jemu t oco nepovedal...ale on sa boji toho co mu moj oco povie..vies

natalie_tmk
7. máj 2010

zuzu tak prvy den pri tom slabo-ruzovom vytoku uplne minimum. Par kvapiek za cely den. Druhy den asi rovnako (mozno o kvapku viac), len ten vytok bol tmavsi.

natalie_tmk
7. máj 2010

Kde ste vsetkyyyy??? 😀

Inak... davate pokrstit dieta?

misss
7. máj 2010

Ahoj Natalie...my sme maleho dali pokrstit.. 😀

natalie_tmk
7. máj 2010

misss kvoli tomu, ze ste veriaci, alebo...? 🤐

zuzu4444
7. máj 2010

ahoj natali......noo ja mam tu MS viac o nieco nie len par kvapiek, takze nic ☹

misss
7. máj 2010

Natalie, sme veriaci, ale nechodime do kostola(ja som bola v kostole dokopy mozno 10x)..aj sme boli sobaseny v kostole...a my sme ani nerozmyslali nad tym, ze by sme ho pokrstit nedali.. 😉

natalie_tmk
7. máj 2010

lebo ja uz takto dopredu premyslam, ci dat pokrstit, alebo nie 😒

trdielko149
8. máj 2010

my sme dali malu pokrstit ked mala dva mesiace,tiez sme ani nerozmyslali ze nedat,vedeli sme ze dame urcite i ked sme sa obavali ze ked nie sme zobrati tak bude robit farar problemy,nic chvalabohu ale museli sme mu dat slub ze sa vezmeme v kostole,co nam problem nerobilo,lebo 21.5.2011 bude svadba 🙂 skor nam robila problemy svokra a teta,ze ked mame na krstinach 20 ludi co sme sa rovno nezosobasili ...na slak trafenie ..nikdy jeho mater nepochopi ze aj ked som mama tak tuzim mat na sebe krasne saty a pri sebe svojich priatelov(podla nej nemam narok na saty,lebo biele saty ma mat cista ludska bytost a ja som skazena a necista lebo som mala sex pred svadbou a uz som rodila tak som necista).. viac mi v zivote pomohli priatelia ako vlastna rodina ..ale to patri do temy svokry nie sem ... 😉

trdielko149
8. máj 2010

dnes je mila pre mamu a chystame sa na nu idete aj vy?

mon777
8. máj 2010

Nati...závidím ti tie krátke pobyty v škole 😀 Ako si si to vybavila??

Liuš...prestalo bolieť?? Fúú...keby to moje tiež chcelo prestať, nenahnevala by som sa 😀 Stále bolí a bolí. Hocičo zjem a stále bolí. Dnes aj prsia trochu začali (na dotyk), tak ma ide poraziť 😠 😠 😠 A Peťko sa "bojí", aby som nebola tehu 😀

mon777
8. máj 2010

Nati ... my sme sa už rozhodli, že sa krstiť nebude 😀 On je pohan, ja neveriaca...tak je to zbytočné 😀 😀

natalie_tmk
8. máj 2010

mon u riaditela som si vybavila... aj tak som bola vela v nemocnici atd. Lekar ma vypisal uz do konca skolskeho roku, ale musim si este pozhanat nejake znamky na vysvedcko 😀

S tym krstenim... ked som este bola s priatelom, hovorili sme, ze NECHCEME dat krstit babo. Ale teraz neviem... nechodim do kostola, budem slobodna matka, nemozem ani dat prislub svadby v kostole... kto mi babo bude chciet pokrstit? 😀

lia23
8. máj 2010

ahojte kocky...dneska dosla MS

natalie_tmk
8. máj 2010

aach lia 😒 Sklamana?

lia23
8. máj 2010

nataly...pravdu??...ani nie....teda to je tak no pol na pol...aj ano ale aj nie..pri nasich problemoch som rada ze doslo...ale tak aj tak na druhej strane..babo chcem-..no enivem..uz to nie je take silne..enivem uvidime...ale baob urcite cchem...ale asi som skor torsku pochopila ze fakt to bude lepsie ked si dokoncim skolu...alebo ak to vynde tka ze porodim po maturite...to bude najlespiee.... 🙂

mon777
8. máj 2010

Liuš...to je škoda, že došla. Ty si sa tak tešila, že nepríde a teraz.... 😒 Ale asi máš pravdu. So školou sa o to malé budeš vedieť lepšie postarať, ako bez nej.

Nati...to máš fajn, že sa ti to dalo vybaviť. A to si len došla za riaditeľom a povedala si mu, že keďže si tehu a si po príchode z nemocnice, tak nechceš chodiť do školy na celý deň, či ako??

Baby, myslíte, že môžem byť tehu?? 🙂

mon777
8. máj 2010

A ozaj, Nati...ja by som malé na tvojom mieste nedávala krstiť 🙂 Veď načo?? Keď vyrastie a bude chcieť, tak sa môže dať pokrstiť dodatočne a ty si ušetríš zbytočné vybavovačky 😀

lia23
8. máj 2010

mon..no tak to ano tesila urcitym sposobom..o ked som si predstavila co by to malo byt u nas doma za este vecsie peklo..tak som si povedlala ze radsej ench pride neskor..ench pride do kludu..bob y som si male abbo envedela uzit keby som mala aj stresy v skole..a co sa tyka tvojho tehu...musis len pockat...nci ine ti tu nepovedia..iba pockat do mS a ak nepride tak spravit test..pozri mna bolia prsia...pred dvomi tyzdnami mi bolo zle....dokonca som si nasla aj zilky na prsiach...ale to iba setko z namyslania...proia bolia stale..a bolai na dotyk ...no bude to asi z ineho...takze len pockaj a ked nepide MS tak sa testni.. 🙂

lia23
8. máj 2010

moj nazor na krstenie je taky ze urcite by som ala babo pokrstit..krst mam aj ja..mam aj prve svete primanie...birmovku nemam 😀 😀 envydala..ale rucite si ju dorobim ekdze sa chcem vydavat v kostole..ale babo urcite pokrstit dam..enh ma setko... 🙂 🙂 🙂

mon777
8. máj 2010

Ale to čakanie ma zabíja ☹ ☹ A keby som bola, neviem, ako by som to povedala našim ☹ Peťkovi by som už teraz najradšej povedala, že som ASI tehu, ale nechcem. Poviem mu to, ako to bude na 100% isté 😀 Juj!! Už ho vidím, ako sa rozplače od šťastia 😀 😀 Ale ešte 5 dní ☹ ☹ Neviem, či to dovtedy vydržím ☹ ☹ Veď to je strašnáááááááááá doba 😖
A zle mi je tak, ako keby som bola aspoň v 3. mesiaci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre