Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
15. máj 2010

Na to sa nehorázne teším 🙂 A my už vlastne rodina sme. To, že spolu nebývame a nie sme zobratí ... to sú len formality 😀 😀 😀 A bodajby šlo všetko tak, ako chceme. Už v 2011 na jar alebo v lete nebudem TU, ale pekne v malom bytíku niekde v LV, aby som vedela chodiť do školy.
Ale dneska ma aj mama zabila tým, čo povedala 😢 A to ma najviac mrzí 😢 😢 😢

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... len vztah sa meni, ked dvaja zacnu spolu byvat ... chodenie a vodenie sa sa rucicku je o inom 😉

mon777
15. máj 2010

keď mi otec zapotil, aby som šla tam, kam ma poslal a ja som mu na to povedala, že počkaj ešte rok dva a nebude ma tu, tak sa z maminy vadralo...a teraz citujem: " A kam pôjdeš? K PETROVI? Veď on chudák nevie, kde býva." Prečo mu povedala PETER?? Je normálna?? 😢 😢 😢 A prečo ho vôbec vytiahla?? Čo s tým má on?? 😢 😢 😢

mon777
15. máj 2010

Zuzi...my to už nemáme ako chodenie 🙂 On k nám chodí už ako domov 😀 Spoločné nákupy domov, vybavovačky v banke (alebo hocikde inde)...všetko spolu 😀 S iným by som to nerobila 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... ved uvidis ako bude ... zatial mas velmi cerstvy vztah a mozno sa umudria aj vasi

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... uvidis, ked budete spolu stale ... ja som tomu tiez neverila a zmena je to poriadna ... preto by som sa bez predchadzajuceho spolocneho byvania nikdy nevydavala ... najskor byvanie a potom svadba ... inak moze byt zienka trosku sklamana 😀

mon777
15. máj 2010

Môj otec?? Umúdriť sa?? No...vidno, že ho nepoznáš. On je magor od špiku kosti. Mamine vykrikuje, že Faninka umrela kvôli nej (kkt vymletý). Ale ja ho naozaj neriešim. Mám ho u riti. Už tu dlho nebudem. Dovŕšim 18, vezmem sa a pôjdem preč. Je mi naozaj jedno, kde to bude. Ale pôjdem preč. Niekam, kde budem môcť žiť tak, ako chcem JA a nie tak, ako chce ON.

estterka
15. máj 2010

mon,si vytocena,teraz nic nevyriesis,najprv sa treba ukludnit..a mozem ti povedat,ze som mala 20,ked som odisla z domu a tiez som sa velmi tesila,ale aj nam trvalo tuto chvilku,kym sme si doslova zvykli byvat spolu,presne ako zuzka napisala,je to ine..
klud tomu treba,kym si na skole,lepsie ti je urcite doma.

estterka
15. máj 2010

mon a musis si tiez rozmysliet,ze nie je taka sranda odist v 18tke z domu,bez prace a dokoncenej skoly..

mon777
15. máj 2010

No tak to teda nie je. Prídem domov a nič iné nepočúvam len to, aká je IVETKA (sestra staršia) múdra, aké má dobré známky a nech sa pozriem na seba a na tie svoje. Počúvam, aký mám bordel a aká je IVETKA poriadkumilovná. Počúvám, že som zasa neumyla riad a IVETKA hádam nebude všetko robiť sama. Všetko IVETKA. IVETKA je dokonalá, IVETKA ja šikovná, IVETKA pečie koláče, IVETKA sem, IVETKA tam. A mne kedy povedia doma Monika?? Vždy som len Monča alebo Mona. celý život 😢 😢 Niekedy mám pocit, že si ma urobili len preto, aby sa mala IVETKA s kým hrať 😢 😢

mon777
15. máj 2010

Esterr...ja školu dokončím. Už len preto, aby som nepočúvala, že IVETKA zmaturovala na jednotky a ja ani na trojky. Ja len odídem bývať inde, ako teraz.

mon777
15. máj 2010

Peťko ide robiť. Ja si nájdem brigádu...aspoň na víkendy, aby som sa mala kedy venovať škole. všetko sa dá, len treba chcieť.

estterka
15. máj 2010

a kto ta bude financovat?ked budes byvat inde?

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... ale budes to mat tazke, bez roboty a bez penazi ... myslis, ze vas priatel uzivi?

zuzanockamt
15. máj 2010

no byt budete kupovat z coho?

mon777
15. máj 2010

A teraz ma kto financuje?? divadlo, čo sme šli zo školou som si musela žobrať od nich. V stredu ideme do Ostrihomu, ten som si platila sama z toho, čo mi dal dedko, aby som mala niečo málo, keby som potrebovala.

mon777
15. máj 2010

Byt?? Pôžička. Ak nám pôjde Peťkov ocino za ručiteľa, dajú nám ju. A on je fajn chlapík, tak by to urobil pre nás. On má svôjho syna naozaj rád a snaží sa mu vždy pomôcť najviac, ako vie...nie ako ten môj. Ten nám osere hlavu.

estterka
15. máj 2010

lenze mon,divadlo a ostrihom nie je financovanie ako to ja napr. myslim..vies co vsetko platit treba?v realnom zivote,ked zacnes byvat sama?

mon777
15. máj 2010

Ja viem, hovorí sa to ľahko, ale v skutočnosti to také nie je. Viem aj to, že som maximálne naštvaná a zúrim tak, že mám chuť niekomu niečo urobiť, ak ma naštve ešte viac, ale ja jednoducho už nevládzem počúvať to, že som neschopná, že nič neviem a že je moja milená sestrička najmúdrejšia a najúžasnejšia vo vesmíre. Ako fakt sorry, ale toto som počúvala 17 rokov. Viac nemám záujem 😢

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... tak to sa budete mat co obracat, ked budete mat pozicku ... z jedneho platu to bude dost, strava, najom, cestovne a este aj ostatne vydavky ... ja mam MM bez roboty, cize mame len jeden plat, ale keby sme nemali nasetrene prachy, tak neviem

mon777
15. máj 2010

Nájom, elektrika, plyn, rozhlas a TV, pôžičku, stravu, moju školu, telefóny, nejaké tie bočné výdavky a tak...Viem to veľmi dobre. Od 10 možno dokonca už od 8 rokov (neviem presne) som nútená rozmýšľať ako dospelá. Našu finančnú situáciu a situáciu v rodine poznám úplne presne. Kým sme sa nepresťahovali, vedela som presne, čo koľko platíme, pretože som mala tie blbé účty denno denne na očiach.

zuzanockamt
15. máj 2010

ale z jedneho platu je to hubu a nedajboze ak do toho pride este aj dieta

mon777
15. máj 2010

Ja viem...šibe mi. Mám nervy, tak nerozmýšľam racionálne. Ale keď mňa to už nebaví proste. Ale máte pravdu. Je to somarina.

Ok, idem ja do postele, lebo fakt nemám náladu na fotrove výlevy, že mám ísť drichmať.
Tak sa majte. Papa a sladké sny 😉

mon777
15. máj 2010

Kašlem na to. Idem sa z toho vyspať. Zajtra bude lepšie. Síce sa na otca ani nepozriem, ale bude lepšie.

mon777
15. máj 2010

Pretože čokoľvek je lepšie, ako toto ☹
HODINU som plakala Peťkovi do telefónu a on chudáčik ma musel počúvať 😢 Až mi ho bolo ľúto 😒

bejbypd
16. máj 2010

ahojte baby,prepacte,ze vam zase vstupujem do temy,ale velmi ma mrzi ze natalie sa ani len nemala odvahu vam priznat ze pisala z jednej ip adresy s dvomi nickmi...to vam potvrdi aj admin...natalie drzala som ti palceky a som presvedcena,ze aj baby a toto si nezasluzili...

mukky
16. máj 2010

bejby a mám ťa 🙄 😀 kde sa tulaš dievča? ☹

lia23
16. máj 2010

mon citala som si co sa ti doma prihodilo..a velmi ma to mrzi..u nas to je tak tiez nejako podobnee..ale moj otec ma apson neposiela byvat prec...chcem ist z vlastnej vole..pockaj este do 18-tky...a potom uz budes dospela..najdete si s priatelom pekny bytik..a bduete si spolunazivat 😉 😉 😉 😉 drzim ti palcekyy

lia23
16. máj 2010

a inaksei.-..vcera soms a rozpravala s priatelom cez telefon...bavili sme sa o dovolenke..ze sa nanu tesime a tak..a ked som mu povedlal ze sak si odnesieme pekny suvenir odtial..tak mi povedla ze uvidime..podla roboty...bo ze ma koncit ci co to...apovedlaal om mu nato ze mi to slubil..ze na dovolenke sa o babo pokusime...a pvoedal ze uvidime..a potom mi povedal nieco ze dobre...ale ze uvidime...a ja som mu nato povedlala so slzami v ociach ze sak to robis koli mne.....ze to nerobis koli nam..ale koli mne..a on nho dobre..ano robim to koli tebe... 😢 😢 😢 😢 😢

lizatko1009
16. máj 2010

lia si normalna? keby si bola blizsie ti dam 5 a 20 na zadok 😝

norikk
16. máj 2010

ahojte,nestiham citatvsetko...som u priatela...vidim,ze tu dajak dusno ci co.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre