Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

domyyy
3. feb 2010

ahojte kočky, síce ma nepoznáte ja Vám len odkazujem po kočke s nickom jankaat. , že prišli o bábätko ☹ je mi to moc ľúto ☹

lia23
3. feb 2010

ahoj domyyy.... a co sa jej stalo..??to je hroznee ☹ ☹ chuudatko..dufam ze je apson v poriadku??

maka123
3. feb 2010

chudina,ta tady obcas psala byla nejak na zacatku ze,todle bych neprala nejvetsimu nepriteli

domyyy
3. feb 2010

kočky bola dnes na kontrole u gynekológa a bábätku nebilo srdiečko ☹ tak cez víkend má ísť do nemocnici ☹ 17 rokov má 😒

maka123
3. feb 2010

a v kolikatem tydnu byla?jezis to musi byt strasny kdyby se mojemu prckovi neco stalo tak bych se sla asi obesit ja kazdou chvili mam ruce na brichu jestli se mi tam mrska

lia23
3. feb 2010

domy...ja ju uplne chapem..zee jej je starsne smutno za nim..drzime jej palce 🙂 🙂 pozdrav ju od nas

maka123
3. feb 2010

domyyy vyrid ji ze na ni myslime

lia23
3. feb 2010

maka...ja ju uplne chapem...viem co musi zazivat ked jej babo odislo...zazila som to iste..a keby sa to nestalo.t.ak som mohla uz byt v 36 tt ako ty.. ☹

adelka89
3. feb 2010

holky Janka byla uz ve 12tt chudinka ☹ mela to od zacatku strasne tezke ☹ Snad ji rodice podpori a pomuzou ji.
Ach jo, jsem tak rada a vdecna Bohu za to ze nas malicky koblizek je v poradku, zdravy a krasne roste, je to obrovsky dar...

maka123
3. feb 2010

co se stalo,ty jsi samovolne potratila nebo se ti prcek prestal vyvijet?to je strasne i me sousedce museli prcka vzit prestal se ji vyvijet nenaskocilo mu srdicko.nechamu jak nekdo muze odlozit dite treba do babyboxu celych devet mesicu se o to bojis.a nekomu to gtreba ani nejde otehotnet .....je to hrozne

maka123
3. feb 2010

uz si vzpominam kdy byl jankaat rodice ji nepodporili mela doma peklo ale bojovala za prcka

lia23
3. feb 2010

maka...ano samovolne potratila..a denska by som uz bola v 36 tt...termin cca 4.3...pre man to je doteraz strasne tazke..aj dneska som dostala depku...ale tak musi ist zivot dalej..je to strasne ked niekot ma babo co si ho ani nezasluzi a potom ho niekde ulozi alebonedajboze zabije ...taky ludia si nezasluzia ani zit!a niekot kto as o babo snazi rok- dva a nejde im.:: ☹ ☹ ☹ to ej fakt smutnee

adelka..ano v 12.. a fakt to mala takze...anjprv ju rodicia nepodporovali a ekd uz sa mozno s tym kao tak zmeirili tak teraz toto je to fakt smutne... ☹ ☹ ale asi to tak malo byt..rep neico sa to stalo...mozno sa s tym rodicia ani nezmieria...tak asi preto to babo asi vycitilo a radsej odislo samo... ☹ ☹ ☹

maka123
3. feb 2010

lia2 vim ze to musi byt stele pro tebe dost cerstve a dlouho to bude jeste bolet,jestli se jankat stresovala neustale i s tim pritelem mela problemy bude to tak asi lepsi,aby nebylo mimco nejak nemocne,

lia23
3. feb 2010

maka...ano je to pre man dost strasne...viem ze som ho najrpv nehcela...teda nechcela koli skole rodicom a tak..ael urcite som nechela aby odislo...to niee..malo to tak byt a snazim sa si to nahovorit..no niekdy ked dostanem slabu chvilku tak sa neudrzim a strasne placem..co uz...

ano..ymslim ze sa janka dost stresovala..halvne vtedy ze ako to povie rodicom a tka...a potom ked sas s nou este nerozpravali..msuelo to byt prenu fakt strasne..ael radsej nech to dopadlo terza tak..ako keby sa to malo stat neskor..to by bolo horsie prenu..

maka123
3. feb 2010

taky jsem si rikala kdyby uz citila pohyby mimca a najednou by nezilo musi byt horsi,nez kdyz......ale i tak je to strasne,ono se to nezda ale ty mimca uvnitr to citi ze se stresujete ze nejste v pohode

lia23
3. feb 2010

jj presne tak musi to byst strasne..ajs a uspokojujem s myslienkou ze ench sa to stalo radsej vtedy ako keby som to mala zazit teraz v 36 tt...ja by som to asi neprezila...urcite to citia..ze sa proste nieco dejee.. a preto sa vzdaju a enbojujo.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

maka123
3. feb 2010

necht at me maly radsi kope furt nez tohle,v patek jdu poprve na monitor tak sand bude vse v poradku, a kde mame ostatni holky?

adelka89
3. feb 2010

holky je to strasne smutne 😔
nekdy nemuzu kvuli malickemu spat ale klidne probdim i dalsich 10 tydnu...
maka zitra at ti to vyjde, ja uz se taky tesim na prvni monitor, zae bliz k Lukaskovi 🙂

maka123
3. feb 2010

adelka89 ne jdu az v patek nebo on uz je dneska ctvrtek? 🙂 uteklo to strasne rychle ani se nenadejes a uz budes lezet na porodnim sale,cim vic se to blizi tak se bojim ale zaroven tesim

norikk
3. feb 2010

simuska a kolko mas?? ako vidim, ty uz budes coskoro rodit, ci??? 🙂

maka123
3. feb 2010

norikk simuska bude mit 20 v Juni

norikk
3. feb 2010

sry za taky odskok, nemala som aktualizovanu stranku

maka123
3. feb 2010

nic se nedeje mimco bylo planovane nebo prijemne prekvapeni

norikk
3. feb 2010

ako ja??

maka123
3. feb 2010

jojo

norikk
3. feb 2010

z oboch nieco :D

maka123
3. feb 2010

a kolik je ti roku,vdana?

domyyy
3. feb 2010

kočky veru je to moc smutné ☹ aj ja si myslím, že Jankine bábätko to cítilo 😔 je mi to moc ľúto a všetko som jej odkázala ☹

maka123
3. feb 2010

domyyy a oni ji poslali domu a o vikendu ji ho vezmou nebo jak

maka123
3. feb 2010

nic holky jdu se sprchnout a spinkat,teda spis pokusit se 😀 dobrou noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre