Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
15. júl 2010

@valria321 vyzera super, ale moc ohradky tohto typu nepoznam.. 😒 , tak neviem moc poradit..my sme skusali tak, ze sme isli do obchodu a skusali sme aka je pevna, ze ked sa zavesi na bok, ci sa neprevrati..8o))

@lia23 to je super..a nechat dobre zatuhnut...mnam posli mi kusok..8o))

misss
15. júl 2010

@iwka123456 a to nie je sucast knizky??

iwka123456
15. júl 2010

@misss mne dali iba obycajnu bez obalu cirnobilu ☹

misss
15. júl 2010

@iwka123456 ja som dostala k tomu aj obal.. 🙂

iwka123456
15. júl 2010

@misss aaach aj ja chcem .... asi obeham cele mesto ci nekde nemaju neco podobne alebo si wyrobim wlastny 😀

lia23
15. júl 2010

@misss no jo...uz som ju spravila...navrh som pokvapkala topingom malinovym a cokoladovym a dala do mraznicky😀bo ta kremka bola riedka😀tak nech to zamrzne..a budeme mat zmrzku 😀 😀 😀 chces,:Dposlem ti 😀 😀 😀

misss
15. júl 2010

@lia23 posles??postou?? 😀 😀
@iwka123456 neviem ci som to videla niekde.. 😒

misss
15. júl 2010

boooze..zase som zamrzla na MK a riady mi stoja v dreze.. 😀

lia23
15. júl 2010

@misss uz aj mneee:D:D:ehhe musim to ist poumyvat a sa mi tak nece..dakeho sluhu by som potrebovala...hore bez 😀 😀 😀 😀 😀 a jj ak ces poslem 😀 😀 😀 len ake to prie..tk to uz zato nerucim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misss
15. júl 2010

@lia23 😀 😀 😀 😀

lia23
15. júl 2010

@misss noo tak pod..deme spolu poumyvat riady 😀 😀 😀

misss
15. júl 2010

nieeeee..mne s nechce.. ☹ ..ale musim..idem..

lia23
15. júl 2010

@misss ja uz som hotova takmer 😀 😀 😀

lizatko1009
15. júl 2010

cawte kocky co dnes varite? dajte nieco aj pre maleho nejaky recept, polievku uz mal, akurat zaspal a ja sa mozem v tej horucave pustit do varenia a pratania nasi uz cestuju domov z grecka za 2 hodinky by uz mali prist, tesim sa jak male decko 😀 😝 kde su vsetky stare konikove partacky?

misss
15. júl 2010

@lia23 hotovo. 😀

@lizatko1009 ahoj...ja som robila dneska malemu ryzovy nakyp.. 😀 ..pre nas robim kuracie kusky v cesticku a zem.pyre.. 😀

trdielko149
15. júl 2010

ahojte ja sa hlasim od svokry ... mala sa clapoce na dvore pekne s tatinkom a ja si vysedavam na konikovi modrom 😉
ja som tu varila rybu so zemiakmi-novymi na masle a zeleninovu polievocku a spravim puding 🙂

valria321
15. júl 2010

miss no uvidime aku vyberiem diky za tip 🙂

misss
15. júl 2010

@valria321 za malo.. 😀

lizatko1009
15. júl 2010

@misss napis recept na ten nakyp, ja taky antitalent, ale ked mam recept tak to spravim super.
@valria321 caw helen co vyberas? poradim? 😀 😀

misss
15. júl 2010

@lizatko1009 kukni toto..http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3182
ja mu spravim zajtra asi tu žemlovku..8o))

lizatko1009
15. júl 2010

@misss nieco rychle potrabujem uvarit,, este potrebujem umyt podlahu a upratat vsetky hrnce. lyzicky co maly navyberal.

vcera sme boli na kupku, ste mali vidiet ake coro moro bolo vo vode 😀

misss
15. júl 2010

@lizatko1009 tak to neviem..neviem co všetko ti maly papa.. 😀 ..ja by som mojmu dala napr. zeleninkovu polievku, ale ked ju uz mal... 😕 ..tak mu daj nejake ovocko s keksikom.. 😅

lia23
15. júl 2010

@trdielko149 jooj to muselo byt fajne..dala by som si taku rybku daku 😀 😀 😀

lizatko1009
15. júl 2010

@misss tak moj uz je vsetko okrem vyprazaneho, nerobim rozdiely, ze toto nemozem, lebo si este nato maly a potom mu to dam neskor a hned alergia, nech si pomalicky zvyka na vsetko, minule som mu spravila pirohy.
30 jula mam sud a niekedy mi ma nabehnut kuratorka do bytu na kontrolu 😖 neviete ci to bude aj moje skrine kontrolovat? alebo co? dnes rano mi volala, ale som s nou telefonovala zo spanku, tak ani neviem co sme volali 😕

lia23
15. júl 2010

ja som dneska varila paradajkovuu 😀 😀 😀

misss
15. júl 2010

@lizatko1009 no..ved to je najlepsie..aj tominko mi papa uz vela veci..aj milaciky, aj kravske mlieko v pohode.. 😀

estterka
15. júl 2010

@misss ahoj..ze zemlovka,dala by som si..ale mne by to ten moj chlap nezjedol a ja tiez nezjem celu misu..ale nemala som uz hadam roky zemlovku.obcas mi tak chybaju take dobre slovenske jedla 😝

misss
15. júl 2010

@estterka ahoj..to ani mne, ale snad malemu bude chutit...ja som to tiez jedla snad ked som este byvala u nasich.. 😀
Baby, musim letiet..maly je hore..idme konecne von...tak paaaaa

lizatko1009
15. júl 2010

@misss ale ochutnavku ma zo vsetkeho aj z toho co nemoze, neviem ja kravske mlieko by som nedala. tvoj maly spi?
kuracie kridla sa mi uz pecu ryba uz rozmrazena idem umyt raz dva podlahu.

valria321
15. júl 2010

lizatko1009 wrr dnes veci veci konečne hadam sa našiel zakaznik na kočík a kupila som malej 3kolku od graca tak som cela že vytešena taka je bohova ked tam sedka no ujeb sa fakt tešim ako keby som sa tam mala viesť ja hehe no a pozerala som ohradky nie ale obzerala som jednu bohovsku prenosnu postielku a predavačka hovorila že to beru ludia aj ako ohradky no nefim ale sice ked tak tak aj prenosna postielka sa nam časom zíde😀 všetko chcem naraz more už mi nadavaju naši že či som neni naročna ale šak čo už to ma mala akože na pol roka lebo oslavujeme v sobotu tak som dala mame požiadavku nech napeče riadnu tortu hehe to oslavujem ako keby mala mala 18tku:Dasi tak niak a ty sa pochval žofka jakooooo inač nechapem prečo som ti to nenapísala ip ale už sa mi to nece prepisovať wrrr:D 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre